PDA

View Full Version : въпрос



darkPaladin
07-20-2010, 23:05
Споделяте ли с приятели и смятате ли това,за слабост?

Аз лично да не кажа никога,много рядко споделям.

lubomirky
07-20-2010, 23:54
само с един човек, но защото съм сигурен, че винаги ме разбира и никога няма да използва това срещу мен, а ще ми помогне.

Witch94
07-21-2010, 01:11
Споделям с хората, на които имам пълно доверие. :)
Защо да е слабост, това не мога да го разбера. Като ми е гадно винаги ми става по-добре след като разкажа на някого как се чувствам, защо трябва да тая всичко в себе си. :) Наистина съм щастлива, че има с кого да споделям. :)

frozendeath
07-21-2010, 01:25
Преди споделях с доста приятелки. Но няколко пъти си изпатих малко и се спрях. Сега казвам всичко само на едно момиче, което ми е най- добрата приятелка.

insane7
07-21-2010, 01:27
Споделям на 1-2 приятелки и то не всичко, което се случва около мен. Някои неща предпочитам да си ги запазя за себе си.

krokkrok
07-21-2010, 03:32
Споделям,но само на хора,които знам че могат да пазят тайна. :) Преди смятах,че е слабост,но много съм грешила.

Colouring
07-21-2010, 06:59
В момента нямам такива приятели,на които да се доверя наистина...да им споделям чувства и някакви лични преживявания.Но много бих искала!Според мен това не е проява на слабост.Нали истинските приятели са за това,ти да му/й споделяш и той да ти помага,както и обратното.

mArMaLaDkA
07-21-2010, 07:08
Споделям на 1-2 приятелки и то не всичко, което се случва около мен. Някои неща предпочитам да си ги запазя за себе си.

С тая разлика, че аз не "някои неща", ами повечето си ги запазвам за себе си. 8-)

wasser
07-21-2010, 09:12
Преди споделях със старите ми ''приятели'' .В момента само с най-добрия ми приятел,със съучениците и най-добрата ми приятелка ,с която се запознахме преди година още не съм.Чувствам се несигурна.От този тип хора съм,които пазят всичко за себе си..Просто всички си имат проблеми ..

SmilezZz
07-21-2010, 09:59
Имало е моменти,в които съм споделяла с "приятелки",но рядко се случва..

iiordanova
07-21-2010, 11:55
Да , споделям. ((:
Но само на една - две приятелки. И те наистина са ми приятелки. Споделям и с други хора , но ако се чувствам сигурна в тях.
Предпочитам да споделя, отколкото да държа абсолютно всичко за себе си..
Естествено има неща , които на никого не съм споделяла.
Споделям и ми споделят. Радвам се , че има на кого да се доверя и че и на мен ми се доверяват. (:

ecstazy
07-21-2010, 12:07
споделям разбира се. Но не всичко. Има някои неща, които само аз си знам :D

qsiii
07-24-2010, 22:39
споделям, но не важни неща , защото аз имам само познати всеки път когато им споделям имам едно на ум да не им казвам най-важното , дори в повечето случаи си мълча. Предпочитам да пазя всичко в себе си , защото съм патила доста от това :?

ameli
07-25-2010, 10:49
Споделям единствено с един лист хартия, който по-късно изгарям. Или с някой, който не познава приятелите ми и няма начин да ме злепостави. Ако е от друг град просто перфектно. Така хем ми е олекнало, хем няма рискове за мен :)

iveetyy
07-25-2010, 21:01
Споделям на 1-2 приятелки и то не всичко, което се случва около мен. Някои неща предпочитам да си ги запазя за себе си.

Anonimen00
07-25-2010, 23:03
Споделям сичко само на 1 човек , на когото имам доверия и го познавам цял живот . Споделял съм и на други " приятели" , но от това може само да си изпатиш , въпреки че се познаваме от 2/3 години ... Така ,че вече като сме насаме с тях и навлезем в по-лични теми , просто казвам : " при нас сичко е мед " или нещо друго от сорта...... :?

kalinadelinda
07-26-2010, 09:27
споделям, така ми олеква получавам разбиране или осъзнавам къде ми е грешката . хубавото с моите приятелки е че си казваме направо какво мислим а не го увъртаме така избягваме споровете ,а и винаги при съвет или обсъждане на дадена ситуация си казваме всичко и да .... :Д а ако не споделяте лично според мен се дистанцирате от приятелите си ,таак те никога не знаят какво става около вас , бившата ми най-добра приятелка беше така на края просто се изгубихме една друга в чисто духовен план а и като интереси , защото приятелството не е само да излизаме и да ходиме на ккупони заедно , приятелството е доверие споделяне , така се укрепва и с епази по-дълго

OtkrovennoBezrazlichna
07-26-2010, 10:41
не бих казала че споделям много
само определени неща 8)
и сичко си ми е наред !!