PDA

View Full Version : Как да разберем жените...



DaSparKonE
07-21-2010, 02:05
С Риск да се повторя бих искал да поста тази тема ... върпоса ми е следния : Как можем да разберем ,че момичето с което се "зарибяваме" ни харесва иска да е с нас и не ни мисли за натрапници... има тема как да се харесаме на момиче но ... не намерих това което търся съжалявам ако се повтарям :-o :oops:

miskaprizZ
07-21-2010, 06:40
Ами.... покания на среща, но само двамата.... без твои или нейни приятели... Мисля ,че тогава всичко би ти станало ясно ....Ако пък след това още не си разбрал...то тогава може да и пишеш в скупе и по така да се каже деликатан начин да разбереш дали има чувства към теб....

Един съвет бъди себе си... :) :) Айде Успех!!!

dimitar_ak
07-21-2010, 06:45
Момичетата показват сами интереса си ако го има наистина. Ще усетиш това.

StoooYo0
07-21-2010, 06:51
Момичетата показват сами интереса си ако го има наистина. Ще усетиш това.

Зависи за каква възраст на момичето говорим.Ако е 14-16 годишно по-вероятно е да се дърпа и да се прави на недостъпна,за да види колко държиш на нея.Поне на мен това ми се е случвало доста пъти.И повярвай,ако случая е точно такъв трябва да настъпиш педала и да не я пускаш лесно.И както ти казаха не е лошо да я поканиш на кафе само двамата. :)

mermaid96
07-21-2010, 06:59
С Риск да се повторя бих искал да поста тази тема ... върпоса ми е следния : Как можем да разберем ,че момичето с което се "зарибяваме" ни харесва иска да е с нас и не ни мисли за натрапници... има тема как да се харесаме на момиче но ... не намерих това което търся съжалявам ако се повтарям




просто бъди такъв какъвто си .. всичко ще си покаже и ще си дойде на мястото :-P

Nakadah
07-21-2010, 07:56
Поглед.

DaSparKonE
07-22-2010, 01:18
Книги са писани , хах.Ако ти отговаря редовно и ти пише първа , те харесва
Ами повечето пъти тя започва чата отговаря ми почти винаги освен когато не е на компа някой път със закаснение но отговаря...дано да си прав щото винаги не съм сигорен и се притеснявам да направя нещо повече защото се ...страхувам да не бъда отблъснат.... случвало ми се е и момичето после се държа много гадно...

П.С : Мерси на всички че отговорихте :) :)

Kopu
07-22-2010, 07:28
Отговор - трудно.
Трябва много практика.

anonymous708973
07-22-2010, 08:48
Махни го тоя скайп! Той става само за общуване с хора, които вече познаваш добре, а не за започване на някакви отношения - защото се получават недоразумения или пък човекът отстреща е супер печен в скайп, а на живо се сдухва много...

Начини да разбереш дали те харесва много. Ако се гледате като котараци, е ясно. Разни случайни докосвания, несъзнателно (или съзнателно) се приближава до теб... :)

bratignat
07-22-2010, 08:50
Каниш я веднъж да се видите някъде - няма значение, кога и къде. Ако ти откаже, но при отказа не изтърси нещо от сорта на "но защод а не се видим еди кога си" - няма интерес.

И ако искаш връзка лице в лице - забрави скайп и фейсбук.

justonegirlwithonehope
07-22-2010, 09:23
Трудно може да се разбере женската психика и желанията и.

Специално по тази тема, има ли интерес едно момиче към някого, тя винаги би намерила начин да го покаже ясно.Освен, ако не е решила да стигне до него по някакъв обиколен и загадъчен път, което за мен е глупаво.

ShtrudeL
07-22-2010, 09:25
О боже! Толкова си личи,когато някой те харесва.

valdesbg
07-22-2010, 09:29
Трябва да си яко спрял за да питаш подобен въпорс. То си личи от самолет ако девойката Х те харесва. Адашке, нали така? :)

Пък ти ако не знаеш.. по какво се орпеделя че някоя те харесва.. за какво говорим изобщо?

fungus
07-22-2010, 10:22
не е нужно да ги разбереш за да ги е*еш!