PDA

View Full Version : СПЕШНО: Диета за 4 седмици



iwancho
07-20-2010, 14:59
Здравейте,значи от 22 Юли (Четвъртък) почвам да ходя сериозно на фитнес. Днес си купих,протеин,с който се качва мускулна маса. Ето го и него (само че моя е в пакет от 1kg) - http://ecx.images-amazon.com/images/I/41p2R4tjb3L._SL500_AA300_.jpg Също си купих и креатинче 90 капсули / 1450 mg - http://ecx.images-amazon.com/images/I/51HzXm5AePL.jpg . И фитнес инструкторът,от който купих тези два продукта каза,че трябва да се почне диета да се спазва,за да има по-голям ефект. Та мисълта ми е ако може да ми препоръчате някаква диета включваща много ориз,картофи,яйца,пилешки пържоли и все храни,богати на протеини. Мерси предварително.

ПП- Рових се из нета,но никъде не намерих такава диета :( . Надявам се да ми помогнете. :)

iwancho
07-20-2010, 15:00
ПП2 - на 15 години съм,61-63 кг. висок около 170/172-3 , тренирам от около 2-3 месеца и съм качил 3-4 килограма мусколна маса...

Carmen_Kass
07-20-2010, 15:11
http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E5%F1/%D5%F0%E0%ED%E5%ED%E5/%C4%E8%E5%F2%E0_%E7%E0_%EC%F3%F1%EA%F3%EB%ED%E0_%E C%E0%F1%E0_200907281320/

Не знам това дали си го видял,но все пак го поствам.
Що не пита дали инструктура не може да ти изготви примерно меню?

divacheee
07-20-2010, 15:28
По-добре виж във форума на bb-teаm, там ще ти помогнат :)

а и в сайта им мисля, че имаше диети :)

iwancho
07-20-2010, 17:28
^ аз писах във форума на fitnes-bg.com и чакам отговор сега, ако може още няко да даде мнение.




ПП ако може и да ми напише някакъв тренировъчен режи за покачване на мускулна маса възможно най-бързо. :)

Fx1
07-20-2010, 17:47
Купил си си не знам какво от инструктора, а не поиска да ти изготви режим?! Той си седи там, само за да продава ли?
Питай него, естествено, от какъв зор си седнал в нета да търсиш..

iwancho
07-20-2010, 18:12
Ами той главно продава... а и този магазин е в друг град - на 80 километра от нас,няма по-близък... А и не ми се дават 20-30 лева само за програма. :(

divacheee
07-20-2010, 18:17
http://www.bb-team.org/fitness/search-workout/#axzz0uHqVZej5

http://www.bb-team.org/articles/1542/

fatrat
07-20-2010, 20:14
Купил си някъв смотан протеин бате. Неискам да те отчайвам,ама е много зле някви неизвестни марки с тоя креатин.Ако пиеш нещо само на SCIVATION , Optimum nutrition или PhD! Ако нямаш кинти Explode!
Пробвай диетата на Лии Хенйни! Той ми е любимият културист евър!
Начи ядеш така
07:00 Протеин(П)+Въглехидрат(в)+ма знини(М)
10:00 (В)+(М)
13:00 (П)+(В)+(М)
16:00 тука след тренировъчно хранене (В)+(П)
19:00 (П)+(В)
22:00 (В)
03:00 (Протеин си разтваряш!
Внимавай обаче с въглехидратите да не се омазниш!
и ни дръж в течениие! ;)

iwancho
07-20-2010, 20:28
Купил си някъв смотан протеин бате. Неискам да те отчайвам,ама е много зле някви неизвестни марки с тоя креатин.Ако пиеш нещо само на SCIVATION , Optimum nutrition или PhD! Ако нямаш кинти Explode!
Пробвай диетата на Лии Хенйни! Той ми е любимият културист евър!
Начи ядеш така
07:00 Протеин(П)+Въглехидрат(в)+ма знини(М)
10:00 (В)+(М)
13:00 (П)+(В)+(М)
16:00 тука след тренировъчно хранене (В)+(П)
19:00 (П)+(В)
22:00 (В)
03:00 (Протеин си разтваряш!
Внимавай обаче с въглехидратите да не се омазниш!
и ни дръж в течениие! ;)

Братле,мерси много,но ще ми е значително по-лесно ако ми дадеш пример с храни,например за мазнините каква храна и т.н.


Аз питах братовчед ми,защото той тренираше преди и ми каза правя така:
Понеделник: Гърди и бицепс + накрая корем
Сряда: Гръб и трицепс + накрая корем
Петък: Рамо и трицепс + накрая корем

Добре ли е?

iwancho
07-21-2010, 14:22
up

divacheee
07-21-2010, 16:48
Братле,мерси много,но ще ми е значително по-лесно ако ми дадеш пример с храни,например за мазнините каква храна и т.н.



хахахаха ти да не искаш после и някой да ти дъвче храната :-D
Вземи прочети малко кои храни какво съдържат :D (като не ти се дават 20лв. за диета изготвена от човек, който наистина разбира) .. Ти кво искаш да ти кажем 5 вида храни и само тях ли да ядеш :lol:

fatrat
07-21-2010, 17:02
Братле разгледай в гугъла за хранителни таблици
http://aronmen.hit.bg/1%20hrani.htm.
Ако искаш няква определена храна пиши я в гугъл и след нея пиши-хранителна стойност ;).
Гледай да приемаш по 2500 калории на ден до 3000.Рядко можеш да качиш над 3000 калори за 1 ден,щото ще се чувстваш подут.И знай ,че трябва да НЕ пропускаш тренировки,щото иначе ще се омазниш ;).
Айде успех!

KumchoValcho
07-21-2010, 17:49
Още не си почнал а си накупил сумати лайна

iwancho
07-21-2010, 19:10
Още не си почнал а си накупил сумати лайна

Тренирам отпреди 2 месеца,но главно чистех. Свалих излишните мазнини и сега почвам със силовите тренировки и качването на чиста мускулна маса. ;) Като не знаеш откога съм почнал недей говори,Вълчо. :)

fatrat
07-21-2010, 19:25
Както ти казах по-горе ако намериш на някой ги бутни тея! Не вършат!
Но все пак... Мускулна маса чиста само с 1 креатин-Да (бе) да.
Само ще се подуеш,още повече чее монохидрат... Пробвай с CGT-10! Истинската добавка.
За чиста ММ аз правя така.
Значи почвам Октомври месец
BCAA+CGT-10+ON WHEY PROTEIN+JAK3D!
И така пия 2 месеца 1 почивам.Тва дооо март месец.От там период за релеф доо октомври!
И незнам 2 месеца стаж веднага на добавки.
За добавки минимум 1 година в залата сериозно!

iwancho
07-21-2010, 20:46
Както ти казах по-горе ако намериш на някой ги бутни тея! Не вършат!
Но все пак... Мускулна маса чиста само с 1 креатин-Да (бе) да.
Само ще се подуеш,още повече чее монохидрат... Пробвай с CGT-10! Истинската добавка.
За чиста ММ аз правя така.
Значи почвам Октомври месец
BCAA+CGT-10+ON WHEY PROTEIN+JAK3D!
И така пия 2 месеца 1 почивам.Тва дооо март месец.От там период за релеф доо октомври!
И незнам 2 месеца стаж веднага на добавки.
За добавки минимум 1 година в залата сериозно!


Е добре,защо мислиш,че няма да ми свършат работа?

:(

fatrat
07-22-2010, 06:03
щото иамм 2 години стаж във фитнеса и такива марки не съм виждал,но ти си знаеш.ако искаш пробвай ги.
1-во креатина е монохидрат.Тази формула задържа много вода в организна.Т.е ти ще качиш маса,обаче няма да е мускулна,а ако караш на повече белтъци,после ще си я изпикаеш ;)
2-ро протеина е много базова добавка.Може да го вземаш дори без да тренираш и в период за релеф.
3-то с 2 добавки (и то не правилните) неможе за 2-3 месеца да стане чиста истинска функционална ММ. Трябва ти разклонена верига,таурин,глутамин и най-накрая креатин.Отделно как ги вземаш тези добавки???

gerityySUN
07-22-2010, 07:02
Както ти казах по-горе ако намериш на някой ги бутни тея! Не вършат!
Но все пак... Мускулна маса чиста само с 1 креатин-Да (бе) да.
Само ще се подуеш,още повече чее монохидрат... Пробвай с CGT-10! Истинската добавка.
За чиста ММ аз правя така.
Значи почвам Октомври месец
BCAA+CGT-10+ON WHEY PROTEIN+JAK3D!
И така пия 2 месеца 1 почивам.Тва дооо март месец.От там период за релеф доо октомври!
И незнам 2 месеца стаж веднага на добавки.
За добавки минимум 1 година в залата сериозно!


Е добре,защо мислиш,че няма да ми свършат работа?

:(


Незнам защо той мисли че няма да ти свършат работа но аз знам едно - хранителните добавки в България които някои купуват са опасни за здравето...по новините също го казаха. http://www.btv.bg/news/zdraveopazvane/story/459818460-Targovtsite_ne_sa_informirani_za_opasnite_hranitel ni_dobavki.html НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ПЛАША НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ОТКАЗВАМ !!! Просто внимавай какво пиеш.

fatrat
07-22-2010, 10:01
Гери душа,не слушай новините ! :-) Защо според тебе хората не умират от добавки щом са опасни? 8-) На тея от новините им трябва нещо за което да се хванат.++тва тея не са добавки ми направо са си хардкор продукти!

gerityySUN
07-22-2010, 18:36
То става въпрос за по-неизвестните ..айде да не кажа неизвестните 8-)

iwancho
07-22-2010, 18:49
За да не правя нова тема ще задам 1 въпрос:
Значи аз сега комбинирам креатинчето със протеинче за маса на Vitamin-Shop и искам да попитам дали мога да го комбинирам и с аминокиселини,защото 1 приятел ми ги подари като си дойде от Англия? Ето снимка на аминките > http://prikachi.com/images/156/2353156E.gif Ако може бърз отговор,че утре ми е тренировката (креатина и протеина съм ги пил по 1 път)

fatrat
07-22-2010, 20:00
абе човек кви са тея отрови ? Айде подарили са ти го пии ги ама се консултирай преди да купиш нещо!

LifeFitness0
07-22-2010, 20:21
Още не си почнал а си накупил сумати лайна

Тренирам отпреди 2 месеца,но главно чистех. Свалих излишните мазнини и сега почвам със силовите тренировки и качването на чиста мускулна маса. ;) Като не знаеш откога съм почнал недей говори,Вълчо. :)Хаахахаха ти от много отдавна тренираш...Два месеца са нищо особено за твойте години.Аз карам 16 и от една година хдя на фитнес и не съм си помислял за добавки.А вече съм изчел дост и знам всяка какво прави и кои са хубавите марки.А за тези не бях чувал.Защо просто не разучиш из форумите (на бб-теам примерно) и да видиш кои са наистина хубавите марки и да отидеш в магазин за добавки,да ги вземеш.То трябва да ги комбинираш,а не да пиеш 5 неща и да не знаеш кое как действа.

iwancho
07-22-2010, 20:31
Още не си почнал а си накупил сумати лайна

Тренирам отпреди 2 месеца,но главно чистех. Свалих излишните мазнини и сега почвам със силовите тренировки и качването на чиста мускулна маса. ;) Като не знаеш откога съм почнал недей говори,Вълчо. :)Хаахахаха ти от много отдавна тренираш...Два месеца са нищо особено за твойте години.Аз карам 16 и от една година хдя на фитнес и не съм си помислял за добавки.А вече съм изчел дост и знам всяка какво прави и кои са хубавите марки.А за тези не бях чувал.Защо просто не разучиш из форумите (на бб-теам примерно) и да видиш кои са наистина хубавите марки и да отидеш в магазин за добавки,да ги вземеш.То трябва да ги комбинираш,а не да пиеш 5 неща и да не знаеш кое как действа.

Това си е мое решение дали ще пия или не! Просто въпроса си го задам към по-опитните от мен. : )))))))

LifeFitness0
07-22-2010, 20:55
Ем ок..
Прочети това http://www.bb-team.org/articles/1542/#axzz0uRlQPnHE

iwancho
07-22-2010, 23:19
up

fatrat
07-23-2010, 08:00
кое ъпваш??? Отговорил съм ти по-отгоре!

iwancho
07-23-2010, 09:59
кое ъпваш??? Отговорил съм ти по-отгоре!

Питам дали може да се комбинират 3те неща.

fatrat
07-23-2010, 10:14
може.