PDA

View Full Version : Бойни изкуства Благоевград



pirin4ever
07-21-2010, 21:20
Здравейте!Исках да попитам дали някой знае някои такива клубове в Благоевград.Вече знам за клуб 'Фолкън',където се тренира таекуон-до,преди време бях дочул че във еленово се тренирало карате,също и в седмо..Ще ви бъда благодарен ако знаете някои такива клубове и малко информация за тях :)

martinp1
08-14-2010, 21:24
аз съм тренирал във "Фолкън" - намира се зад киното
тренирал съм и бокс във 5то а има клубове и в 7мо и 9то
а каратето е в 9то

kanku
08-16-2010, 15:27
Има един спортен магазин - ИПОН. Ако попиташ там, би трябвало да получиш пълна информация за това къде, какво и тн.

pirin4ever
08-16-2010, 22:54
Може ли да ми кажеш този магазин къде се намира ?

kanku
08-17-2010, 14:19
Ето ти страничката им http://iponbg.com/

LifeFitness0
08-17-2010, 19:26
Тея азиатски изкуства са чикиджийска история :oТова може да го каже само човек който никога не е тренирал нещо подобно.. :?

BiboW
08-17-2010, 22:05
http://www.iponbg.com/boen-klub.html

Само че вече тренировките се провеждат в закрития плаж :)

LifeFitness0
08-18-2010, 10:09
Тея азиатски изкуства са чикиджийска история :oТова може да го каже само човек който никога не е тренирал нещо подобно.. :?
Само 2 години карате годжу рю и 3 години киокушин без прекъсвания :?Тренирал си 5години такъв тип Би и това ти е мнението за тях :shock: Извинявай, но така обикновенно говорят боксьорите/борците и всички други ,които не са се докоснали до този спорт.

kinkygirl
08-18-2010, 11:50
LifeFitness0 написа:
vaseto0o0 написа:
Тея азиатски изкуства са чикиджийска история
Това може да го каже само човек който никога не е тренирал нещо подобно..

Само 2 години карате годжу рю и 3 години киокушин без прекъсвания
Тренирал си 5години такъв тип Би и това ти е мнението за тях Извинявай, но така обикновенно говорят боксьорите/борците и всички други ,които не са се докоснали до този спорт. << izkkluchitelno sym suglasna s lifefitness0 .. shto za komentar ot strana na vaseto.. eii vaaseto0oo pyrvoto koeto e kato si nqmash nikakvo ponaqtie ot boinite iskustva nedei mnogo da znaesh!!! ;) :x samo shte ti kkaja che chikkidjiqta si ti ;) :-P

Chacho
08-18-2010, 13:52
А ти като не го познаваш как си направи извод, че е чекиджия и още повече, че си няма понятие от бойни изкуства. Просто може да е открил друг път и друга истина за себе си. Не е задължително азиатските бойни изкуства да са нещото, което ще му отвори или вече му е отворило очите. Ако ти гледаш по различен начин на азиатските БИ, по-добре го покажи като му уважиш мнението.

Chacho
08-18-2010, 16:02
Връщам си думите назад.

LifeFitness0
08-18-2010, 16:20
В залата по ММА тренират изключително малко хора-до един с атлетични и мускулести тела, повечето работещи като охранители.Нищо лично но като чета това се чудя колко е средния коефицент на интелигентност на трениращите в залата? :-D

ZipFail
08-18-2010, 16:49
Да тренираш БИ с единствената цел да се научиш да се биеш е супер голямата простотия..щом си си изгубил 5 години в тренировки и още не си го разбрал, говори доста лошо за теб..все пак някои хора имат повече в краката отколкото в главата, няма лошо :)

HHristov
08-18-2010, 19:47
Aбе толкова трениране и не си разбрал, че физиката няма значение :)
Наскоро гледах по нат гео, че истински атлетичното тяло е леко омазнено.

ZipFail
08-18-2010, 23:52
В доста кофти зала си тренирал значи..тука е точно обратното :)

kanku
08-19-2010, 09:22
Мисля че е най-голямата зала в България по карате :-D

Това ще да е било само "Тракия" Пловдив :D
По отношение на думите, че източните бойни изкуства не стават за нищо - не забравяй, че Муай Тай също е източно БИ ;)
Няма лошо бойно изкуство, има некадърни трениращи ;)

ZipFail
08-19-2010, 11:04
Мисля че е най-голямата зала в България по карате :-D
Доколкото знам говориш за "Ичи Геки"..
И доколкото знам там 90% от подготовката е за състезания, което е доста кофти..Емил Костов може да е най-добрия треньор в България, но явно не е особено добър педагог, щом са такива отношенията на трениращите..

kanku
08-19-2010, 16:24
Явно си от Варна, а водещият клуб по Киокушин там винаги е бил на Шихан Трайков.
Между другото вече имате нов клуб - Десант. Имайки предвид треньорския състав, очаква се тренировките да са на доста високо ниво.

HHristov
08-19-2010, 20:52
Явно си от Варна, а водещият клуб по Киокушин там винаги е бил на Шихан Трайков.
Между другото вече имате нов клуб - Десант. Имайки предвид треньорския състав, очаква се тренировките да са на доста високо ниво.

Да видим кви ще са резултатите :)