PDA

View Full Version : Тестостерон



problem66
07-19-2010, 20:11
Здравейте, аз съм момче на 17год, та аз съм активно спортуваш във фитнеса и наскоро пия допалнитолно тестостерон, ще ми навреди ли това? Вмисъл имали опастност от импотентност?

FuckedUp
07-19-2010, 23:21
Мисля, че не.Не съм експерт - отиди при такъв..

darkPaladin
07-20-2010, 00:33
не,но ще повиши агресията окосмяването и тн

dimi93
07-20-2010, 11:56
НЕ!

kalpazanka
07-21-2010, 12:49
Здравейте, аз съм момче на 17год, та аз съм активно спортуваш във фитнеса и наскоро пия допалнитолно тестостерон, ще ми навреди ли това? Вмисъл имали опастност от импотентност?
Да, има опасност. В момента, в който започнеш тестостерона, твоите собствени тестиси започват да мързелуват и в момента, в който спреш тая "безвредна" химия ще установиш, че тестисите ти са малки и имаш проблеми с ерекцията. Мисли с главата си, когато предприемаш нещо подобно!

zority7
07-21-2010, 14:48
човече не взимай такива неща,това е вредно,тялото ти произвежда достатъчно,не си струва а и както казаха ще имаш повече косми и други неща а може и да имаш проблеми с ерекциата :?

fatrat
07-21-2010, 17:00
Брат незнаеш с къв та*ак си имаш работа.След като го спреш,има възможност да получиш гинекомастия,защото тялото ти се стреми да има хормонален баланс и произвежда естроген повече.След като спреш тестостерона,ттялото обаче продължава да произвежда естроген.Най-добре си купи естроген блокери и прави хубави качествени пирамиди!

JeanClaudeVanDamme
07-22-2010, 13:02
Човек не пий такива неща докато не минеш 20! Ти още от пубертета не си излезнал напълно на 17 Тестостерон ще пиеш... Поне кажи какъв e и от колко време го пиеш? Да не е само тест. енантат че ако гo пиеш на тази възраст става лошо(и не само той,но той е най-продавяния та затова питам).

Пробвай с добавки,на тая възраст само храна и добавки са напълно достатъчни(е по добре ще е и без добавки).

Много е важно също като си купуваш добавки,да ги купуваш от сигурен човек! Защото точно сега прелива с ментета!

problem66
07-22-2010, 13:18
кажи какъв e и от колко време го пиеш?


Est Test Drive, 4-5 ден

fatrat
07-22-2010, 15:20
много лошо.....
поне в пирамида ли го правиш?Как го пиеш? :?

problem66
07-22-2010, 18:24
много лошо.....
поне в пирамида ли го правиш?Как го пиеш? :?
не.... по едно 30 мин преди тренировка

fatrat
07-22-2010, 20:44
Бате знай ,че си си прецакал вече половата система,и се радвай като го спреш ако не получиш ,гинекомастия! Ти си пълен самоубиец без пирамида да правиш цикъл! :x

amk933
07-22-2010, 22:05
Мека казано - не си добре. Спри го докато е време, защото...обясниха ти защо. :?

male91
07-23-2010, 07:27
Омфг ? Не го пиеш на пирамида 0,0 :D
Баси звяра дето си хахаха .. :Д но едно ще ти кажа
(по-курав янма да станеш хахахахаха)

fatrat
07-23-2010, 09:51
ти мани това :D после и к0ра му няма да може да става :D :razz:

redbul2
07-23-2010, 20:35
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

JeanClaudeVanDamme
07-24-2010, 12:49
кажи какъв e и от колко време го пиеш?


Est Test Drive, 4-5 ден

Като цяло е от леките. До колкото виждам го използваш самостоятелно,а така ефект няма,използва се поне с още 2 медикамента.Но както казах ще си докараш проблеми ако го взимаш на ТАЗИ възраст. По принцип се използва самостоятелно само за възстановяване след цикъл.Така че просто няма смисъл да го приемаш,ще ти излезе акне,може и гинекомастия да пoлучиш даже.5 дена не е нищо,спреш ли го сега ще си добре.

Моят съвет е купи си 1 протеинче,яж добре,спи добре,тренирай добре,резултатите няма да закъснеят :wink:

Ами това е братле,надявам се да съм ти помогнал.

SEXTRAVAGANTE
09-10-2010, 10:32
Да , ще ти навреди. Първото което е , ще спреш да разстеш ако го приемаш на тая възраст. Дори и в малки дози тестостерона блокира собственото производство на тестостерон в организма и след спиране на химията тялото рязко остава без хормон. Това води до отделяне на кортозол. Кортизола води до разграждане на мускулната тъкан и спадаш отново натрупаната мускулна маса. Има вероятност да не ти става и пишока , защото ако химията блокира собственото производство на хормона след спиране на препарата ти оставаш без тестостерон и не можеш да полу4иш ерекция. Влез в някои форум за фитнес и про4ети какви лекасртва се земат допълнително за да предотвратиш страни4ните ефекти , а най-добре не земай нищо