PDA

View Full Version : Най-голямото предателство



PurpleGirl
07-22-2010, 00:49
Предавал ли ви е някога приятел по ужасен начин,който ще запомните ?

Незнам дали има такава тема.

bravia
07-22-2010, 01:28
мдаа много ,много хора са ме предавали и вече мога да очаквам всичко от всеки ,мога да дам пример с едно момиче което ми беше най-добра приятелка 3 години но никога не бях осъзнала че на нея не й е пукало за мен през цялото време........просто съм си мислила така :X

adito98
07-22-2010, 06:24
да и аз съм била така имах една фр и толкоз мн време бяхме двете най-добри фр и постепенно тя започна да ме отбъсква и изоставя и накрая бях се събрала с други фр нея я нямаше и те ми казаха какво е говорила зад гърба ми така че всеки е имал такива моменти споко! ;-)

sm_95
07-22-2010, 06:48
Да... Няколко различни хора, по няколко различни начина. На едни простих, на други - не. Едни го оцениха, други - не. Не съжалявам че простих. Гордея се с това.

DruGmAsTer
07-22-2010, 07:03
Всички са предатели!

sm_95
07-22-2010, 07:42
Ох защо трябва да се лепят етикети на хората. Има стойностни хора, които няма да те предадат. НЕ всички са предатели, повечето - да, но винаги има изключения колкото и малко да са те. А предател е много силна дума. Предателството е просто допусната грешка, която не винаги се повтаря. :)

SmilezZz
07-22-2010, 09:47
Да..

ecstazy
07-22-2010, 10:27
да и определено няма да го забравя. Толкова не ме е боляло никога.. :(

Witch94
07-22-2010, 12:26
Веднъж като бях в детската градина... От тогава мога да си подбирам приятелите и не ми се е случвало отново. xD

cvetinka95
07-22-2010, 12:49
да и определено няма да го забравя. Толкова не ме е боляло никога.. :(

Мда, наскоро и аз заебах моята приятелка, която се е опитвала в продължение на дни да ме злепоставя пред моето момче, злобяла зад гърба ми.. И то накрая кво се оказа.. Харесвала го, ама като я питах преди това.. Хах, беше доста подло. Повече не съм й говорила, не ми пука, пък и като си имам моя честно ли..не ми й трябва такава долна приятелка. 8)

theexplorer
07-23-2010, 08:39
Да ти кажа аз вече "приятели" нямам,разчитам само и единствено на себе си...През краткия живот,който съм живяла/15г./, доста неща съм видяла и честно казано толкова се отвратих от хорското поведение,от това,че хора,с които изобщо не съм близка,говорят добро за мене,а "най-добрите"ми приятели/ки ми хвърлят доста ярма...Нямам думи...Затова и лесно че научих да се крепя само и единствено на себе си и да ти кажа ми е доста добре..вярно имало е доста моменти,в които съм искала да си излея всичко на някой,ама като знам,че тоя някой още утре ще е разказал на половината град....Вече ми минава през оная работа за такива хора..

vilito2589
07-23-2010, 11:01
Предавали са ме малко хора но по много пъти примерно на едната и казах една моя тайна и тя го каза на гаджето си и той на всички ама не говорим за нещо малко ами за нещо доста сериозно наложими се да се местя в др даскало така че вие си приценете а другата курвата с курвата и проста ми казва че аз съм и бфф че за мен си дава живота и разни такива а на края кво аз заобичах едно момче казах му и след вр тоя ме намрази :? и тая уж мойта "фр" вместо да ме успокои тръгна да ме дразни с тва че той е с друга е тва ако е фр аз съм бритни спиарс :D както и да е аз и го върнах така че вече сме си квит!

______________________________

:smt006 :---) Весело лято ! .... Summer 2010 ...

qsiii
07-25-2010, 10:43
Да ти кажа аз вече "приятели" нямам,разчитам само и единствено на себе си...През краткия живот,който съм живяла/15г./, доста неща съм видяла и честно казано толкова се отвратих от хорското поведение,от това,че хора,с които изобщо не съм близка,говорят добро за мене,а "най-добрите"ми приятели/ки ми хвърлят доста ярма...Нямам думи...Затова и лесно че научих да се крепя само и единствено на себе си и да ти кажа ми е доста добре..вярно имало е доста моменти,в които съм искала да си излея всичко на някой,ама като знам,че тоя някой още утре ще е разказал на половината град....Вече ми минава през оная работа за такива хора..

+1 и аз съм така :)

KaramiteV
07-25-2010, 20:15
Боли ме к**а дали някой ще ме предаде.
Никой приятел не е вечен все някога ще те предаде! :)
А към темата много са ме предавали ..... имал съм приятели от детската градина който всеки ден съм бил по 6-7 часа с тях , помагали сме си а сега са срещу мене ;)
ХОРАТА С ГОДИНИТЕ СЕ ПРОМЕНЯТ!

sunsunsunsun
09-07-2010, 08:57
една с която уж бяхме приятелки се целувала с момчето в което бях влубена 3 години и тя знаеше почти всичко за чувствата ми т.н ( направи го когато се бяхме скарали за малко)
тка и то година вече не си говоря с нея не само за тов аи за други неща който беше напраила щото е адски тъпо момиче
по принцип не бих се карала с уж приятелка за момче ама тя пък ако е истинска аверка няма да се целува с него :?

justwondering
09-07-2010, 09:35
Мен пък не мога да кажа, че са ме предавали. Вярно, имах една приятелка, която разправяше, че съм й бфф, че много ме обича и т.н. и ме излъга за нещо супер важно (за нея може и да не е било, но за мен беше). Оттогава не сме приятелки.
Имам много приятели и приятелки, естествено, караме се от време на време, но никога не са ме предавали или злепоставяли, винаги са били зад мен. С някои от тях отношенията са ни малко западнали, защото са се променили, имат други интереси, но продължаваме да поддържаме връзка. :)

sasha_90
09-07-2010, 09:47
Да,предавали са ме.Вече не ми пука.Те загубиха,аз само спечелих.

Djuff
09-07-2010, 10:17
Никой приятел не е вечен все някога ще те предаде!
ХОРАТА С ГОДИНИТЕ СЕ ПРОМЕНЯТ!

Абсолютно вярно!

OtkrovennoBezrazlichna
09-07-2010, 10:31
ем не
ама тва е щото гледам да нямам такиа ''най-гобри приятели'' сички дет познавам са ми само приятели не най добри :lol:
единствения най добър приятел е брат ми :Д:Д