PDA

View Full Version : Нокиа 5530 XM Бял проблем



bboytm
07-19-2010, 19:12
Помогнете , моля !!! Телефонът ми от известно време ,когато го включа започва сам да пуска камерата и да снима през 2 секунди , батерията пада за 1 ден без да си играя с него ,а и страничните копчета не работят за увеличаване и намаляне на звука и копчето на камерата .
Благодаря предварително . :) :) :-o

WaterLilly
07-19-2010, 19:49
Непрекъснатото падане на батерията сигурно е от това, че се е скапала и й е време да се сменя. За другото не знам. Май си имаш нужда от изцяло нов телефон.

bullit
07-19-2010, 20:34
Едва ли проблема е в батерията щом прави такива номера с камерата.Имаш ли много качени програми?

doomkillerr
07-19-2010, 20:40
Ако телефона е нов го носи на ремонт. До колкото разбирам проблема е в копчетата... Явно това на камерата е заседнало и за това тя сама се включва и снима. Другата възможност е проблема да е софтуерен, но не съм сигурен дали ти ще се справиш... :?

bboytm
07-19-2010, 21:04
телефона е на 1 г. вече . преди имаше проблем с клавишите за клавиатурата за набирането и телефонният указател занесох го на ремонт и само го ъпдеитнаха , но този пат незнам . Преди имах около 10 игри и 12 програми но ги изтрих вси4ки и форматирах картата .