PDA

View Full Version : ще остана сама....



kika
07-20-2010, 01:32
хора...сега като се замисла като почнем училище аз оставам сама...едни мои приятелки които съм отраснала с тях те сега завършиха 12 клас и утиват да учат в други градове....една моя друга приятелка колкото мен също утива да учи в друг град....една друга тя се има тренировки и двете няма кво да праим..много рядко ще се виждаме...една друга сега с нея сме много близки а тя сега ще учи в друго даскало и там има една нейна приятелка дег съм сигурна че много ще се сближът... и за мен ще забравии....познавам я може да се миждаме чат-пат и то от началото..тя сега едни момичета много и се подмазват и тя напро ме залравяя ... апак като отиде таммм хептенн.....имам една която тя учи в друг град нея отдавна съм я отписала...едно друго момиче тя направо ни заряза за да излиза пред тях с едни децаа...ннэээ особено тия големите като се преместят нэээ кво ша праяя....знам че събота и неделя ще се виждаме чат-пат амаа през останалото време на даскало след тва у насс и тва ша е и всичко ше се промении.....

SemperFidelis
07-20-2010, 02:02
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб.

DinViesel
07-20-2010, 06:38
lol ти па се изкара егати темерута.. толкова ли не можеш да се позапознаеш с някой др ми ревеш по форума ?

Exidee
07-20-2010, 09:42
Хм, до сега не бях забелязал думата "нзззз" в речника 8) Опитай се да си намериш гадже и съм убеден на 100%, че нещата ще се променят 8-)

dyddunkkaa
07-20-2010, 09:56
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб.

mincheto
07-20-2010, 10:43
ще си намериш нови като почне учебната година.

unknown7
07-20-2010, 12:26
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб. !!!!

+ Това няма как да не намериш нови приятели спокойно всеки е бил така това е просто като преходен период Няма да останеш сама :)

kika
07-20-2010, 13:06
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб.

няма пъкк....pfff

Extremescream
07-20-2010, 14:01
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб.

няма пъкк....pfff

Човекът е прав,седни научи нещо.И вместо да се зъбиш на хората,като ти казват истината,седни и се замисли.После защо нямала приятели.Ми кой би те търпял така?

xxKiFlA
07-20-2010, 15:11
и кво общо има е с темата как пише :?

Force_bladeR
07-20-2010, 15:39
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб.

Точно това и аз мисля!!! За да си намери нови приятели трябва да пише правилно! Те винаги първо това гледат, дали си грамотен! Ще я питат как се пише *еди-какво си*. :grin:

xxKiFlA
07-20-2010, 15:51
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб.

Точно това и аз мисля!!! За да си намери нови приятели трябва да пише правилно!

:shock:
:razz: :razz: :razz:
тя не е тъпа а ти.. и всички дето писахте в темата
няма нищоо общо писането с приятели

никои не го интересува писането за приятели :?

SemperFidelis
07-20-2010, 15:51
Стои си сама и циври като парцал и ще ти дойде акъла в главата... може би.

kika
07-21-2010, 10:15
eхххх...намерика най грамотните да ми кажат ... тва по най барзия начин го написах и изобщо не съм го прегледалаа....олллее с мен ли никойй не иска да е приятел..аре маа ... аз не съм като вас утивам днеска ..запознавам се с някой на другия ден "обичамм тее" аз един човек го опознавам с години ее...

kika
07-21-2010, 10:16
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб.

Точно това и аз мисля!!! За да си намери нови приятели трябва да пише правилно!

:shock:
:razz: :razz: :razz:
тя не е тъпа а ти.. и всички дето писахте в темата
няма нищоо общо писането с приятели

никои не го интересува писането за приятели :?


точно такаааа...

kika
07-21-2010, 10:19
Стои си сама и циври като парцал и ще ти дойде акъла в главата... може би.

кай е казал че ще рева в нас. ...олеее....допитах се просто до вас ама кат гледам сте безполезни давате такива "яки" съвети че просто ...няма никъв смисъл

kika
07-21-2010, 10:22
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб.

Точно това и аз мисля!!! За да си намери нови приятели трябва да пише правилно! Те винаги първо това гледат, дали си грамотен! Ще я питат как се пише *еди-какво си*. :grin:

хората се плашат от грамотнии...олее не ...после аз съм била тъпаа...МОЛЯ?? :D

elito0o0o0
07-21-2010, 11:52
Форумът се пълни с безмозъчни кранти. http://smileys.svatbata.org/set-01/132.gif

LeDa
07-21-2010, 12:58
Като ще си оставаш сама, вместо да ревеш - по-добре хвани прочети някой друг учебник, че ме заболя главата докато прочета написаното от теб.

Точно това и аз мисля!!! За да си намери нови приятели трябва да пише правилно! Те винаги първо това гледат, дали си грамотен! Ще я питат как се пише *еди-какво си*. :grin:

хората се плашат от грамотнии...олее не ...после аз съм била тъпаа...МОЛЯ?? :D
Ехо,скъпа,товаа е иронияяя,и това че нападна човека,само ни показа причината,заради която НЯМА да си намериш приятели-ти си едно злобно същество.

kika
07-21-2010, 20:28
аз го казах на SemperFidelis

DarknessAngel
07-21-2010, 20:55
Ще игнорирам по-горните постове. Както се казва - "Всяко зло за добро". Ще си намериш нови приятели - никой не е казал, че първият срещнат от улицата трябва да ти е най-добър приятел. Излизай с повече хора, може от класа ти, сайтове - има много различни характери. Все някой ще ти допадне и ще завържете добро приятелство. :)

Extremescream
07-21-2010, 21:14
Моме,ти сама каза,че ще си останеш сама.
Еми намери си нови приятели,запознай се с нови хора.Не сме казали,че трябва да ги обичаш от първия ден.
И все пак-правиш ми впечатление на типичното разглезено 13-годишно,което е свикнало всичко да става по неговото.Ако човек ти наруши по някакъв спокойствието и се започва една тирада от доста нелепи,несвързани и неграмотно написани обиди и заяждания.Само съвет:по-кротко,хората не обичат да им се зъбят за всяко нещо.А това за правописа и пунктуацията е градивна критика,добре би било да я приемеш.