PDA

View Full Version : Фотоапарат



sg399mi
07-19-2010, 17:05
Първо търсих и се чудих къде другаде може да направя тема и мисля, че тук е правилното място съжалявам ако съм сбъркала


Въпросът ми е понеже днес обикалях магазините и попаднах на един уникален за мен фотоапарат харесах го, хубав е цената му е точно като за мен .. но за да съм сигурна, че е добър искам съвет от някой който разбира повече разбирасе от 15 годишно момиче ( аз ) :D Ще съм много благодарна ако ми обясните дали е хубав какви са му + и - .. защото от всичко което пише не разбирам много за него .. А и марката не ми се струва позната . Благодаря предварително !

http://www.fuji.bg/index.php/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=206&category_id=21

doomkillerr
07-19-2010, 20:36
Аз само ще кажа, че добре си се ориентирала! :)

eminemfenka
07-19-2010, 21:15
Аз само ще кажа, че добре си се ориентирала! :) Аз съм на същото мнение, апаратът е много добър . 12 Мега пиксела има страшна картинка,няма да сгрешиш . Успех!

Anf3tamin4o
07-19-2010, 21:47
Много зависи за кво искаш да го ползваш дали за любителски или нещо повече.Аз лично не бих си взел такъв, макар че тази фирма е една от 1-вите.За любителски снимки става, не видях ръчен фокус

sg399mi
07-19-2010, 22:19
Казаха ми, че е голям по размери.. по-добре ли е да зема него или да си взема някой дигитален ?

Anf3tamin4o
07-19-2010, 22:24
Е за какво ти трябва, аз бих взел за любителски дигитал някой канон хем малък хем няма да нося чанта, а ако искам нещо повече то ще е с обектив филтри глупости и т.н.Потърси хубаво в интернет, аз за тези пари взех един що годе читав и прави HD качество на клипове.

sg399mi
07-19-2010, 22:31
Е за какво ти трябва, аз бих взел за любителски дигитал някой канон хем малък хем няма да нося чанта, а ако искам нещо повече то ще е с обектив филтри глупости и т.н.Потърси хубаво в интернет, аз за тези пари взех един що годе читав и прави HD качество на клипове.


С това искаш да ми кажеш, че не си заслужава ?

lmao
07-19-2010, 22:32
с това те попита за втори път - за какво ще използваш фотоапарата

Anf3tamin4o
07-19-2010, 22:42
Каквото съм искал да ти кажа съм го казал.От там нататък ти си прецени.Отговори си на въпроса.За какво ми е нужен дали имам желание да се занимавам с фотография или да снимам разни рождени дни?

sg399mi
07-19-2010, 22:42
с това те попита за втори път - за какво ще използваш фотоапарата
Ми нещо средно смисъл искам да го използвам и за любителски и нещо повече.. Фотоапарат - за всичко

sg399mi
07-19-2010, 23:09
Каквото съм искал да ти кажа съм го казал.От там нататък ти си прецени.Отговори си на въпроса.За какво ми е нужен дали имам желание да се занимавам с фотография или да снимам разни рождени дни?

Еми ако нямах намерение да се занимавам с фотография нямаше да избирам такава голяма тухла щях да си зема нещо за 100 лева

Anf3tamin4o
07-20-2010, 07:09
http://www.photopavilion.com/?page=shop
Отиваш взимаш снимаш и питаш нещо да ти кажат.Много точни хора са.Гледам че си от софия