PDA

View Full Version : Въпрос



MuffDiver
07-19-2010, 18:04
Та чудя се от навършване на 16 год та до 18 имам чувството,че съм се затворил и повече го карам плаж=комп и така и немога махна чуството,че всеки се взира в мен и се чувствам най-добре пред компа.Преди 16 няма притеснения излизане с аверите насам натам ,но до момента само 3 пъти съм са напил и толкова.Та тва има ли нещо общо с пубертета?? Все едно имам притеснение кой,какво ще каже за мен,кво мнение има и немога си го избия тва.

mincheto
07-19-2010, 19:02
С това ли се хвалиш,че се напиваш?
Иначе да от пубертета е..и пак......... отпусни се.

Giggle
07-19-2010, 19:19
Може би имаш някакъв комплекс, ако ти самия не се харесваш, нормално да си мислиш, че и другите няма. Споко дивей, простеей да ти е яко недей гледа хоратаа, те винаги ще говоряят :)

LipSy
07-19-2010, 20:37
Не е то това, че не си се напивал скоро и не мисля, че е от пубертета. Един човек може да се промени за 1 ден, така че ако характера ти е податлив на промени...ето откъде идва. Отпусни се. След време мислите ти ще се избият от главата ти. И на мен ми се е случвало така постоянно да мисля за нещо, обаче след време минава. :) И при теб ще мине! :)

ibojilow
07-19-2010, 22:26
Може би имаш някакъв комплекс, ако ти самия не се харесваш, нормално да си мислиш, че и другите няма. Споко дивей, простеей да ти е яко недей гледа хоратаа, те винаги ще говоряят :)
Принцеската ти каза каквото трябваше да ти се каже . :)