PDA

View Full Version : Апендисит...



Greennight
07-21-2010, 11:44
Еми вече 2ри ден ме боли отдясно точно под корема.А там се намира апендисита.Но аз знам,че при Остър апендисит ти се гади и дори като вървиш много те боли.А аз си вървя спокойно,само като се стегна или се натисна там ме боли доста...Предположенията са ми 2,или остър апендисит,но тъй като имам здрава имунна система го карам леко,или мускулна треска..Има ли повод за притеснение,да ходя ли на лекар ?

art
07-21-2010, 12:45
подуто ли е? Нещо с големината на орех ? Или да се подува само от време на време?

christina1997
07-21-2010, 13:03
Може ли да те питам след като те оперираха остана ли белег и ако да дали може да изчезне? Например с някакви кремове или ако го заличат с лазер и много ли боля докато беше в опеерационната благодаря за отговорите предварително.

kalpazanka
07-21-2010, 13:13
Докато е в операционната, няма как да го боли по простата причина, че се оперира с упойка /в случая пълна/.

Авторке, такова нещо като силна имунна система и апендицит на крак няма. Надигни се на пръсти, отпусни се рязко и пиши дали те боли.

Greennight
07-21-2010, 13:24
Няма нищо подуто,не са ме оперирали от апендисит,и като пробвах тва с пръстите ме заболя... :-o

darkness848
07-21-2010, 13:41
Аз имах подобен проблем. Също ме болеше в дясно като ходех и изобщо... Нооо моето беше от преумора... Защото правих доста упражнения. Да не би и ти да си правил нещо подобно и да си се преуморил или нещо от този род? На мен лично след 4,5 дена ми мина... Иии сега нямам проблеми.

art
07-21-2010, 13:50
Може ли да те питам след като те оперираха остана ли белег и ако да дали може да изчезне? Например с някакви кремове или ако го заличат с лазер и много ли боля докато беше в опеерационната благодаря за отговорите предварително.

Да, остан ми белег. И до ден днешен си го имам а не ме и шиха. Ако ме бяха шили щеше да е още по голям. Оперираха ме преди около 7 или повече години и сега ми е почти незабележим и е към 5см. След операцията си боли, но не е непоносима болката. Аз лично не знам за начин по който да се премахне подобен белег :) ( Мен ме оперираха от хрния. Аз затова и попитах момието дали има подуто)

Greennight
07-21-2010, 14:03
Може би е от преумора наистина,вчера направих 100 коремни преси(и съм момче!),възможно е да е от това но защо ме боли само от едната страна,няма логика..darkness848,благодаря за отговора

darkPaladin
07-21-2010, 15:21
Няма нищо подуто,не са ме оперирали от апендисит,и като пробвах тва с пръстите ме заболя... :-o

като те е заболяло бягай на лекар

коремните болки осбенно ако са продължителни не са за пренебрегване

christina1997
07-22-2010, 15:25
Може ли да те питам след като те оперираха остана ли белег и ако да дали може да изчезне? Например с някакви кремове или ако го заличат с лазер и много ли боля докато беше в опеерационната благодаря за отговорите предварително.

Да, остан ми белег. И до ден днешен си го имам а не ме и шиха. Ако ме бяха шили щеше да е още по голям. Оперираха ме преди около 7 или повече години и сега ми е почти незабележим и е към 5см. След операцията си боли, но не е непоносима болката. Аз лично не знам за начин по който да се премахне подобен белег :) ( Мен ме оперираха от хрния. Аз затова и попитах момието дали има подуто)
Благодаря че ми каза.

Sigrina
07-22-2010, 21:41
Авторът/авторката, ходи си пусни една пълна кръвна картина, вместо да гадаеш :) Че ако е това, за което се съмняваш, по-добре е да се оперира навреме, отколкото да чакаш да се спука...

elito0o0o0
07-22-2010, 21:46
Авторът/авторката, ходи си пусни една пълна кръвна картина, вместо да гадаеш :) Че ако е това, за което се съмняваш, по-добре е да се оперира навреме, отколкото да чакаш да се спука...Че тогава става лошо!!!! Много лошо!!!!! На една приятелка така през нощта и се спукал и послее.. да не ти казвам какви мъки. Багай на доктор!!