PDA

View Full Version : приятелки или не



adito98
07-22-2010, 06:39
преди имах мн добри приятелки,но всякаш почнаха да ме отбягват и мисля че пред мен се правят на милички но зад гърба ми правят заговор.Ще ви разкажа една такава случка.Един път бяхме се скарали с една фр защото мн ни досаждаше(д) и уж (б) нямаше да се сдобрява с нея но след ден,два почна да си говори с нея после (в) замина за море а ние бяхме се скарали с нея и (б) но по скайпа случайно се сдобрих с (б) след това тя замина.Аз излязох с едни други фр (р,в.д. и м)и си говорихме за (д,в и б) (р) ми каза какво е говорила (в) зад гърба ми,а уж ми беше мн добра фр,а аз казах на (р) какво са говорили зад гърба и тя ми каза ,,хайде да не се сдобряваме повече с тях" аз казах добре и след 2,3 дена постепенно започнаха да се сдобряват (в.д) се сдобри първо с (б) след това ми викаше,че (с и в) мн я дразнят но сега дори излизат заедно после и (р) се сдобри с тях и вече не ми вярва за това което съм и казала и просто не знам вече кво да правя те само се сдобряват и се карат и вече не ми вярват и ми омръзна едно и също да праят и вече не знам дали са ми истински приятелки и какво да правя!? благодаря предварително :)

DruGmAsTer
07-22-2010, 06:46
Брее заболяхаме очите да чета :lol: :lol: :lol: лапешка история....разбира се че не са истински приятелки 8-) 8-) 8-) :razz: Търси си нови 8) 8)

miskaprizZ
07-22-2010, 08:06
Нито една от тях не ти е истинска фр... търси си нови... :) :)

Vsmile
07-22-2010, 13:08
Нито една от тях не ти е истинска фр... търси си нови... :) :)

+1 / Доколкото разбрах тези момичета просто те използват... не си струва да се занимаваш с тях :)

DarkGirll
07-22-2010, 13:14
...използвачки мила...търси си нови приятелИ! И те съветвам да се сприателиш с момчета те са по-добри фр от момичетата.. :wink:

adito98
07-22-2010, 14:49
...използвачки мила...търси си нови приятелИ! И те съветвам да се сприателиш с момчета те са по-добри фр от момичетата.. :wink:


Aз имам приятели момчета но единия е в зора,другия е на близко но не излизат с мен а с други момчета техни фр ние само в даскало се срещаме и говорим

DarkGirll
07-22-2010, 16:12
...използвачки мила...търси си нови приятелИ! И те съветвам да се сприателиш с момчета те са по-добри фр от момичетата.. :wink:


Aз имам приятели момчета но единия е в зора,другия е на близко но не излизат с мен а с други момчета техни фр ние само в даскало се срещаме и говорим

Ами започни и ти да излизаш с тях..ако те не те канят първо с тях покани ги ти да излизате и т.н... :wink:

theexplorer
07-23-2010, 08:41
Пълни използвачки :? :? Намери си нови или започни да се сприятеляваш с момчета..отделно,че са по-добра компания ами и доста полезни съвети дават.. :)

danibebi
07-23-2010, 08:48
ахахаха,те фр не са ти,камо ли истински :lol: :lol: :lol: потърси нова компания. :?

hotBloodsucker
08-10-2010, 16:11
(р), (б), (в), малкоо трудно загрях ноо няма значение ;] .. колкото до тфа което прочетох, мии явно наистина не са ти истински приятелки както казах другите и само се чудят как да те разиграват и използват !!

SladkaZagadka
08-11-2010, 10:55
Доста объркано е написано, но ще се причисля към горните мнения - зарежи ги .

Aysell
08-11-2010, 17:41
Доста объркано е написано, но ще се причисля към горните мнения - зарежи ги .

И аз наистина много много не разбрах, но 1во това са някакви пълни бебешки истории и 2ро мисля, че не те не могат да имат доверие на теб, а ти на тях ! Просто си потърси нови приятелки и със сигурност когато се сприятелиш със хора, които си струват ще си много по - щастлива отколкото сега с тези интриги и глупости.. Съгласна съм, че момчетата са много по - добри приятели, но всеки се нуждае и от приятелКА.. :)