PDA

View Full Version : Моля..някои да отдели минутка да ми каже.....



ednotakova
07-19-2010, 21:01
Здравейте,аз съм момче на 17...не съм девствен,но досега не съм отварял момиче,обаче сегашната ми приятелка е девствена.Та ако може някой да ми каже като проникна в нея ще осетя ли тази ципа(химена)...не за друго ами просто искам да съм усведомен.

П.П ПРОСТО ИСКАМ ИНФО НЕ НА МИ СЕ ПРАВИ НЯКОЙ НА ИНТЕРЕСЕН! ( и благодаря, предварително)

ozzy
07-19-2010, 21:03
Отпусни се няма да пробиваш с бормашина .. спокойно и ако искаш си вземи овлажнител

ednotakova
07-19-2010, 21:04
Отпусни се няма да пробиваш с бормашина .. спокойно и ако искаш си вземи овлажнител Аз не се притеснявам толкова колкото ми е интересно,но благодаря ти за съвета)

Seducti0n
07-19-2010, 21:08
8-) пич, девойката да не ти е консерва, та ще отваряш?
бъди нежен, използвайте лубрикант

justadrenaliNe
07-19-2010, 21:13
Трябва да я презразположиш.

zority7
07-19-2010, 21:16
ами ще го усетиш както и тя,трябва само малко по продължителна лубовна игра и сте готови :)

umri
07-19-2010, 21:16
Нищо не се усеща, само най-вероятно ще е тясна. Бутай с ташаците и тва е.

ednotakova
07-19-2010, 21:17
Да аз ще направя всичко възможно да я предразположа...знам за нея какво значи така че няма да има проблем надявам се..просто исках да знам не друго

ednotakova
07-19-2010, 21:42
Нищо не се усеща, само най-вероятно ще е тясна. Бутай с ташаците и тва е. Ае практикуваи си тия съвети ти...а и 100% мъж звучи малко комплексарско да ти кажа :?

amk933
07-19-2010, 21:45
8-) пич, девойката да не ти е консерва, та ще отваряш?
бъди нежен, използвайте лубрикант

колежке, много добре сте информирана... 8-) и все пак ще се съглася с вас. 8)

umri
07-21-2010, 19:53
Нищо не се усеща, само най-вероятно ще е тясна. Бутай с ташаците и тва е. Ае практикуваи си тия съвети ти...а и 100% мъж звучи малко комплексарско да ти кажа :?
Пиче, мноо рипаш е? Така се отваря... буташ колкот може да влезе. Като си си сложил лепенка бавно ли я махаш или изведнъж дърпаш? Ами кола маската е същия чеп. Дърпаш рязко. Така се прави и при дефлорацията. Ръгаш целия и свърши, готово, тва беше.

Може и комплексар да съм, знайш ли..........

StoooYo0
07-21-2010, 20:09
Защо не я подпреш на стената,да я разкрачиш,да се засилиш от 2 метра и ръгаш.Гаранция,че ще я отвориш!! :razz:

TheX
07-21-2010, 20:15
Отпусни се няма да пробиваш с бормашина .. спокойно и ако искаш си вземи овлажнител

Ако добре я предразположи няма да му трябва.Но при всички положения няма да му е излишен.

Hilary_
07-21-2010, 20:33
Отвори я с отварачка за консерви ебаси .. :x :? :?

Предразположи я, бъди много нежен и внимателен! ..

jghgh
07-21-2010, 20:54
Той пита дали ще усети химена бе, глупаци. А не как ще я предразполага... явно и сам знае.

PoRcHeTaTa1
07-21-2010, 21:11
Нищо не се усеща, само най-вероятно ще е тясна. Бутай с ташаците и тва е. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nespasqema
07-23-2010, 16:34
като гледам повечето определено не са видели какъв точно е въпросът :lol: :lol: :lol:

loliii
07-23-2010, 16:40
Не знам защо като чуете за отваряне на момиче почвате да давате съвети от рода на "предразположи я, не бъди груб" бла-бла-блаааа... Момчето пита от чисто любопитство ще усети ли химената.
Пич, мисля, че зависи от момичето. По собствена логика смятам, че ако лесно се разкъса няма как да я усетиш с оная си работа ама ако има напън... нз, тогава може. Нямам опит, все пак нямам патка. :D

ednotakova
07-23-2010, 17:12
Не знам защо като чуете за отваряне на момиче почвате да давате съвети от рода на "предразположи я, не бъди груб" бла-бла-блаааа... Момчето пита от чисто любопитство ще усети ли химената.
Пич, мисля, че зависи от момичето. По собствена логика смятам, че ако лесно се разкъса няма как да я усетиш с оная си работа ама ако има напън... нз, тогава може. Нямам опит, все пак нямам патка. :D ооф много ти благодаря,че поне ти разбра какво точно ме интересува :)

diana199406
07-23-2010, 17:54
Нищо не се усеща, само най-вероятно ще е тясна. Бутай с ташаците и тва е. Ае практикуваи си тия съвети ти...а и 100% мъж звучи малко комплексарско да ти кажа :?
Пиче, мноо рипаш е? Така се отваря... буташ колкот може да влезе. Като си си сложил лепенка бавно ли я махаш или изведнъж дърпаш? Ами кола маската е същия чеп. Дърпаш рязко. Така се прави и при дефлорацията. Ръгаш целия и свърши, готово, тва беше.

Може и комплексар да съм, знайш ли..........

Оле боже...това беше най-глупавото мнение което прочетох.Ти какво искаш...момичето да получи кръвоизлев ли?Тцтцт...как мислите-понякога ме учудвате.Как така ще и го набута целия от първия път?Нали ще я заболи и може да стане някоя беля..
Съвет към автора на темата -бъди максимално внимателен и нежен с нея!!!

ednotakova
07-23-2010, 19:58
Абе хораа,аз знам как да се държа с момичето. Въпросът ми беше дали ще усетя химена! не каво да правя...

petyfi
07-26-2010, 08:46
Мии възможно е да усетих химената.. зависи дали е лесна за разкъсване или не.. може да кърви,може и да не кърви.. Всичко зависи от момичето, няма еднакви! Ама ако се поразгорещите с любовна игра, да ти кажа чесно, хич няма да ти мине мисълта дали усещаш химената, пък и на нея ще и е кеф! :grin:

ErRoR19
07-26-2010, 09:22
Отвори я с отварачка за консерви ебаси .. :x :? :?

Предразположи я, бъди много нежен и внимателен! ..

Човекът какво пита, вие какво пишете. Никой ли не прочете въпроса му, че се правите на интересни целия форум!!! :-x :-x

ednotakova
07-26-2010, 14:03
Отвори я с отварачка за консерви ебаси .. :x :? :?

Предразположи я, бъди много нежен и внимателен! ..

Човекът какво пита, вие какво пишете. Никой ли не прочете въпроса му, че се правите на интересни целия форум!!! :-x :-x Благодарско! явно има и нормални хора из тоя форум :)

nezabelejimata
07-26-2010, 19:20
Оле ае вие наистина май не четете въпорса който зададе момчето ...

По темата ми би трябвало въобще да не го усетиш ... смисъл по реакцията и ще се разбере де ама попринцип ти не усещаш нищо ( поне така са ми казвали приятели който са го правили с девствена ) :D късмет :-) :-)

Jimmy412
07-27-2010, 10:53
Има теза, че химена е възможно да бъде "разкъсан" дори при спортуване, по-широко разкрачване :D или да речем в банята..
така че, пич, спокойно, мисля, че няма да имаш грижи, не мисли за това!
просто действай.. успех
:)

nespasqema
07-29-2010, 14:56
Има теза, че химена е възможно да бъде "разкъсан" дори при спортуване, по-широко разкрачване :D или да речем в банята..
така че, пич, спокойно, мисля, че няма да имаш грижи, не мисли за това!
просто действай.. успех
:) да и аз така знам..