PDA

View Full Version : Луна



LikrenNsSe
07-21-2010, 16:40
Здравейте на всички :P :-P . Днеска се рових из интернет и случайно попаднах на сайт с магии. Не, че вярвам в тези неща но ми стана любопитно и реших, че това е форума където трябва да пиша. Всички магии в сайта бяха свързани с луната. Имаше някакви мнения за сребърен пръстен, че когато гледаш през него Луната и си пожелаеш нещо то се сбъдва. Има и други теми, че когато Луната е в пълнолуние някой хора полудявали или се опитвали да се самоубият. Аз по пълнолуние излизам и започвам да си глледкам Луната и да ми мечтая за какви ли ти не глупости. Е чувствам се по особено, но към добро. Та мислех си ако оставя на балкона шишинце пълно с вода за през ноща какво ще стане с тая вода. И дали волбще ще има некви свойства. В един коментар в тоя сайт, че някакво момиче правело така и след това тази вода я използвало при ритуалите, в който се изизква вода. Та после тая вода може ли да се пие, ще ми донесе ли късмет или волбще нещо ще й има. :P :-P :-)

filmimilmi
07-21-2010, 16:50
Може да. Пийни си. Защо не?...

gandalfepi4
07-22-2010, 19:18
Значи светлината от слънцето (която те огрява всеки ден) отразена от голяма скала в космоса трябва да надари вода със сила, която да преобърне законите на каузалността и да промени живота ти ако я изпиеш (докато не я изпикаш у кенефо)? Бе то е хубаво да си с отворено и нетрадиционно мислене ма в това просто логика нема бе моме :(

Ryapoff
07-22-2010, 20:49
Не я слагай в чаша, защото са неведоми пътищата на кучешката урина. Можеш да я пиеш спокойно, луната не е сода каустик. Дали ще има ефект, решаваш ти.

TheJin
08-16-2010, 09:12
:lol: :lol:

MochaOnMyLips
08-16-2010, 20:52
Значи светлината от слънцето (която те огрява всеки ден) отразена от голяма скала в космоса трябва да надари вода със сила, която да преобърне законите на каузалността и да промени живота ти ако я изпиеш (докато не я изпикаш у кенефо)? Бе то е хубаво да си с отворено и нетрадиционно мислене ма в това просто логика нема бе моме :(

Гандалф, разваляш цялата поетичност на нещата. :D:D