PDA

View Full Version : Протеин за качване на мускулна маса и увеличаване на силата.



iwancho
07-20-2010, 16:08
Здравейте,днес си купих от този протеин > http://ecx.images-amazon.com/images/I/41p2R4tjb3L._SL500_AA300_.jpg само че е в разфасовка от 1000грама (1 кг. ) . Вътре си има мерителна лъжичка от 50грама и искам да попитам дали става да пия след тренировка 100 грама,за да ми стигне за 10 тренировки,защото отзад пише дозата да е " 225-400г на ден,разделени в 2-3 приема. " , а аз не мога на 2-3 пъти да го изпия (в момента нямам повече пари да си купя по-голямата разфасовка от 3кг (55лева)). Та и ако можете да ми дадете някакви съвети относно него. Обръщам се главно към мъжката част от форума.. Мерси предварително. Та само да поясня,главно въпроса ми е дали мога да го пия само след тренировка по 100 грама ? Примерно аз тренирам Понеделник,Сряда и Петък и да го пия веднага като свърша по 100 грама със 300-400мл. вода? Ако може по-обстойно да ми го обясните,защото съм нов с тези хранителни добавки. : (

ПП- Този протеин за маса го комбинирам с Tri-Creatine Malate cm3 90 caps. / 1450mg (KINGSIZE). : S

Rounder
07-20-2010, 16:13
Ако искаш сила тази схема са я пробвали доста хора,и действа...дори и аз съм я пробвал.

ето я и нея:дена употребявате Екдистил по схемата 5 мг 20 -екдизоне на всеки 10 килограма собствено тегло. Това изразена в капсули е за 60 килограмов човек 8 капс, за 80 кг 12 капсули и така.
След 7 дневния прием добавяте непосредствено преди тренировката 8-10 гр CGT и 50 мл Глицерин. Двете неща се пият само преди тренировка по следния метод. 40 минути преди тренировка изпивате CGT и от там започвате на всеки 10 минути да изпивате 10 мл глицирин с 100 мл вода. Премана глицирина в дозите е приблизителен дали сте изпили 8 или 10 мл не толкова важно , важно е да приемете цялата доза.
Екдистила продължавате да си го пиете всеки ден поне 30 дена а допълнителната комбинация само преди тренировка. Глицерин има във всяка аптека и шишенцето струва около 80 стотинки.

За протеина,тая марка не съм я чувал,сигурно е някоя нискокачествена...защо не си вземеш някой качествен,не са кой знае колко скъпи.

Canis_Dirus
07-20-2010, 16:17
Яко си зле, щом не можеш протеин от гейнър да различиш. Храненето под всякаква критика вероятно, но си е купил гейнър нашия :lol: :lol:

iwancho
07-20-2010, 16:20
Яко си зле, щом не можеш протеин от гейнър да различиш. Храненето под всякаква критика вероятно, но си е купил гейнър нашия :lol: :lol:


Вероятно и ти като си бил на моята възраст не си можел да различиш. А и съм направил тема,не за да ме плюете,а за да ми помогнете да реша въпроса си. :(

Canis_Dirus
07-20-2010, 16:22
И да не съм могъл да различа, съм се информирал преди да си дам парите. особено при положение, че нямам излишни.



Бай Канис

Rounder
07-20-2010, 16:22
А защо не попиташ във hhttp://www.fitnes-bg.com/forum там има доста професионалисти в тая област,ще ти отговорят на драго сърце,даже помня имаше един пич,фит. инструктор,дето съставяше хран. режими безплатно,както и схеми на взимане на препаратите,както и на тренировките.