PDA

View Full Version : Какво ми има?



ipk89
07-21-2010, 15:03
На 21 години съм вече, а никога не съм имал приятелка.. Имам чувството, че никой не ме забелязва.. стремя се да съм учтив и доброжелателен към момичетата.. но те само ме използват..
Кажете какво да правя?

sweetyytweety
07-21-2010, 15:05
Направи така че да те харесат/ да те забележат :)

mincheto
07-21-2010, 15:06
Дръж се мъжки,на нас жените твоа ни харесва.

ipk89
07-21-2010, 15:16
Тоест? Какво точно е "дръж се мъжки".. аз си се държа човешки, но те ми се качват на главата..

Kukumqvka
07-21-2010, 15:21
Започни да общуваш повече,да се запознаваш с нови хора.Като някоя ти хареса,действай.. пробвай,с опити става.Бъди по-самоуверен.Като ти се качват на главата ги слагай на мястото им.

SmilezZz
07-21-2010, 15:30
Най-важното е да си самоуверен..Другото става с малко опит..
Запознавай се с нови и нови хора..Общувай с повече хора..
И наистина "дръж се мъжки" - т.е. нито прекалено нежен,нито прекалено груб..Нещо средно..
Защото щом виждат,че си доста доброжелателен и добър - започват да те използват..

ipk89
07-21-2010, 15:35
Но аз съм си просто такъв, не мога да се променя, за да се харесвам някому. Това ще е най-глупавото нещо.

Kopu
07-21-2010, 15:44
Човек добре ли изглреждаш ? Т'ва малко ме изненадва 21 и да не си имал гадже. Да не си твърде слаб или пък дебел, ако е така започни здраво спорт.
Щом ми казваш, че момичетата ти се качват на главата, значи не си спортист и това е голям минус. Ако имаш свободно време запиши се на БИ (бойно изкуство) комбинирай с фитнес- така ще изградиш здрава психика и физика. Спорта те дисциплинира...
Друго което ще те посъветвам е да си сериозен, е не чак темерут но не и лигав - момичетата над 20 вече знаят какво искат от живота (повечето) и това не е някоя разхаикана пияница, а сериозен човек на когото могат да разчитат. Успех...

mincheto
07-21-2010, 16:01
Но аз съм си просто такъв, не мога да се променя, за да се харесвам някому. Това ще е най-глупавото нещо.
кв'o значи НЕМОГА да се променя?3а БОГА едва на 20 си...
Това значи по -мъжки като кажеш нещо да го правиш
да имаш характер и да си леко груб това на нас мацките ни харесва адски много.

Wednesday666
07-21-2010, 16:13
Защо позволяваш да ти се качват на главата ?!?! Това е адски грешно според мене. Както казаха по-горе - дръж се по-мъжки, покажи им, че не могат да се бъзикат с теб и че си мъж на място. Имай самоуважение и давай напред ;)

vagarious
07-21-2010, 16:15
Но аз съм си просто такъв, не мога да се променя, за да се харесвам някому. Това ще е най-глупавото нещо.
кв'o значи НЕМОГА да се променя?3а БОГА едва на 20 си...
Това значи по -мъжки като кажеш нещо да го правиш
да имаш характер и да си леко груб това на нас мацките ни харесва адски много.

Абсолютно съм съгласна. :wink: Повярвай ми, наистина ще подейства.

Valento
07-21-2010, 16:19
Бате,всички гледат парите и лъскавите коли,ше видим като си искарам бегачката от бокса как ще е , мисля че ще ги газя ! :D

ipk89
07-21-2010, 16:34
mincheto написа:
ipk89 написа:
Но аз съм си просто такъв, не мога да се променя, за да се харесвам някому. Това ще е най-глупавото нещо.

кв'o значи НЕМОГА да се променя?3а БОГА едва на 20 си...
Това значи по -мъжки като кажеш нещо да го правиш
да имаш характер и да си леко груб това на нас мацките ни харесва адски много.

Да съм казал, че като кажа нещо не го правя? .. да съм груб? Хмм.. на тебе може да ти харесва, на друга не, ти не си "всички мацки". Точно затова, че винаги съм точен, ми се качват.. направи ми това.. донеси ми това.. а след това, fuck off, не ми трябваш вече!

VinDiesel
07-21-2010, 16:43
Прекалено доброто държание с момиче,води до твоето положение,понякога трябва да се ядосаш/изнервиш и да покажеш кой поръчва музиката.Не позволявай да ти се качват на главата,защото никога няма да си намериш момиче.

MaLkaTa_LaDy
07-21-2010, 16:49
Просто прави това, което на теб ти харесва и ти е удобно, не на хората.

didi0804
07-21-2010, 17:08
Ами спри да си толкова доброжелателен и вземи се дръж естествено.Прави това,което ти идва отвътре,а не това което другите очакват да направиш

ipk89
07-21-2010, 17:21
Мм.. значи да стана недоброжелателен, а? Може, но едва ли бих впечатлил някого! Просто си нямам късмет и това е, всичко опира дотам!

Wednesday666
07-21-2010, 17:23
Не си прав, не всичко опира до късмета .. Живота е такъв, какъвто ние сами си го направим ;)

ipk89
07-21-2010, 17:32
Казвам ти относно темата "любов". Не ти говоря за работа, знания и прочие и прочие.

VinDiesel
07-21-2010, 17:33
От къде знаете ,че момчето не е душица по характер?Аз също се имам за такъв.В неделята излезнах с едно момиче,всичко стана по мой план :D .Но много неща почнаха да ме дразнят,та ще се видим и изясним,иначе всеки лови кочана и така.Трябда да има някакво/ъв равновесие/консенсус.Имам чувството ,че се опитва да си играе с мен :-D ,но е уцелила грешния човек.Ще видя тая вечер до къде ще я докараме?Дръж се от всичко по малко,за да има равновесие,така им объркваш апаратурата.Ако се държиш постоянно добре и само ти даваш,те няма да направят нищо за теб,защото ще знаят всеки твой отговор и действие.Не бъди елементарен.

ipk89
07-21-2010, 17:41
Прав си, аз мога и да се държа доста манипулаторски, но не искам да тръгвам с лошото.. все се надявам, да ме харесат, заради истинската ми същност.

VinDiesel
07-21-2010, 17:43
Прав си, аз мога и да се държа доста манипулаторски, но не искам да тръгвам с лошото.. все се надявам, да ме харесат, заради истинската ми същност.Ами цели се в по-големите,отначало видимо няма да ти имат доверие,но с времето ще проумеят какъв си и ще си ценен кадър :)

Powii92
07-21-2010, 17:57
Просто се опитай да се държиш по-свободно.Излизай с приятели по дискотеки,кафета абе където се сетиш...там където се чувстваш "в свои води",където се забавляваш и отпускаш.
Опитай се да загаваряш момичетата там,но се дръж малко по- "мачовски" :D :D ( не се сетих за друга дума... 8-) )
Момичетата харесват по-настоятелните момчета :wink: