PDA

View Full Version : Поредният тийн проблем



mish0ka
07-20-2010, 17:52
Та... познавам много момичета (не искам да се хваля, ако ви е прозвучало така) и много от тях ми харесват, излизам и общувам с тях, но на нито едно от тях не мога да излея чуствата, които изпитвам. С някой от тях съм много близък, с други не толкова, външно със сигурност ми личи че съм влюбен в тях, но отвътре нещо ме спира. Тва е проблемът на едно 16 годишно момче, което се опитва да намери своята половинка =]

SuNsEt
07-20-2010, 17:57
Ти не си влюбен във тях,просто отчаяно искаш да намериш момичето,което да те разбира истински и когато виждаш,че колкото и усилия да полагаш не я намираш,тогава започваш да ставаш лесно влюбчив.
Може би просто трябва да опознаеш някои от тях още по-добре и да разбереш как те реаргират на истинската ти личност и душевност.Да видиш коя от тях най-добре се справя да ти бъде истинска приятелка,не гадже.След като разбереш всичко това,тогава вече мисли дали обичаш някой или не.

justonegirlwithonehope
07-20-2010, 20:33
Ти не ги харесваш, прекалено объркан си по мое мнение.

pentxayc
07-20-2010, 20:36
mish0ka

mermaid96
07-21-2010, 06:34
едва ли си влюбен в тях....все още не се намерил своята половинка...продължавай да я търсиш и не се отказвай :P [/b]

theexplorer
07-21-2010, 19:13
Да ти кажа честно доста приличаш на мен..срещам доста момчета,с повечето от тях излизаме доста често,чувствам ги доста близки,но все пак са ми просто приятели..От това,което прочетох,ти отчаяно търсиш някой на който да можеш да се довериш още повече,да споделя възгледите ти,да те изслушва..И тъй като все още не си срещнал някоя,започваш да я търсиш сред сегашните ти познати...И все пак ти си едва на 16,няма как да намериш "своята истинска половинка",много е рано според мен.."Пусни се по вълната",недей толкова да се задълбочаваш,ще видиш,че съвсем скоро ще намериш някоя,която ще те привлича освен физически,а и с характера си и същността си... :) :)

Hayashi
07-21-2010, 19:18
В ТЯХ звуци доста безлично всъщност. Щом всяка една я приемаш като част от мнозинството едва ли си влюбен за момента. Продължавай да търсиш, само не си втълпявай, че като познаваш някого от седмица и си влюбен в нея.

umri
07-21-2010, 19:23
Та... познавам много момичета (не искам да се хваля, ако ви е прозвучало така) и много от тях ми харесват, излизам и общувам с тях, но на нито едно от тях не мога да излея чуствата, които изпитвам. С някой от тях съм много близък, с други не толкова, външно със сигурност ми личи че съм влюбен в тях, но отвътре нещо ме спира. Тва е проблемът на едно 16 годишно момче, което се опитва да намери своята половинка =]
Сърби те ташо май, а?

Wednesday666
07-21-2010, 19:29
Съмнявам се да си влюбен в която и да било, самият ти казваш не "в нея", а "в тях" .. Не може да си влюбен в 10 на един път, разбери се със себе си и няма да имаш проблеми :)