PDA

View Full Version : Въпрос относно косата



whitediamond
07-19-2010, 18:01
Мили хора. Имам много рядка и много тънка коса,мисля в скоро време да се боядисвам. Та въпроса ми е дали след като се боядисам има ли някакъв шанс да ми стане по-твърда косата,колкото се може повече. Знам,че всички момичета си мечтаят за мека косичка,но моята е толкова мека и тънка,че много се сплита,омазнява се,изглежда неподдържана . :lol: В темата могат да пишат и момичетата които са се боядисвали. По какъв начин това се отразява на косата?

ecstazy
07-19-2010, 18:06
ми според мен по-зле ще стане. Не знам. Прави си някакви маски :neutral:

ameli
07-19-2010, 18:36
Като се боядиш ще си изгорих косата и ще стане в пъти по-зле. Наистина ще е по-добре да си правиш подхранващи маски и да птъскаш с лак, като искаш да ти е твърда :)

whitediamond
07-19-2010, 18:43
Като се боядиш ще си изгорих косата и ще стане в пъти по-зле. Наистина ще е по-добре да си правиш подхранващи маски и да птъскаш с лак, като искаш да ти е твърда :) Правих си какви ли не маски,какви ли не шампоани не съм използвала ефектът е един и същ-НИКАКЪВ. И да си топирам косата съм пробвала,като си я топирах в нас сичко изглежда екстра,па даже много фЪешън стои,ама като изляза прическата се разваля, косата се изправя и се сплита,както казах-ефект няма. :lol:

ameli
07-19-2010, 18:54
Слагай лак да не се разваля, с по-силна фиксация :) Пробвай да се накъдриш с бира примерно - хем подхранва, хем къдриците правят косата обемна :)

WaterLilly
07-19-2010, 19:38
Пробвала ли си хума?

kok
07-19-2010, 20:06
Аз знам, че от къната косъмът става по-плътен и здрав (говим за хубава истинска къна). Но ако не се харесаш със съответния цвят става лошо, защото къната много трудно се маха.

sw3etyrrr
07-19-2010, 20:07
ами направи си обем на косата за да е по-хубава ;)