PDA

View Full Version : моля кажете по бързо ..



teenproblem9898
07-20-2010, 14:28
искам да ми дадете съвет без подигравки и тем подобни .. имам си приятел с който сме много време и днес го правихме с презерватив но е бил спукан и имаше в мен и когато свърщи и веднага видях че има в мен и много барзо отидох в банята и се измих и вътре добре със вода .. след 3 дни трябва да ми дойде цикъла .. та има ли вероятност да стане нещо след като се измих добре с вода и трябва да ми дойде след 3 дни ... :( моля кажете и без базици

bebchoOoOoOo
07-20-2010, 14:38
Има вероятност, няма значение, че си се измила, сперматозоидите са много бързи, то ако ставаше само с измиване нямаше да има толкова аборти.Но тъй като бременността настъпва на третия ден след акта, а на теб трябва да ти дойде след толкова, изчакай до тогава, и ако ти закъснее си вземи тест за бременност. И не се шашкай много, имала съм такива случаи и винаги съм се притеснявала напразно :)

Shmahao
07-20-2010, 14:38
има... ама надали

EritYy
07-20-2010, 14:41
няма какво да те лъжа- има вероятност, но за твое успокоение скоро трябва да ти дойде, така ще разбереш със сигурност, а ако закъснее другата седмица правиш тест и ще видиш.
Между другото до колкото съм слушала дни преди цикала и след вероятността да се получи белята е много малка, но не е изключена

Shmahao
07-20-2010, 15:05
по добре щом днеска сте го направили да отидеш за хапчета защото те действат до 72 часа а ако си изчакаш да ти дойде след 3 дни а закъснее после само аборт се спасява ... евентуално

sweety11
07-20-2010, 16:15
по добре щом днеска сте го направили да отидеш за хапчета защото те действат до 72 часа а ако си изчакаш да ти дойде след 3 дни а закъснее после само аборт се спасява ... евентуално

Пълни глупости..Не се трови с хапчета.Щом трябва да ти дойде до три дни - няма страшно.Но все пак ако ти закъснее си направи тест..Не е казано 100% че си бременна. :)

teenproblem9898
07-20-2010, 19:03
амии вече от няколко дни си чувствам гардите да ме болят така ми става инаги преди да ми дойде и се надявам вече всеки момент да трябва да ми идва и да не стане нещо защото поне доколкото знам чрез цикъла се изхвърля неоплодената яйцеклетка :(

BigFakeSmile
07-20-2010, 19:09
по добре щом днеска сте го направили да отидеш за хапчета защото те действат до 72 часа а ако си изчакаш да ти дойде след 3 дни а закъснее после само аборт се спасява ... евентуално

Пълни глупости..Не се трови с хапчета.Щом трябва да ти дойде до три дни - няма страшно.Но все пак ако ти закъснее си направи тест..Не е казано 100% че си бременна. :)


Извинявай, но май твоето са глупости. Как ако й закъснее да синаправи тест? И ако не дай Боже е положителен? Този тест нали знаеш, че е само тест...на твое място бих си купила хапчето, да, вредно е...но има опасност, така че...помисли..

whysosad
07-20-2010, 19:16
по добре щом днеска сте го направили да отидеш за хапчета защото те действат до 72 часа а ако си изчакаш да ти дойде след 3 дни а закъснее после само аборт се спасява ... евентуално

Пълни глупости..Не се трови с хапчета.Щом трябва да ти дойде до три дни - няма страшно.Но все пак ако ти закъснее си направи тест..Не е казано 100% че си бременна. :)


Извинявай, но май твоето са глупости. Как ако й закъснее да синаправи тест? И ако не дай Боже е положителен? Този тест нали знаеш, че е само тест...на твое място бих си купила хапчето, да, вредно е...но има опасност, така че...помисли..
И аз точно това си помислих. Всичко си е 50 на 50.
Аз мисля, че най-добре е да вземе Ескапел. Едва ли има човек, който да не знае, че е вреден, но по-добре хапчето... отколкото закъснението, тестът и... положителният резултат.
И следващият път по-внимателно.

krem4et0
07-20-2010, 20:15
по добре щом днеска сте го направили да отидеш за хапчета защото те действат до 72 часа а ако си изчакаш да ти дойде след 3 дни а закъснее после само аборт се спасява ... евентуално

Пълни глупости..Не се трови с хапчета.Щом трябва да ти дойде до три дни - няма страшно.Но все пак ако ти закъснее си направи тест..Не е казано 100% че си бременна. :)

Ами ако точно тоя цикъл овулацията й закъснее? ПМС имаш ли? Бих пила Ескапеле в случая или бих стискала мноооооого силно палци

SummerRain
07-20-2010, 20:54
Аз на твое място бих пила Ескапел. Не мисля, че е удачно да рискуваш, след като е попаднала сперма в теб.

PoRcHeTaTa1
07-20-2010, 21:42
Вземи си тест за бременост... докато е време :-o

SummerRain
07-20-2010, 21:45
Вземи си тест за бременост... докато е време :-o

Какво разбираш под "докато е време"? Тест се прави седмица-две след половия контакт, а тогава, ако е бременна, вече единственото решение е аборт.

Greennight
07-20-2010, 21:54
има шанс,но е минимален

Princessani
07-20-2010, 22:41
искам да ми дадете съвет без подигравки и тем подобни .. имам си приятел с който сме много време и днес го правихме с презерватив но е бил спукан и имаше в мен и когато свърщи и веднага видях че има в мен и много барзо отидох в банята и се измих и вътре добре със вода .. след 3 дни трябва да ми дойде цикъла .. та има ли вероятност да стане нещо след като се измих добре с вода и трябва да ми дойде след 3 дни ... :( моля кажете и без базици вари си купи ескапел до 48 4аса .ако не са минали за по сигурно.Да има вероятност,от статистика знам ,че най-нежеланите бременности стават от дефектни=спукани презервативи.

Princessani
07-20-2010, 22:45
по добре щом днеска сте го направили да отидеш за хапчета защото те действат до 72 часа а ако си изчакаш да ти дойде след 3 дни а закъснее после само аборт се спасява ... евентуално

Пълни глупости..Не се трови с хапчета.Щом трябва да ти дойде до три дни - няма страшно.Но все пак ако ти закъснее си направи тест..Не е казано 100% че си бременна. :) от веднъж няма да се натрови.По добре да чака да и закъснее ли ? Аз бих заложила на сигурното.

teenproblem9898
07-21-2010, 05:54
здравейте .. снощи се събудих посреднощ и ми се виеше много свят и ми беше страшно лошо ама така ми са виеше свят че направо не можех да отида до тоалетната и парво се мачих да поварна но не можех , но после отидох и поварнах малко ми олекна но чувствах как се изпотявам и как ми се вие свят и пак отидох и пак поварнах и след това като си легнах и ми поолекна и заспах но сега треперя и ми се вие свят .. според вас може ли да е от самовношението и от притеснението поне една приятелка така ми каза и каза че не може да има симптоми още на първия ден .. според вас от моята психика ли е :-D или симптоми

StoooYo0
07-21-2010, 06:02
здравейте .. снощи се събудих посреднощ и ми се виеше много свят и ми беше страшно лошо ама така ми са виеше свят че направо не можех да отида до тоалетната и парво се мачих да поварна но не можех , но после отидох и поварнах малко ми олекна но чувствах как се изпотявам и как ми се вие свят и пак отидох и пак поварнах и след това като си легнах и ми поолекна и заспах но сега треперя и ми се вие свят .. според вас може ли да е от самовношението и от притеснението поне една приятелка така ми каза и каза че не може да има симптоми още на първия ден .. според вас от моята психика ли е :-D или симптоми

Ти вече си се психясала тотално.Няма да е лошо да послушаш какво ти казаха в по-горните постове и да вземеш хапче.И другия път внимавай повече.

ПП.И ако може да пишеш малко по-грамотно,защото едвам схванах какво обясняваш.

teenproblem9898
07-21-2010, 11:55
сега искам да ви питам един въпрос .. днес говорихме с приятелят ми и решихме че ако има нещо сме готови да гледаме бебто защото все пак не сме малки а пълнолетни но искам да ви попитам .. в този ден го правихме 3 пъти един след друг и естествено с 3 различни презерватива :Д но се оказа че третият е спукан .. та има ли възможност след като вече свърши два пъти на тртия вече количеството сперматозоиди да е по малко и вероятноста от забременяване също .. моля дайте съвет :(

FunkyBoy
07-21-2010, 12:30
по добре щом днеска сте го направили да отидеш за хапчета защото те действат до 72 часа а ако си изчакаш да ти дойде след 3 дни а закъснее после само аборт се спасява ... евентуално

глупости... къв аборт след 3 дни ве :lol:

krem4et0
07-21-2010, 12:34
По принцип качеството на спермата се възстановява след 24 часа, но не е изключено някой хубостник да се е спотайвал из каналчета, тестиси и прочие. Реално само 1 сперматозоид е достатъчен. Защо не вземеш спешното хапче?
Друг път свършвал ли е в теб? Извинявам се за въпроса, но гълтала ли си? Възможно ли е самата сперма да ти причинява нещо като алергия. Иначе признаци още няма, защото още зиготата (ако има такава) не е слязла в матката.

teenproblem9898
07-21-2010, 12:38
да гълтала съм но не ми е приятно и избягвам да го правя .. а за хапчето избягвам да го пия защото вече съм пила 2 тази година и незнам защо само на мен ли се падат тези презервативи ;( ;( ;( незнам вече какво да правя

teenproblem9898
07-21-2010, 12:40
а за това мое състояние сега мисля че е от нерви аз попринцип съм много притеснителна дори понякога като се притесня и сърцето ме боли и мисля че е от това вчера толкова се шашнах че на бързо отидох в банята и дори не се сещам после как са прибрах ... много се стреснах

krem4et0
07-21-2010, 12:40
Практикувайте полов акт с презерватив + прекъснат полов акт. Всякакви презервативи съм ползвала и от най-евтините. За 4 години и половина имаме 1 скъсан (забелязан навреме). Какво ги правите преди да си ги сложите? Дупчете ги с нокти ли?

Обърни се към гинеколога си и се посъветвай може ли да пиеш пак хапчето. А иначе се обърни към него, за да се консултираш за други контрацептивни методи (ако не си бременна де).

teenproblem9898
07-21-2010, 12:43
ох незнам вече ще изчакам малко да видя дали ще ми дойде и ще взема тест ... доколкото разбрах има някакви инжекции ако си бременна и то ги маха .. а за аборт неискам защото след време искам да си имам дете но не сега :(

krem4et0
07-21-2010, 12:45
Това пак е аборт, но т.нар. медицински. Прави се до 4 г.с., т.е. веднага след като е възможен положителен тест.

teenproblem9898
07-21-2010, 12:47
м незнам всичко съм си мислила дали да го задържа , дали ми са живее още , но мисля засега малко да се успокоя и да видя след седмица какво ще сане и тогава вече ще мисля поне се надявам че щом цикъла ми трябва да е след 3 дни да е по малка вероятността ;(

krem4et0
07-21-2010, 12:59
Да, вероятността не е особено голяма, но съществува. Трябва да си подготвена и за това психически. Реши да не пиеш нищо, така ли? Стискам ти палци и следващия път бъде по-умна. Накарай го да свърши извън теб. На 25 сме с моя мъж, вече и заедно живеем, но деца не искаме още. Презерватив+прекъснат полов акт при нас е закон!

teenproblem9898
07-21-2010, 13:04
амиии реших защото ми казаха че може да е опасно 3 хапчета за една година ... и аз не искам бебе не съм подготвена за това дори за секунди ми е минавало да се тровя ли незнам ;( но до последно ще се надявам вси4ко да е наред :(

justadrenaliNe
07-21-2010, 13:30
амии вече от няколко дни си чувствам гардите да ме болят така ми става инаги преди да ми дойде и се надявам вече всеки момент да трябва да ми идва и да не стане нещо защото поне доколкото знам чрез цикъла се изхвърля неоплодената яйцеклетка :(

Точно така, изхвърля се НЕоплодена яйцеклетка. А твоята има голяяяяяяяяяяяма вероятност да е оплодена. Така че пий хапчето и да се свършва. Иначе готова ли си да отгледаш бебето, ако теста е положителен или да правиш аборт? Аз не мисля :)

sweety11
07-21-2010, 15:58
по добре щом днеска сте го направили да отидеш за хапчета защото те действат до 72 часа а ако си изчакаш да ти дойде след 3 дни а закъснее после само аборт се спасява ... евентуално

Пълни глупости..Не се трови с хапчета.Щом трябва да ти дойде до три дни - няма страшно.Но все пак ако ти закъснее си направи тест..Не е казано 100% че си бременна. :)


Извинявай, но май твоето са глупости. Как ако й закъснее да синаправи тест? И ако не дай Боже е положителен? Този тест нали знаеш, че е само тест...на твое място бих си купила хапчето, да, вредно е...но има опасност, така че...помисли..
И аз точно това си помислих. Всичко си е 50 на 50.
Аз мисля, че най-добре е да вземе Ескапел. Едва ли има човек, който да не знае, че е вреден, но по-добре хапчето... отколкото закъснението, тестът и... положителният резултат.
И следващият път по-внимателно.

Както казах , за мен е почти сигурно че няма нищо- 1- во не е толкова лесно да забременееш, колкото повечето хора си мислят и 2-ро - било е 3 дни преди цикъл- аз доколкото съм чувала няколко дни преди и след цикъл опастноста е минимална.
Пък и като гледам момичето е пило тази година 2 хапчета, та и трябва още едно и да си обърка напълно организма.И ако ти закъснее или размести цикъла, може би ще бъде реакция точно от тези хапчета, защото един от нежеланите реакции при приема им е точно такъв.
Затова й казах да си направи тест, ако й закъснее , защото това закъснение не би означавало 100 % че е бременна , а може би е реакция на хапчетата.
Да те питам teenproblem9898 пи ли хапче ?

teenproblem9898
07-21-2010, 16:08
ами приятелят ми каза да не го пия защото са му казали че е много лошо толкова много и ми каза че ако има нещо и той ще носи отговорност а и на мен тези хапчета много ми влиаят зле .. като ги пих получавах сърцебиене и ми пречарняваше а единия път ми текна леко кръв .. тоест дойде ми много рано .. но незнам чесно да ви кажа сам се отчаяла и незнам ако има нещо да се тровя ли какво да правя . ;(

whysosad
07-21-2010, 16:40
Напълно съм съгласна, че не се забременява толкова лесно и че вероятността да забременееш няколко дни преди мензис е минимална.
Това си е така, но момичето за 7 месеца е пило два пъти хапче за спешна контрацепция. И предполагам й е повлияло на самия й цикъл... и овулацията й може да не е точна. Да се е изместила.
Има такива случаи, в които настъпва точно преди дните на менструация.
Може пък всичко да е нормално и точно.
Тогава нищо няма да е станало.
Все пак всичко си е строго инвидуално, но винаги трябва да се има едно на ум.

Два пъти се е стигнало до това хапче... предполага се, че трябва да сте станали още по-внимателни... а сега отново. Пазете се повече!

teenproblem9898,
цикълът ти редовен ли е?

teenproblem9898
07-21-2010, 16:43
Напълно съм съгласна, че не се забременява толкова лесно и че вероятността да забременееш няколко дни преди мензис е минимална.
Това си е така, но момичето за 7 месеца е пило два пъти хапче за спешна контрацепция. И предполагам й е повлияло на самия й цикъл... и овулацията й може да не е точна. Да се е изместила.
Има такива случаи, в които настъпва точно преди дните на менструация.
Може пък всичко да е нормално и точно.
Тогава нищо няма да е станало.
Все пак всичко си е строго инвидуално, но винаги трябва да се има едно на ум.

Два пъти се е стигнало до това хапче... предполага се, че трябва да сте станали още по-внимателни... а сега отново. Пазете се повече!

teenproblem9898,
цикълът ти редовен ли е? амииии хапчетата не съм ги пила скоро само веднъж ми дойде по рано тоест като го пих но от тогава ми е идвало вече няколко пати и винаги кам датата минимум максимум 2-3 дни .. а няма ли начин примерно да правя нещо фитнесче да дигам тежко още докато не е касно и недай си боже да няма де .. но сега трябва да ми дойде тези дни и гардите ме болят вече от няколко дни

sweety11
07-21-2010, 17:00
ами приятелят ми каза да не го пия защото са му казали че е много лошо толкова много и ми каза че ако има нещо и той ще носи отговорност а и на мен тези хапчета много ми влиаят зле .. като ги пих получавах сърцебиене и ми пречарняваше а единия път ми текна леко кръв .. тоест дойде ми много рано .. но незнам чесно да ви кажа сам се отчаяла и незнам ако има нещо да се тровя ли какво да правя . ;(

Ами щом ти влияят толкова зле-спри да ги пиеш - те и без друго са опасни.Ако имаш толкова рискови ситуаций, по-добър вариант са хапчетата, който се приемат редовно и са по-малко опасни мисля.
Евала на приятеля ти - повечето момчета в тая ситуация няма да се замислят за теб и здравето ти и дори ще те подтикват към хапче, за да се освободят от отговорност.
..иии - НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ . Мисли позитивно. И си направи тест, за да се успокоиш.

teenproblem9898
07-21-2010, 17:07
ами приятелят ми каза да не го пия защото са му казали че е много лошо толкова много и ми каза че ако има нещо и той ще носи отговорност а и на мен тези хапчета много ми влиаят зле .. като ги пих получавах сърцебиене и ми пречарняваше а единия път ми текна леко кръв .. тоест дойде ми много рано .. но незнам чесно да ви кажа сам се отчаяла и незнам ако има нещо да се тровя ли какво да правя . ;(

Ами щом ти влияят толкова зле-спри да ги пиеш - те и без друго са опасни.Ако имаш толкова рискови ситуаций, по-добър вариант са хапчетата, който се приемат редовно и са по-малко опасни мисля.
Евала на приятеля ти - повечето момчета в тая ситуация няма да се замислят за теб и здравето ти и дори ще те подтикват към хапче, за да се освободят от отговорност.
..иии - НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ . Мисли позитивно. И си направи тест, за да се успокоиш. а това за натоварването знаете ли дали може да подейства да правя нещо нали попринцип когато чакаш дете трябва да се пазиш ... незнам всичко ми минава през главата нямам тарпение да ми дойде или да мине седмицата да си напраявя тест ;(

sweety11
07-21-2010, 17:11
ами приятелят ми каза да не го пия защото са му казали че е много лошо толкова много и ми каза че ако има нещо и той ще носи отговорност а и на мен тези хапчета много ми влиаят зле .. като ги пих получавах сърцебиене и ми пречарняваше а единия път ми текна леко кръв .. тоест дойде ми много рано .. но незнам чесно да ви кажа сам се отчаяла и незнам ако има нещо да се тровя ли какво да правя . ;(

Ами щом ти влияят толкова зле-спри да ги пиеш - те и без друго са опасни.Ако имаш толкова рискови ситуаций, по-добър вариант са хапчетата, който се приемат редовно и са по-малко опасни мисля.
Евала на приятеля ти - повечето момчета в тая ситуация няма да се замислят за теб и здравето ти и дори ще те подтикват към хапче, за да се освободят от отговорност.
..иии - НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ . Мисли позитивно. И си направи тест, за да се успокоиш. а това за натоварването знаете ли дали може да подейства да правя нещо нали попринцип когато чакаш дете трябва да се пазиш ... незнам всичко ми минава през главата нямам тарпение да ми дойде или да мине седмицата да си напраявя тест ;(

За какво натоварване става въпроси над какво мислиш че може да подейства, че нещо не разбрах.

teenproblem9898
07-21-2010, 17:15
ами значи аз неискам бебе пазихме се и винаги се пазим но понякога се случва бела и нали чувала съм че в ранното време когато бебето още не се е развило демек първия месец е много рисковано не трябва да се претоварваш да пиеш лекарства та се питах има ли начин ако има нещо ако много се натоварвам да стане нещо с него но незнам много се надявам да не е станало нещо поне аз си го обяснявам че след като ме болят гардите организмат ми вече е готов са изхварли яйцеклетката и приятелят ми преди това свърши два пъти и ттова мисля че намаля малко риска .. наистина много се надявам да е така и меси на всички който си дават мнението :(

krem4et0
07-21-2010, 17:23
Има десетки "бабешки методи", до които жените са прибягвали преди години (даже преди векове). Скачания, удари, разни отвари, но това са бабешки методи и НЯМАТ никаква гаранция, а крият сериозни рискове за ТВОЕТО здраве.
Щом те болят гърдите, предполагам, че ще ти дойде. Обади се на гинеколога си преди това да стане и се посъветвай дали да почваш орални контрацептиви (те се започват от първия ден на менструацията) и какви. Но пак ти казвам - редовно гледане на презерватива, смяна при най-малкото съмнение и той да не свършва в теб. Вече 7 месеца съм така и притеснение нямам!

whysosad
07-21-2010, 17:24
Щом е така и всичко ти е точно.. не се притеснявай.
И щом гърдите те болят - скоро ще ти дойде. Запази спокойствие, защото притеснението влияе изключително много.

teenproblem9898
07-21-2010, 17:28
Щом е така и всичко ти е точно.. не се притеснявай.
И щом гърдите те болят - скоро ще ти дойде. Запази спокойствие, защото притеснението влияе изключително много.
поне гърдите дето ме полят са ми успокоението :D и си мисля че наистина трябва да почна да си вземам от тези контрацептиви защото незнам какъв е този мой късмет все на мен да се получава апак приятеля ми вика не е сигурно че е останало в теб но аз много съм притеснителна и докато не се уверя постоянно това ми е в главата :-D

sweety11
07-21-2010, 17:38
ами значи аз неискам бебе пазихме се и винаги се пазим но понякога се случва бела и нали чувала съм че в ранното време когато бебето още не се е развило демек първия месец е много рисковано не трябва да се претоварваш да пиеш лекарства та се питах има ли начин ако има нещо ако много се натоварвам да стане нещо с него но незнам много се надявам да не е станало нещо поне аз си го обяснявам че след като ме болят гардите организмат ми вече е готов са изхварли яйцеклетката и приятелят ми преди това свърши два пъти и ттова мисля че намаля малко риска .. наистина много се надявам да е така и меси на всички който си дават мнението :(
Да се натоварваш с фитнес, за да навредиш и да махнеш ако се е зародило нещо ? Това ли имаш предвид ? Едва ли ще му навредиш с фитнес :? Ноо..Незнам - не съм запозната много по тоя въпрос.

teenproblem9898
07-21-2010, 17:44
ами значи аз неискам бебе пазихме се и винаги се пазим но понякога се случва бела и нали чувала съм че в ранното време когато бебето още не се е развило демек първия месец е много рисковано не трябва да се претоварваш да пиеш лекарства та се питах има ли начин ако има нещо ако много се натоварвам да стане нещо с него но незнам много се надявам да не е станало нещо поне аз си го обяснявам че след като ме болят гардите организмат ми вече е готов са изхварли яйцеклетката и приятелят ми преди това свърши два пъти и ттова мисля че намаля малко риска .. наистина много се надявам да е така и меси на всички който си дават мнението :(
Да се натоварваш с фитнес, за да навредиш и да махнеш ако се е зародило нещо ? Това ли имаш предвид ? Едва ли ще му навредиш с фитнес :? Ноо..Незнам - не съм запозната много по тоя въпрос. м дам точно това си мислих защото една моя братовчедка сега е бременна на няколко седмици сигурно но незнаеше и беше на село и там е помагала с работа и е прокарвила а това не било хубаво за бебето .. незнам всичко сам си мислила но силно да се надявам че няма нищо

Tedchy
07-21-2010, 17:51
Скочи от гараж :grin:

teenproblem9898
07-21-2010, 18:09
сега се сетих и нещо друго спощи вечерта когато отидох до тоалетна цветът на урината беше някакъв ярко жълто дали това е някакъв симптом за бременност или може да се е появило от това че през деня ми беше много горещо и испих голямо количество лимонада :? извинете за глупавите ми въпроси но просто сега всичко ме плаши

SummerRain
07-21-2010, 18:28
НЕ е възможно да имаш каквито и да било симптоми толкова рано.

teenproblem9898
07-21-2010, 18:32
НЕ е възможно да имаш каквито и да било симптоми толкова рано. значи да разбирам че промяната се е дължала на друго а не на това

SummerRain
07-21-2010, 18:49
Ами урината става по-тъмна ако си пила по-малко вода.

teenproblem9898
07-21-2010, 18:52
Ами урината става по-тъмна ако си пила по-малко вода. да затова знам но аз се стрснах защото беше някак много светло малко като тези емотиконки но ми казаха че може да е от лимонадата

teenproblem9898
07-22-2010, 05:37
та вече съм решила след седмица ще направя теста и каквото стане ;( но имам дин последен въпрос .. снощи както си лежах и забелязах че гърдите не ме болят нито са напрегнати а сега съвсем малко ме болят :( това може ли да зна4и че няма да ми дойде ;(

krem4et0
07-22-2010, 06:32
Спри да се шашкаш. Никакъв симптом не може да имаш толкова рано. ПМС понякога затихва с наближаването на кървенето. До часове сигурно ще ти дойде. Мен ме спуква от стомах и кръст, ходя на 2 приведена, но половин ден преди да ми дойде - болката изчезва. Урината ти може да е ярка по ред причини. Може да е от прием на дадена течност в голямо количество - кафе, черен чай, от различни билки,а може да имаш и проблем с бъбреците. Само може да се гадае. Седни си на д-то, гледай някой филм, излез на разходка, прави нещо отпускащо и релаксиращо и ще ти дойде.

teenproblem9898
07-22-2010, 06:56
Спри да се шашкаш. Никакъв симптом не може да имаш толкова рано. ПМС понякога затихва с наближаването на кървенето. До часове сигурно ще ти дойде. Мен ме спуква от стомах и кръст, ходя на 2 приведена, но половин ден преди да ми дойде - болката изчезва. Урината ти може да е ярка по ред причини. Може да е от прием на дадена течност в голямо количество - кафе, черен чай, от различни билки,а може да имаш и проблем с бъбреците. Само може да се гадае. Седни си на д-то, гледай някой филм, излез на разходка, прави нещо отпускащо и релаксиращо и ще ти дойде. ами и аз си мисля че почвам да си въобразявам защото като сам с приятели навън нищо ми няма но като се прибера сама и мисля за това и ми става лошо :( но мерси за съвета найстина се бях стреснала снощи .. а да попитам след колко време е най добре да се направи тест

Extremescream
07-22-2010, 07:29
Първият ден от закъснението или след 14 дни.

teenproblem9898
07-22-2010, 07:31
Първият ден от закъснението или след 14 дни. амии то тоест трябва да ми дойде тези дни и мисля че понеделник е нормално

k1r37o
07-22-2010, 08:12
Искам да ти кажа няколко неща: Презарвативите се късат от НЕправилно слагане.След като си направиш тест-а.купи 10 презарватива и ги дай на твоя приятел,за да се научи как се слагат(все пак неискаш всеки път да се къса нали :D ) Това е от мен.Успех 8)

gret4ety
07-22-2010, 08:55
Само казвам че ако ставаше така лесно, нямаше да има презервативи изобщо: ти си прави извода :)

teenproblem9898
07-22-2010, 08:58
Само казвам че ако ставаше така лесно, нямаше да има презервативи изобщо: ти си прави извода :) смисъл искаш да кажеш че може да се е получило нещо ли ?

teenproblem9898
07-25-2010, 16:07
днес ми дойде и сега ми е много яко :grin: никога не съм се радвала толкова че ми е дошло :D и сега се надявам повече гафове да няма и благодаря на всички който дадоха съвети :-) :-) :-)

krem4et0
07-25-2010, 19:37
Браво. С това смятам, че приключихме темата!