PDA

View Full Version : Предложете ми прическа



bori96
07-21-2010, 17:15
Косата ми е гъста, с не малък обем :D и доста къдрава. В момента бретонът ми е дълъг почти колкото косата, а косата е около педя и половина под раменете. Не искам да я скъсявам, а да я пускам още по-дълга, както и не искам къс бретон. Предложете ми нещо по-раздвижено.

art
07-21-2010, 17:19
Аз ти шредлагам да отидеш при фризьорка та си и да й кажеш какво не искаш да ти се прави с косата , тя да ти каже какво й идва на у и какво може да направи.

LoveSick95
07-21-2010, 19:44
ии не прави грешката да я скъсяваш - ще ти мяза на кошница, щом има толкова много обем ... :D

justonegirlwithonehope
07-21-2010, 20:30
А изправяш ли се ? Аз също имам много гъста и къдрава коса, но всеки ден се изправям и се бях направила на френска черта и бях супер доволна, много се харесвах.Но всеки с вкуса си.Това беше миналото лято, а в момента косата ми е почти до кръста.Расте ми доста бързо.

bori96
07-22-2010, 06:19
А изправяш ли се ? Аз също имам много гъста и къдрава коса, но всеки ден се изправям и се бях направила на френска черта и бях супер доволна, много се харесвах.Но всеки с вкуса си.Това беше миналото лято, а в момента косата ми е почти до кръста.Расте ми доста бързо.

Не, избягвам да я горя, защото е по-суха и по-лесно се уврежда. Не съм навита определено за късо, а и де да ми растеше и на мен толкова бързо!! :(

MaLkaTa_LaDy
07-22-2010, 07:13
С пяна?