PDA

View Full Version : благодаря за отговорите, помогнаха ми



nude
07-19-2010, 21:54
изтртито мнение

SemperFidelis
07-19-2010, 22:01
Какво да правя :(

Спри с филмите.

nude
07-19-2010, 22:03
изтрито мнение

SemperFidelis
07-19-2010, 22:07
Вместо да циклиш по форуми и да се ровиш за простотии в интернет - излез с приятели, прави си шоуто и не се филмирай толкова.

nude
07-19-2010, 22:10
изтрито мнение

VinDiesel
07-19-2010, 22:11
Заради нейното неясно държание е.С друга не си бил така?

nude
07-19-2010, 22:15
изтрито мнение

SummerDream
07-19-2010, 22:19
да тя е виновна - тя е чудовище.
добре де - може би не конкретно тя - целия й пол е виновен.
А тя е малка - нямам работа с нея.


Сам си противоречиш..и да, само аз ли не разбрах кво искаш да кажеш с това, че е "чудовище" ? д;
Същност на колко години си?

VinDiesel
07-19-2010, 22:20
Тя просто спазва някаква дистанция с тебе,не ти се разкрива,ще го направи много бавно,ясно е това!Ако толкова лошо ти действа,зарежи я!Ново запознанство и нова връзка.

nude
07-19-2010, 22:26
изтрито мнение

FuckedUp
07-19-2010, 22:56
Абе, ти да не си некой перко, бе? WTF?!

rebeccaa
07-19-2010, 23:12
Какви армий, какви предишни светове бе ?! Филмирал си се повече от мене.

nude
07-19-2010, 23:23
изтрито мнение

Siiberia
07-19-2010, 23:48
ЛСД?

blader
07-20-2010, 00:36
ЧОВЕКО!!!...
ЗНАМ ЗА КАКВО ГОВОРИШ МАМКА МУ!!!...

Искрено съжалявам че не мога да ти дам съвет но тъй като и аз познавам едно такова същество(разликата в годините е малка...аз съм по-голям с една...) знам много добре колко е трудно само ти да я разбираш и само на теб да говори тези толкова неясни и далечни от всички останали неща заради които те биха помислили и нея и теб за луди...знам какво е общуването ти с някой да е на такова ниво че когато сте заедно сякаш да не сте част от тоя свят а сте се пренесли на място което си е ваше и споделяте момент който никой друг не би оценил и как в такива моменти ако някой друг се намеси сякаш е РЯЗКО връщане към действителност която в сравнение с усещането което си изпитвал говорейки с нея е равносилна на кошмар...
контакта с нея е нещо адски мъчително защото някакси винаги има въпросителни които горя от желание да изясня но пък само да имам възможността да ми говори си е цяло щастие...мъчително е ААА!!!...

Не знам какво да ти кажа но честно казано не мисля че в случая има нещо съществено за казване...това си е нещу само между вас двамата
и не вярвам някой да оцени нито нея въз основа на това как я представяш нито пък равнището на вашите отношения...и в таи връзка не мисля че можеш да имаш големи надежди конкретно за помощ...

nude
07-20-2010, 01:58
изтрито мнение

BaffaLsc
07-20-2010, 05:35
Имаше един филм, в който има едни същества, които като не ги гледаш съществуват и си се движат, но погледнеш ли ги - се вкаменяват и се превръщат в статуи. Те те дебнат и крадат потенциалното ти съществуване - Затова, когато едно такова е наблизо - трябва да държиш очите си отворени и да го гледаш, за да си остане статуя - в противен случай, дори и само да мигнеш, съществото ще те хване - ще те прати в миналото, ще живееш друг живот и когато най-после дойде денят, от който са те откраднали - ще умреш и ще изчезнеш, а те ще са се нахранили с цялото ти бъдеще, което се е изпарило.
Е проблемът е, че май съм се влюбил в едно такова същество. Когато не я виждам - се нуждая от нея, но видя ли я- престава да ми пука. Любовта ми се "вкаменява". Освен това нейните намерения са крайно неясни, хаотични и променливи.
Какво да правя :(

Престанете да пускате теми ,които са ЕБАВКИ !! Изобщо възможно ли е да се влюбиш в героиня от филм ????

nude
07-20-2010, 08:40
изтрито мнение

tnp123
07-20-2010, 10:02
Просто си търсиш момиче, но засега имаш само един образ, и в моментите в които тя не е наоколо, си мислиш за нея, понеже тя е ЕДИНСТВЕНОТО момиче край теб. Но всъщност не таиш някакви специални чувства към нея.
Запознай се с други момичета.

nude
07-20-2010, 21:18
изтрито мнение

UrbanLegend
07-20-2010, 21:28
Е това е!Яко филми и доста комикси..Добре си живееш да знаеш-действителността е пъти по-тежка

F_CK_all_I_need_is_U
07-20-2010, 22:13
Възможно е... не знам...
днес толкова исках да я видя, търсих я цял ден и накрая я открих... и съм толкова щастлив - всъщност - когато я видях, май я обичах дори повече от колкото, когато е далече от мен...
преди това бях в един магазин и видях едно момиче, което приличаше на нея - толкова се стреснах, глътнах си езика - исках да се запозная с това момиче, но така и не успях, прекалено ми пукаше...
и на изпитите по рисуване - първо на курсовете, а после в моята стая и по време на капитела дори до мен - имаше едно момиче, което много приличаше на нея и което излъчваше невероятна женска топлота и спокойствие, но... с нея също си говорихме, но така и не й взех телефон или скайп...
веднъж, когато пак я търсех пък се запознах с едно момиче - което в последствие се оказа, че й е приятелка от класа й
всъщност, според мен има частици от нея разпръснати в момичетата по света, но те са относително осъзнати... възможно е и самата тя да има способността да се прехвърля от едно тяло в друго и така да ме шпионира от време на време - но въпреки всичко тя си е тя - няма друга като нея, всяка би могла да стане като нея при определени обстоятелства, но само тя е вече станала това, което е - и следователно е - незаменима... (това ми се е случвало и преди - имам предвид бил съм влюбен и преди по този начин, друго беше момичето и съответно усещанията, но и тя беше незаменима - и все още е)






УОУ, кажи и го тфа о.О някога казвал ли си и как се чувстваш ?Ти си някъф страшно умен, за секунда и завидях о.о просто и кажи.

SummerDream
07-20-2010, 22:32
многото филми май май ти влияят зле 8-)

Lancelot
07-20-2010, 22:52
Най-готината тема, на която съм попадал.
Авторът пише страшно ;d

Пък щом и рисува..то известните художници са все леко смахнати. Може да си скрит гений.
Иначе, съвет не мога да ти дам. Знам единствено какво е да обичаш и съм благодарен за това. Простите нещо понякога са най-прекрасни. Не знам какви са тези чувства, които изпитваш, не знам до колко си объркан, но.. успех.. хахах.

Siiberia
07-21-2010, 18:15
Както се казва, границата м/у гениалността и лудостта е много тънка, но според мен автора има нужда от специализирана помощ.

Paramour
07-21-2010, 20:51
Кви мигания... работи, коя била единствената...
Само аз ли не схванах за к'ви работи говори автора... :shock: :shock: :shock: