PDA

View Full Version : Помощ по "прическата" ... ;ddd



Zaqkkk
07-19-2010, 18:56
Здравейте, правя си една прическа, но имам един проблем с косата острани кадето е бакембардите там та тя ми е надоло и искам да си я направя напред към очите, та хубаво си праввя, но след има няма 5минутки ми пада отново на доло.. ето какво искам да направя:

http://prikachi.com/images/498/2342498Y.jpg

П.С Само косата настрани вижте как отива към очите, това искам другото му не ме радва :D[/img]

ameli
07-19-2010, 19:05
С нищо не я прави - тя сама си седи така. 1 момче му седеше по същия начин без да я третира. Иначе с гребен може да си я оформяш в желаната посока и после пръскаш с лак. Или на мокра коса някак си го правиш и лягаш да спиш. На сутринта би трябвало да си е на мястото .. и пак пръсваш с лак 8-)

Zaqkkk
07-19-2010, 19:25
Ем ти не си прочел/а хубаво ко написах казах че си правя и с мокра коса и лак пробвах ама лака ми нестаа каже някой хубав и тактики, аз сам си правя и не слагам нищо ама тя пак пада :D
ПЛС за утре вечер тряя съм така :D

DarkGirll
07-19-2010, 19:28
Ами...отиди на фризьор и кажи да ти я пострижат така настрани към очите... :D макар,че може пак да не стане!Нз. пробвай и с много лак :D

LipSy
07-19-2010, 19:49
Ами...отиди на фризьор и кажи да ти я пострижат така настрани към очите... :D макар,че може пак да не стане!Нз. пробвай и с много лак :D

Със лак едва ли ще стане! :-o Може и с нищо да не стане, ако косата ти е такава,...просто такава си е. Отиди на фризьор. Там може да ти помогнат! :)

Neopitom3na
07-19-2010, 20:41
може да стане с вакса :)

shell
07-19-2010, 21:17
Питай фризьора си как да я оформяш така и с какви стилизиращи продукти да задържиш прическата :)

mrafka
07-20-2010, 23:00
ох никъф лак не ти тряя за тая прическа.. докато ти е влажна косата вземаш кръглата четка и сешуара и го издухваш напред :-D разбра ли за ко ти говоря?

MaLkaTa_LaDy
07-21-2010, 06:16
ох никъф лак не ти тряя за тая прическа.. докато ти е влажна косата вземаш кръглата четка и сешуара и го издухваш напред :-D разбра ли за ко ти говоря?
Точно! Само че на мокра коса си сложи вакса, за да стои след това. Купи си някоя хубава вакса, обаче.