PDA

View Full Version : Секс ден преди цикъл ..



gospodinov
07-19-2010, 23:55
Здравейте.. аз съм на 17.. приятелката ми е на 15 и трябваше да й дойде преди 6 дни .. правихме секс преди 3 без презерватив.. аз не свърших в нея .. извадих го 20 минути преди да свърша на корема й .. но все пак дали е възможно от предеакулационната течност да е станало фал че й се бави толкова много :?

GreenFairy
07-20-2010, 20:07
А защо не ползвате презервативи?! Прекалено малки сте за да понесете евентуални последици от рода на бебе... По темата: на 15 години е напълно нормално цикъла й да не е редовен и да закъснява от време на време, не мисля, че трябва да се притеснявате.

Офф топик: може кожата на корема й да е абсорбирала спермата и да е отишла директно във влагалището й и да е забременяла. :lol:

LaCritic
07-20-2010, 20:41
Както всяка друга подобна тема, и тази започва така: Здравейте, аз съм на 34, а приятелката ми е на 12. Преди седмица правихме секс БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ...

SummerRain
07-20-2010, 20:51
Наистина не мога да разбера как така 5 минутно (евентуално) удоволствие си заслужава всички тези притеснения (в най-добрия случай) дни след половия контакт. Толкова ли е сложно да се сложи презерватив?Пари ли нямате, какво? Да си направи тест приятелката.

gospodinov
07-20-2010, 20:59
благодаря на всички дали мнение по това което мен ме притесняваше до преди няколко часа .. на моето момиче й дойде :grin: а аз съм щастлив че несъм направил беля :grin: :grin: може да се сложи катинар на темата благодаря и на Др. Тийн за смс-а оказа се прав :-P

DrebenS
07-21-2010, 09:51
Ама разбира се, че няма да си 20 мин по-рано…. Ама за да си сигурен следващия път презерватив!

ivyy
07-21-2010, 10:44
Абе,мамка му,едно не мога да разбера: защо правите секс без презерватив?????? Не си заслужава за едното удоволствие да се притеснявате и да питате по разни форуми дали е бременна или не. Набийте си го най-накрая в главата: ВИНАГИ използвайте предпазни мерки.

LadyDi
07-21-2010, 10:55
Айде честито. Няма да ставаш татко.