PDA

View Full Version : Балсам за коса



ValLoveYa
07-21-2010, 19:11
Мисля да си взема балсам за коса на Garnier Ultra naturals Chamomile & Honey, който го е пробвал да каже дали му е харесал и как му се е отразил на косата. Също така можете да ми препоръчате някой друг балсам да не е над 10 лв, имам тънка но обемна коса, не е увредена и изтощена. :)

justonegirlwithonehope
07-21-2010, 20:35
Този не съм го пробвала.В момента ползвам един на Елсев, но е внос от Швейцария и съм много доволна.От балсама на Пантен също съм доволна. :)

LovelyGirl
07-21-2010, 20:38
И аз препоръчвам Елсев. Комбинацията с шампоана и балсама прави косата страхотна :)

Tallulah
07-21-2010, 21:36
Аз ползвах друг от същата серия(мисля,че беше с авокадо) за суха и изтощена коса и бях адски доволна. :)

Lorein
07-21-2010, 22:14
Майка ми преди време купуваше едни Gliss K u r ( пиша го така, че иначе ми го преименува :-D ). Обаче не помня особено за какво беше, виж разгледай, може да има за различни типове коса.

TwEEtyNkA
07-21-2010, 22:21
Мисля да си взема балсам за коса на Garnier Ultra naturals Chamomile & Honey, който го е пробвал да каже дали му е харесал и как му се е отразил на косата. Също така можете да ми препоръчате някой друг балсам да не е над 10 лв, имам тънка но обемна коса, не е увредена и изтощена. :)

този който си написала е за бондинки една приятелка има такъв шампоан и балсам,доволна е :-D

ValLoveYa
07-22-2010, 09:21
Мисля да си взема балсам за коса на Garnier Ultra naturals Chamomile & Honey, който го е пробвал да каже дали му е харесал и как му се е отразил на косата. Също така можете да ми препоръчате някой друг балсам да не е над 10 лв, имам тънка но обемна коса, не е увредена и изтощена. :)

този който си написала е за бондинки една приятелка има такъв шампоан и балсам,доволна е :-D

моята коса е тъмно руса но сега започна да се изсветлява от слънцето
а и ми харесва повече като е светла, пише че този балсам изсветлява но не мисля че ще има голям ефект