PDA

View Full Version : Отслабване ?!



steffi98
07-20-2010, 18:31
Здравейте, имам проблем на 15 съм [ пиша от профила на една приятелка :D ] и искам да сваля малко килограми.. и по точно от корема и дупето :D моля ви помогнетее
8-[ .. Благодаря Предварително

DarkGirll
07-20-2010, 18:59
Виж сега мила...цЕлата работа е в храната - ЯЖ МАЛКО,НО ЧЕСТО! И избягвай пържени работи,мазни и т.н. (чипсове,банички и т.н. много РЯДКО даже е хубаво вобще да не се ядът) и може малко коремни преси и бягане за дупето :) Успех... :wink:

LipSy
07-20-2010, 20:17
За корема - коремни преси;
За дупето - бягане.
Недей да ядеш месо, сладкиши, мазнотии и т.н. яж повече плодове и зеленчуци. Ако имаш сокоизтисквачка си прави сокове от пресни плодове! :)

ibojilow
07-20-2010, 20:24
Виж сега мила...цЕлата работа е в храната - ЯЖ МАЛКО,НО ЧЕСТО! И избягвай пържени работи,мазни и т.н. (чипсове,банички и т.н. много РЯДКО даже е хубаво вобще да не се ядът) и може малко коремни преси и бягане за дупето :) Успех... :wink:
Добре миличка, знаеш ли, че честото ядене с по-малко количество води до покачване на масата? Явно не, замисли се друг път да пишеш по тема която не ти е изцяло ясна, хубаво е, че искаш да помогнеш, но тук грешиш, явно не си запозната.
Това не е раздела за темата ти!
Не яж пици, дюнери, сандвичи, неща който има мазнина и ако искаш хубаво и оформено коремче не трябва да пипаш биричка и газирано като изцяло. Има много теми като твоята, трябваше да се разтърсиш малко, но няма проблем . Нещата който искаш се постигат с кардио тренировки, ако не ти е ясно какво е това, ползвай GOOGLE, ако и той не ти помогне питай тук .

fatrat
07-20-2010, 20:58
АХУАХУХУХУХУАХУХУХАУХУХУА ХУХУАУХААУХХУАХУААХУХУАХУ УХУХАХИИХААИХИАХАИХИХХИХУ ААУХХИиауиАХУИААУУУАУахуа хухауахухХАХУИахУиауиуах аууууууууууууууууууууу :grin: йес беее.
Брато ти да не си някъв с мека китка а? :shock: кви глупости разправяш ,че от честото ядене се качва маса? добре ще си запиша :razz:
Бате земи малко прочети,КОЛКОТО ПО–често на малки порции ядеш примерно през 3 часа,метаболизма ти работи постянно.А храната трябва да бъде загрята до 36С ако е студена, за да бъде смляна ,а това изисква енеергия.Образовай се!!!
Сега към авторката сериозно!
Скъпа,мила,драга,и т.н почни да ядеш по-малко през по често.
да речем сутрин ,наобяд следобяд и вечеря.Тъй като не гониш маса може след 6 часа да не ядеш нищо.Само вода. наблягай на студените супи като таратор например, и на студените напитки.Все пак не много студени.Може да пииваш повечко зелен чай,и /или кафенце.Спираш сладкото,чипс и всякви простотии.Наблягаш на белтъчна храна.
може да си хапваш сладко и да пииваш алкохол в един ден от седмицата,но умерено.това се прави с цел да не се сдухваш ;)
Айде успех и ни дръж в течение за да помагаме ;)

Giggle
07-20-2010, 21:16
Аз качих от честото ядене "по малко" .. Така че.. ходии и спортувай дори да отслабнеш, всичкото тва трябва да се стегне все паак :)

fatrat
07-20-2010, 21:18
е ти кво искаш на седене място да сваляш! :D
има такъв вариант с фет бърнър обаче на момичета може да дойде силен иначе нямапроблем ;)

ibojilow
07-20-2010, 21:58
АХУАХУХУХУХУАХУХУХАУХУХУА ХУХУАУХААУХХУАХУААХУХУАХУ УХУХАХИИХААИХИАХАИХИХХИХУ ААУХХИиауиАХУИААУУУАУахуа хухауахухХАХУИахУиауиуах аууууууууууууууууууууу :grin: йес беее.
Брато ти да не си някъв с мека китка а? :shock: кви глупости разправяш ,че от честото ядене се качва маса? добре ще си запиша :razz:
Бате земи малко прочети,КОЛКОТО ПО–често на малки порции ядеш примерно през 3 часа,метаболизма ти работи постянно.А храната трябва да бъде загрята до 36С ако е студена, за да бъде смляна ,а това изисква енеергия.Образовай се!!!
Сега към авторката сериозно!
Скъпа,мила,драга,и т.н почни да ядеш по-малко през по често.
да речем сутрин ,наобяд следобяд и вечеря.Тъй като не гониш маса може след 6 часа да не ядеш нищо.Само вода. наблягай на студените супи като таратор например, и на студените напитки.Все пак не много студени.Може да пииваш повечко зелен чай,и /или кафенце.Спираш сладкото,чипс и всякви простотии.Наблягаш на белтъчна храна.
може да си хапваш сладко и да пииваш алкохол в един ден от седмицата,но умерено.това се прави с цел да не се сдухваш ;)
Айде успех и ни дръж в течение за да помагаме ;)
Абе ей не ми казвай какво да правя ами си напълни тъпата глава с малко информация, ясно ли ти е, а относно меката китка ако си от София дай да правим среща, боец се изкара бее. :razz: Хвани влезни в някой сайт като BB-team и научи нещо, че ме разсмиваш моля те . :oops: :lol: :lol:

elizabethg
07-20-2010, 23:05
Пак ще го кажа...Точно,кратко и ясно:СПОРТ МУ Е МАЙКАТА :)

gdwih
07-21-2010, 00:00
АХУАХУХУХУХУАХУХУХАУХУХУА ХУХУАУХААУХХУАХУААХУХУАХУ УХУХАХИИХААИХИАХАИХИХХИХУ ААУХХИиауиАХУИААУУУАУахуа хухауахухХАХУИахУиауиуах аууууууууууууууууууууу :grin: йес беее.
Брато ти да не си някъв с мека китка а? :shock: кви глупости разправяш ,че от честото ядене се качва маса? добре ще си запиша :razz:
Бате земи малко прочети,КОЛКОТО ПО–често на малки порции ядеш примерно през 3 часа,метаболизма ти работи постянно.А храната трябва да бъде загрята до 36С ако е студена, за да бъде смляна ,а това изисква енеергия.Образовай се!!!
Сега към авторката сериозно!
Скъпа,мила,драга,и т.н почни да ядеш по-малко през по често.
да речем сутрин ,наобяд следобяд и вечеря.Тъй като не гониш маса може след 6 часа да не ядеш нищо.Само вода. наблягай на студените супи като таратор например, и на студените напитки.Все пак не много студени.Може да пииваш повечко зелен чай,и /или кафенце.Спираш сладкото,чипс и всякви простотии.Наблягаш на белтъчна храна.
може да си хапваш сладко и да пииваш алкохол в един ден от седмицата,но умерено.това се прави с цел да не се сдухваш ;)
Айде успех и ни дръж в течение за да помагаме ;)
Абе ей не ми казвай какво да правя ами си напълни тъпата глава с малко информация, ясно ли ти е, а относно меката китка ако си от София дай да правим среща, боец се изкара бее. :razz: Хвани влезни в някой сайт като BB-team и научи нещо, че ме разсмиваш моля те . :oops: :lol: :lol:

Нужно ли е на всяко твое мнение да се праиш на интересен #-o .
Некой да ти каже нещо веднага - той не знае, да чете. Кога ше разбереш, че ако немаш кво да кажеш по темата по добре не пиши. :x

fatrat
07-21-2010, 09:12
ахъхъ.Ок.Няма повече обещавам.Пробвайте тогава само 2 яденета на ден да видим до къде ще стигнете. А и да ви кажа ,че така ще отслабнете-момчетата ще останан без мускул а момичетатата без бюст! 8)

Hipitooo
07-21-2010, 09:39
.....................
така няма смисъл да спираш да ядеш и така на татък от тва не се слабее...
Първо яж си всичко но умерено не прекалявай с мазните неща и без тва лятото не се препоръчват .... ПИЙ МНОГО ВОДА МНОГО ПО 2литра на ден И ПРосто сутрин бягай и прави коремни преси тва е ....

steffi98
07-21-2010, 09:48
Благодаря Ви . . . :) от утре започвам :D . . .

theexplorer
07-23-2010, 21:06
Спорт му е майката..Ако не можеш да си намериш някой,който да те привлича почни фитнес с кардио тренировки,ходи да бягаш,коремни преси само до половина,защото са вредни за гръбначния стълб....А относвно водата пий по 30 мл на всеки килограм за засилване на метаболизма..например аз съм 50 => 50х30=1.5л Започнах фитнес отделно си изтеглих от замунда няколко тренировки от типа на тае бо каланетика и т.н.,тъй като близо до нас няма такива зали...Намалих и храната,спрях пърженото и газираното,наблягам на моркови/тъй като съм чела,че са полезни за антицелулит/ и зеленчуци и плодове,също и млечни продукти...В началото т.е. някаде преди около 1-1.5 месеца бях 53 сега съм 50 без кой знае какви усилия,тъй като мен това ми беше и заветната цел..И все пак мисля от утре да започна с 90 дневната..но не знам дали ще я издържа все пак е лято ;д;д

kalpazanka
08-18-2010, 17:07
За корема - коремни преси;
За дупето - бягане.
Недей да ядеш месо, сладкиши, мазнотии и т.н. яж повече плодове и зеленчуци. Ако имаш сокоизтисквачка си прави сокове от пресни плодове! :)
Авторке, не я слушай, особено по въпроса с неяденето на месо!

Призовавам пишещите да се държат културно!

tarlyo
08-18-2010, 18:52
http://www.vbox7.com/play:94ec3323&start=212