PDA

View Full Version : Проблеми в семейството



selgomez
07-20-2010, 21:47
Здравейте,аз съм на 11 години.Майка ми и баща ми се карат много често.Мама утре ще отиде у Варна,само за обучение(за фризьорство).Мама каза на баща ми,че отива по работа само за 1 ДЕН .Но тя ми каза,че са ЦЕЛИ ТРИ ДНИ.Мама не му каза,защото знаеше как ще ягира :Бясно , ядосано!!!Преди незнам кога,баща ми каза,че няма доверие на мама.Понеже не искаше да получава фактура от телефона ,смени адреса.Когато го получи,тя го скри защото той пак ще чгира така :cry: !!!И оттогава няма доверие!!!
Един ден мама си направи скайп,само за да чати с познатите си . Но някакви абонати се появяваха и искаха пълномощтно.Тогава и двете се забавлявахме като и изпращтахме такива физиономии :-& .Беше забавно,но един ден тя почна да си чати с някъкав.Баща ми всеки божи ден отваряше скайпа на майка ми :cry: !!! И той си направи извод.Мислише си,че флиртува с него . Тогава почнаха да се карат често!!!.
ДО ДЕН ДНЕШЕН ТЪРПЯ БАЩА СИ !!!Днес той пита мама кога ще си тръгва от Варна.Тч му отговори,че обучението е два дни.Тогава той се ядоса почна да й вика .
После запали цигара и отиде при мама и ч попита "бащта ми : Ти ще ходиш ли да се къпеш ? мама:НЕ,нчма там съм по работа!!! бащта ми : значи ще отидеш там и дори нчма да се окапеш. мама : ТИ базикаш ли се с мен тати:Как да се базикам? Ти ще отидеш ще се окапеш,а ние тук ще седим.ТИ ще отидеш,а ние дори неможем да си го позволим?". (имам брат)И почна да се ядосва повече и повече.През това време се бчх Ядосала толкова че щтех да го убия.
Дори един път щеше да я удари!!!

Моля ви 8-[ ,Немога да се намеся,защтото ме е страх от него!!!

8-[ Моля ви помофнете,ако трябва да се намеся,защото немога да го търпя.Много обичам майка си ,МОЛЯ ВИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

П.П. Мразя баща си,защото не прави нищо в тази къща !!!Също защото мен ме кара да върша работи те му.На ден когато учих ми даваше САМО 2 ЛЕВА.Като билета към училище е 80 ст. и после пак за връщане !!! Става 1,60 !!! остава 40 ст . КАКВО ЩЕ СИ КУПЯ ДА ЗАКУСВАМ :x !!!!!!! Беше преди няколко дни : Даде ми едни два лева ,представяш ли си скасани в края !!! И в пикадили не ми ги приеха !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: 8-[ 8-[ :smt022

Старай се да слагаш една идея по-описателни заглавия.
kalpazanka

elizabethg
07-20-2010, 23:13
Лошо...В моето семейство също има много скандали,крясъци и обиди.Много се изтормозих покрай проблемите на баща ми...Той е станал пълна откачалка!Обижда и се заяжда с майка ми,както и с мен...Когато тръгва да я удря или да я обижда,аз естествено се намесвам и я защитавам,защото тя е много добра и не го заслужава!При което той побеснява и започва да ме заплашва.Но мен не ме интересува,ако трябва през мен ще мине,но няма да позволя да я тормози!Не ми дава никакви пари,абе все едно няма дъщеря...Не трябва да те е страх мило момиче!И на мен ми е труднорно се справям все някак.Вече нямам търпение да стана независима...

selgomez
07-20-2010, 23:43
Той също мисли така според мен !!! :cry: Сега немога да заспя,Дори не искам !!! Седя пред компютъра и се чудч кво да правя,но трябва да съм будна :cry: :-# :( :-x :x #-o 8-[ :-k :smt013 :smt022 :smt076 :smt088 :smt089 :smt091 :smt092 :smt093 :smt100 :smt097 :smt096 :smt106

elizabethg
07-21-2010, 00:25
Ох...мила да знаеш колко такива нощи съм имала... :( И аз така като теб стоях будна пред компютъра и тръпнех от страх какво ще стане...Стоях до вратата и подслушвах какво си говорят майка ми и баща ми с готовността да се намеся...Моят съвет е да не обръщаш внимание на баща си(който като моя сигурно е откачалка).Кажи на майка си тя също да не му обръща внимание и само в крайни случаи да му говори,да видим тогава за какво ще се хване да се заяжда!Кураж момиче!Не падай духом :-) :-) :-)

DarkGirll
07-21-2010, 07:21
Ох...мила да знаеш колко такива нощи съм имала... :( И аз така като теб стоях будна пред компютъра и тръпнех от страх какво ще стане...Стоях до вратата и подслушвах какво си говорят майка ми и баща ми с готовността да се намеся...Моят съвет е да не обръщаш внимание на баща си(който като моя сигурно е откачалка).Кажи на майка си тя също да не му обръща внимание и само в крайни случаи да му говори,да видим тогава за какво ще се хване да се заяжда!Кураж момиче!Не падай духом :-) :-) :-)

Съгласна съм и двете не му обръщайте внимание тогава сиг. ще се почуства гадно и няма да ви тормози повече....Айде успех мила...всичко хубаво :wink: :-)

selgomez
07-21-2010, 18:16
Много благодаря за съветите и,че сте до нас !!!

selgomez
08-02-2010, 23:57
Днес се скарах с майка ми :cry: :-# :cry: .Искам да ви питам какво да направя за да ми прости . Пиша мн. късно,защото немога да заспя.Трябва да измисля нещо,но немога.Подарък ли,цвете,картичка ??? :cry: :-# :smt089

П.П. Не ми говори,даже каза да неискам нищо вече от нея.Имах чуството,че вече не ме обича.

SmilezZz
08-03-2010, 09:24
Купи й едно цвете и й се извини..
Според мен е реагирала така,просто защото
е била изнервена

Claymore
08-03-2010, 10:54
За майка си не се тревожи, просто й покажи, че държиш на нея. А за баща ти и майка ти ще е най-добре просто да се разделят. В днешно време разводите са неща напълно нормално. Какъв е смисъла да седят заедно и да ти причиняват това. Поговори с майка си и кажи, че така ще е най-добре. Ако не са щастливи по-добре да намери някой друг.
Повярвай ми така е най-добре, знам го от личен опит.

darinnkaa
08-15-2010, 13:26
Аз също имам пробреми със семейството-главно с баща ми ,но не е чак толкова серьозно-обиждаме мисли че той все е прав и дума да обеля той вика стига си ми отговаряла,но с времето и годиниге вече свикнах и хич не го отразявам все пак той ми е баща и ми мисли доброто.Наще проблеми идват главно от стреса в работата му и аз го разбирам,затова изпълнявам и си мълча,някой ден ще съм му благодарна за това че ми е викал . А относно твоя случай не обръщай толкова внимание мълчи си и тва е -а по въпроса с джобните не мога да ти помогна спестявай или пък си прави храна от вкъщи :)

tarlyo
08-15-2010, 14:03
Ебати тъпото лапе, мразело баща си. Да, ама ако го нямаше тоя човек да ходи да бъхти по цял ден заради вас, само и само на вас да ви е добре и да ви печели парите, какво щяхте да правите? На 11 години и тръгнала да пише по форумите, че мрази баща си. :-x Я по-добре хвани някой учебник и си научи уроците, не да висиш по форумите и да разправяш колко е "лош" баща ти, наляво и надясно...

mnogoznaikO
08-15-2010, 14:21
Разбирам какво нещо ще ти кажа сега, но това е моето виждане. Ако искаш го подмини... Стана ясно , че си на страната на майка си. Майка ти е голяма жена и знае какво трябва да направи. Ти и брат ти трябва да и вдъхнете куража за да го направи, ПОГОВОРЕТЕ ЗАЕДНО 3МАТА ! Развод!

Дано не се случи нещо потресаващо. :idea:

darinnkaa
08-15-2010, 14:21
тва за мен ли говориш ??? къде пък съм писала че го мразя бе казвам че го обичам не че го мразя. ппффф -ако е за мен не си ме разбрала :? :? :?

achooo
01-31-2011, 18:52
azz kazah na bashta mi da ne se dryvchi na maika.. toi ne ma poslysha tui che viknah 5 mytri smazaha go ot boi 8-) ,sq ne smee da mucne kat slyga e ;dd vupreki che imame. :-P

slicky
01-31-2011, 19:37
Ебати тъпото лапе, мразело баща си. Да, ама ако го нямаше тоя човек да ходи да бъхти по цял ден заради вас, само и само на вас да ви е добре и да ви печели парите, какво щяхте да правите? На 11 години и тръгнала да пише по форумите, че мрази баща си. :-x Я по-добре хвани някой учебник и си научи уроците, не да висиш по форумите и да разправяш колко е "лош" баща ти, наляво и надясно...
+1.В тази криза и 5 лева е трудно да се изкарат,ако не си на държавна работа разбира се.Пък и ако си запазваш 40 стотинки,на следващия ден ще имаш достатъчно за закуска.Все още няма случай на човек умрял от 1 неядене на училище..

elinkabe
02-01-2011, 21:17
много извиняваи момченце дет си мислиш че бащата е мн работен ... щот съм 100 % сиг че не го познаваш тъй че си дръж мнението за себе си .. а сега за проблема би било най-добре ти да се намесиш в тези отношения помежду им .. при следващия скандал си отвори устата и влей малко разум в главата на баща си тъй че да се чуди от де му е дошло :):)

selgomez
03-21-2011, 18:22
Макар и да получава голяма заплата .. МИслиш ли,че ми дава нещо ? само 2 лева на ден т'фа е .. Едвам го накарах да ми даде 30 лв. Да си платя една такса...Мислиш ли,че купува за вкъщи нещо ,не купува само ``боклуци`` ;]]].Ако може затворете Темата.;]]]]]