PDA

View Full Version : Ейй хора ,дайте идеи за подарък за най -добра приятелка



kriskata96
07-20-2010, 14:00
мерсии предшарително

ecstazy
07-20-2010, 14:13
Ако мислиш, че тука вадим оракулна топка и почваме да гадаем на колко е приятелката ти, какво харесва, какво слуша и т.н. , по-добре прати смс с текст ive3 на 1829 и Ивелина Христова ще се погриижи за теб :D

та по темата: Не знам защо всяко второ момиче не й хрумва какво да подари на най-добрата си приятелка. Щом те са най-добри приятелки, от съответното момиче се очаква да я познава най-добре от всички и да знае какъв подарък би й харесал. С мен е така, много рядко изпитвам затруднения, но все пак.. Дай информация за нея, както казах - години, интереси, каква музика слуша. .. .?

LetItRock
07-20-2010, 15:28
Ако мислиш, че тука вадим оракулна топка и почваме да гадаем на колко е приятелката ти, какво харесва, какво слуша и т.н. , по-добре прати смс с текст ive3 на 1829 и Ивелина Христова ще се погриижи за теб :D

та по темата: Не знам защо всяко второ момиче не й хрумва какво да подари на най-добрата си приятелка. Щом те са най-добри приятелки, от съответното момиче се очаква да я познава най-добре от всички и да знае какъв подарък би й харесал. С мен е така, много рядко изпитвам затруднения, но все пак.. Дай информация за нея, както казах - години, интереси, каква музика слуша. .. .?
Съгласна съм.
Иначе като идея ми хрумва разделящо се сърчице на което пише "Best Friends"

Force_bladeR
07-20-2010, 15:33
Бас ловя, че на тениска с облика на Джъстин Гейзър ще й хареса..

FernandoTorresIkerCasilla
07-21-2010, 08:15
Аз такова сърце имам .. Но приятелката ми се скара с мен, по тъпи причини, и сложила нейната половинка от сърцето в дънките, а майка и ги взела и ги пуснала да се перат .. И сърцето е някъде в пералнята .. 8-)

А по темата - Медальончето не е лоша идея, но има много начини да се изгуби!.. :? Примерно някаква чаша с нейна снимка и да пише нещо мило на нея .. Примерно колко добра приятелка е .. Такива чаши струват около 9-10 лв., и са много хубави .. Много радват .. 8-) Помисли какво приятелката ти харесва, и от какво се нуждае примерно .. :)

mArMaLaDkA
07-21-2010, 08:52
цяла кутия дъвки "Турбо".

ilko0214
07-21-2010, 12:29
Придшърително ти казвам, че подарък хубав, няма да и намериш. :-o

DarknessAngel
07-21-2010, 21:23
Нещо направено от теб. :)

xxKiFlA
07-21-2010, 22:31
пари
хубав подарък може да си избере квото иска :P

TokioHotelFen4e
07-22-2010, 14:09
Снимайте се заедно....Купи една хубава рамка...извади снимката и я сложи в рамката ...това е мн. хубав подарък :) :)

sian4eto
07-22-2010, 14:20
на мен най-добрата ми приятелка ми подари сребърно сърчице което се дели а на него пише best friend : )

theexplorer
07-23-2010, 08:27
Мм..
1. изкарай няколко ваши снимки от последните месеци/година, купи хубав албум ии ги подреди вътре.. после го опаковай добре и готово..лично аз бих се зарадвала много..
2.Също може да напишеш нещо от сорта на "BFF" или инициалите ви ии да ги направиш на гривничка с мъниста...
3.Ако е фенка на някоя група,последният им диск /ако го няма/ мисля,че също би я зарадвало...
4.Сега се сещам и за онези мечета,на които пише "Miss you""U are my best friend" ии т.н.
5. Можеш да купиш някаква хубава бутилка /продават в сувенирните магазини/ ии да напишеш 365 пожелания на отделни листчета ии да ги сложиш вътре..ии да може всеки ден да си тегли по едно...
Ако се сетя за нещо друго ще пиша пак,надявам се да съм ти помогнала :) :)

krokkrok
07-23-2010, 08:32
Мм..
1. изкарай няколко ваши снимки от последните месеци/година, купи хубав албум ии ги подреди вътре.. после го опаковай добре и готово..лично аз бих се зарадвала много..
2.Също може да напишеш нещо от сорта на "BFF" или инициалите ви ии да ги направиш на гривничка с мъниста...
3.Ако е фенка на някоя група,последният им диск /ако го няма/ мисля,че също би я зарадвало...
4.Сега се сещам и за онези мечета,на които пише "Miss you""U are my best friend" ии т.н.
5. Можеш да купиш някаква хубава бутилка /продават в сувенирните магазини/ ии да напишеш 356 пожелания на отделни листчета ии да ги сложиш вътре..ии да може всеки ден да си тегли по едно...
Ако се сетя за нещо друго ще пиша пак,надявам се да съм ти помогнала :) :)

Може би искаш да кажеш 365? Иначе няма да й стигнат :D

theexplorer
07-23-2010, 08:53
Мм..
1. изкарай няколко ваши снимки от последните месеци/година, купи хубав албум ии ги подреди вътре.. после го опаковай добре и готово..лично аз бих се зарадвала много..
2.Също може да напишеш нещо от сорта на "BFF" или инициалите ви ии да ги направиш на гривничка с мъниста...
3.Ако е фенка на някоя група,последният им диск /ако го няма/ мисля,че също би я зарадвало...
4.Сега се сещам и за онези мечета,на които пише "Miss you""U are my best friend" ии т.н.
5. Можеш да купиш някаква хубава бутилка /продават в сувенирните магазини/ ии да напишеш 356 пожелания на отделни листчета ии да ги сложиш вътре..ии да може всеки ден да си тегли по едно...
Ако се сетя за нещо друго ще пиша пак,надявам се да съм ти помогнала :) :)

Може би искаш да кажеш 365? Иначе няма да й стигнат :D
Да де :-D Объркала съм копчетата в бързината :D