PDA

View Full Version : цигари...



swiffty
07-21-2010, 10:34
Здравейте... да започна направо с въпроса. Така, НЕ СЪМ ПУШАЧ и искам да попитам възможно ли е пристрастяването към цигарите да е от 1 изпушена цигара. Тоест ако изпушиш една или две цигари после пушили ти се (пристрастяваш ли се) ? Може би въпроса е глупав но е важно и искам да знам... благодаря предварително

fatrat
07-21-2010, 10:59
НЕ ! неможеш от 1 цигара да се приистрастиш! Дори от 2-3.Трябва даизпушиш цяла кутия.И не толкова никотиновия глад,а това че като навик палиш цигари неможеш да го изкорениш.За това се отказват трудно.
Знам от личен опит!

Hipitooo
07-21-2010, 11:06
ми въпроса ти е верно глупав но щe ти кажа
аз например пуша веднъж в месеца и нямам никаква зависимост дори не мисля за цигари и така вече три години и трева върта и към нея нямам зависимост (но към тревата по принцип даже не попринцип ми никога не се получава зависимост просто хората го прават я от кеф ..я за да се праат ако са по малки пред големите)....В повечето случаи тая зависимост дето уж я получават от втората дръпка са пълни лигавщини с цел да се правят на интересни ...Зависимост се получаава когато имаш слаба нервна система нуждаеща се от храна за някакво спокойстви и то тя ся получава след месец пушейки редовно всеки ден ...Явно не си опитвал и май ти се иска а ми опитай нищо осбено :)

SmilezZz
07-21-2010, 11:16
Според мен пък си зависи от организма..
Някои хора се пристрастяват от една цигара,други от пет,трети от една кутия..
Според мен няма точен отговор

xxKiFlA
07-21-2010, 16:51
Здравейте... да започна направо с въпроса. Така, НЕ СЪМ ПУШАЧ и искам да попитам възможно ли е пристрастяването към цигарите да е от 1 изпушена цигара. Тоест ако изпушиш една или две цигари после пушили ти се (пристрастяваш ли се) ? Може би въпроса е глупав но е важно и искам да знам... благодаря предварително

1.''маааааалко'' много си по глупав от въпороса! :?
2.от една цигара не се пристрастява.
3. сигурно си на 11-12 или 13 .за някои katо теб е нормално да питат простотии.. други тук отговарат такива :?
ако пък си на 15+ няма да коментирам :booooomb:

mincheto
07-21-2010, 17:25
Можеш

LipSy
07-21-2010, 19:32
Попринцип ме съмнява дали от 2 цигари ще се престрастиш. :-o Ако изпушиш повече тогава може би вече ще ти се иска да пушиш по-често. Но ние не можем да ти кажем, дали ти ще се пристрастиш като дръпнеш няколко пъти, защото всеки организъм е различен!

deni15
08-07-2010, 21:48
Глупости може да се пристрастиш след месеци,години...

Paramour
08-08-2010, 15:47
не!!

solarKiss
08-10-2010, 20:17
ммм аз "пропуших" миналата година...бях с една фр и решихме да опитаме... и после само търсих цигари..когато се изнервя...или прс няма каккво да правя... ;дд ... така пуших до септември..след като почнахме дск..не съм пушила... свърши дск...и продължавам да не опитвам...,защото знам,че после трудно ще спра...апък и като решиш да спреш цигарите.после напълняваш!!!! ;]] по добре Н Е П О Ч В А Й ... няма смисъл... ама наистина няма смисъл..и к'во просто пушиш там с компанията...не ставаш мн важен (важна) ... ;]]

venelinka
08-13-2010, 15:49
Не мисля, че от една цигара може да се пристрастиш, прекалено е малко. Но за всеки случай, по-добре изобщо не пропушвай. :)

widescren2
08-13-2010, 17:39
повярвай може знам от личен опит

mnogoznaikO
08-13-2010, 19:31
повярвай може знам от личен опит

Не мисля :) Не е като др-те работи.

Аз не пуша 8)

vanity23
08-14-2010, 19:21
повечето от тийновете 1во пушат за гаразия и след това се пристрастяват :? :? :?

BqlaLiniq
08-17-2010, 06:54
Всеки почва или от гъзария, от проблеми или от любопитство. И аз почнах от любопитство...ти можеш и 1 година да пушиш и да не се пристрастиш, както стана с мен. Докато си мислех, че мога да ги откажа - стана така, че да ми трябва голямо усилие, че да ги откажа..но и тяхния ред ще дойде :)
Само едно ще ти кажа, като си в компания пуши с тях - лафче, кафенце айляк...обаче почнеш ли сутрин да палиш цигара веднага когато станеш...спирай ги.

MidnightTornado
08-17-2010, 19:09
Не си мъчи мозъка с такива глупости. Цигарите са най-отвратителното нещо.

a1a2b3v
08-17-2010, 22:34
Мии незнам кво да ти кажа. Аз през живота си никога не съм си дърпала от цигара, дори преди 1-2 години померишех ли дим от цигара бягах на километри :D :D . Иначе не вярвам от 1-2 цигари да ти стане нещо.

Според мен опитай с наргиле тва съм го опитвала. Няма начин да се пристрастиш и не е толкова вредно щото в него няма катран, никотин и такива глупости, а само вода, въглен и тютюн. Най-много да ти се замая главата :D .

hotxxmess
08-25-2010, 20:20
не! :-o

Rolezzz
08-26-2010, 14:58
Пробваш ли един път после пак ще искаш да пробваш за това недей !!! Ако пробваш втори път ще дойде и трети и така ще дойде пристрастяването.

Annity
08-27-2010, 00:41
по принцип малко трудно само от 1 цигара да се пристрастиш, ама познавам едно момиче, при което точно това стана, а уш казваше, че няма да пуши ама сега... :D

baser40
08-28-2010, 04:09
Не можеж да се пристарстиш от една цигара и от една кутия не можеш. Трябва да не се спираш да пушиш. Аз като цяло не пуша, но като се съберем с приятели си запалвам, случвало ми се е да изпуша една кутия за една вечер и да не се пристрастя и сега си пуша чат пат , но като реша спирам да пуша.

baby7878
08-28-2010, 16:53
Всеки е различен може един да се престрасти от една цигара ,друг от 1 кутия!ТОВА Е МОЕТО МНЕНИЕ :)

anito94
08-31-2010, 19:02
колкото и цигари да изпушиш неможеш да се пристрастиш.хората просто свикват се да палят и затова си мислят че немогат без тях,но това не е така,така че спокойно може да пробваш,въпреки че не ти препоръчвам,въпреки че аз пуша,няма нищо хубаво в това и аз бих непушила и бих ги спряла,но просто съм свикнала като ида на кафенце да запаля една-две с кафенцето