PDA

View Full Version : Бръснене при момчетата!



Xpress93
07-22-2010, 07:55
Момичета какво мислите вие за космите по краката и корема?
По-добре ли ви е като момчето е избръснато?

И за момчетата бръснете ли се?

Моето мнение е че за мен това е малко педалско!(никoй да не се обижда :) )

Това е тема да разбера вашето мнение не че имам нещо против бръсненето.
Интересно ми е!
ОчакваM смислени коментари без нападки и обиди :) .

ira90
07-22-2010, 08:01
Това е въпрос на избор и препочитение. Моя приятел се епилира и на краката, и на корема, и на гърдите (все пак е футболист й е доста суетен на тема външен вид). А на мен лично ми харесва, момчетата да си махат космите по краката и корема, на гърдите може и да има. Общо казано всеки както се харесва така да се носи .

MaLkaTa_LaDy
07-22-2010, 08:11
Аз лично харесвам момчета, които не се бръснат. Естествено, това не значи, че цялото ти тяло трябва да е обрасло като амазонската джунгла... Пък и много суетните момчета нещо не ми допадат... :-D

KumchoValcho
07-22-2010, 08:24
Xpress93, дефинирай думата "педалско"
:)

Иначе старая се да не ми дреме на кой какво му харесва и на кого не, ходя си както си се харесва. Съветвам всеки един човек на Земята да прави същото.

Мненията са г/д 50 на 50 относно обезкосмяването при момчетата :)

Понякога си епилирам краката, понякога си ги оставям космати. На корема нямам все още, ще реша кво ше ги правя като ми пораснат. :>

Xpress93
07-22-2010, 08:29
Нежен :)

KumchoValcho
07-22-2010, 08:32
Ахам.
ами всеки да си се харесва както иска.
Някои момчета се харесват по-нежни, други пък по-груби, космати и т.н. Всеки с предпочитанията си. :>

valentinadr
07-22-2010, 08:49
az lichno haresvam mom4eta koito se obezkosmqvat

spopi
07-22-2010, 08:56
Въпрост на личен избор при всеки е различен. 8)

Harum_Scarum
07-22-2010, 09:00
Ако са ти тънки краката по-добре недей.. Забелязала съм,четака изглеждат още по-тънки. :lol:

Xpress93
07-22-2010, 09:03
Ако са ти тънки краката по-добре недей.. Забелязала съм,четака изглеждат още по-тънки. :lol:

Ако това е съвет към мен,аз не си ги бръсна и не мисля да го правяя,колктото до краката моите са си екстра :_)

Harum_Scarum
07-22-2010, 09:11
Не го приемай като нападка,просто така повече се привлича вниманието към тях сигорно. :-D
По темата : по - добре да са епилирани. :)

Xpress93
07-22-2010, 09:26
Нищо подобно не го приемам като нападка :) нали за това е темата всеки да си каже мнението ;)

fatrat
07-22-2010, 11:03
ira90 и всички други които си имат приятели футболисти.Нищо лично,обаче в българския футбол всички момчета са такива-манекени.Не играят качествен футбол,а се интересуват само от бройки.
По темата аз мисля ,че трябва да се епилираш,нее като тарзан да ходиш нагоре надолу 8-) :P

shadows92
07-22-2010, 11:32
Според мен на ръцете и краката твърдо НЕ ,но подмишници корем гърди слабини по желание аз предпочитам без.

Xpress93
07-22-2010, 12:07
Аз единствено подмишници и слабини.

Valento
07-22-2010, 12:17
По-добре гладко,от колкото в тия жеги космат и потен на к*пеле..нищо лично !Лично аз на всякаде си правя коло маска и си ми е екстра,не го правя за хората , а за мен да си ми е гот!

UrbanLegend
07-22-2010, 14:21
Зависи на кого как му стои.Ако си бял като мляко и имаш супер тъмни косми,при това тъмни като катран ще си доста смешен.Обаче ,ако си нормално бял :D с по-светли косми едва ли ще е чак толкова грозно-това за краката.Иначе мисля,че на никого няма да му е приятно да ти гледа обраслите подмишници ;)

scanadal
07-22-2010, 14:46
Мъжете ги предпочитам с косми :oops:

tuzaro
07-22-2010, 15:18
Ахам.
ами всеки да си се харесва както иска.
Някои момчета се харесват по-нежни, други пък по-груби, космати и т.н. Всеки с предпочитанията си. :>може да си с бръснати крака и същевременно да си доста груб 8)

KumchoValcho
07-22-2010, 16:14
Ахам.
ами всеки да си се харесва както иска.
Някои момчета се харесват по-нежни, други пък по-груби, космати и т.н. Всеки с предпочитанията си. :>може да си с бръснати крака и същевременно да си доста груб 8) Друго исках да кажа, не се засягай.
Не е задължително космите да се свързват с мъжественост и т.н., както и обратното.

weenonas
07-22-2010, 18:37
Момичета какво мислите вие за космите по краката и корема?
По-добре ли ви е като момчето е избръснато?

И за момчетата бръснете ли се?

Моето мнение е че за мен това е малко педалско!(никoй да не се обижда :) )

Това е тема да разбера вашето мнение не че имам нещо против бръсненето.
Интересно ми е!
ОчакваM смислени коментари без нападки и обиди :) .
Да и на мен ми се струва педалско :( А то си е по вкуса на момичето дали харесва момчето избръснато но според мен бръсненето не е толко като за момче :smt119

messi1919
07-23-2010, 11:14
[quote="fatrat"]ira90 и всички други които си имат приятели футболисти.Нищо лично,обаче в българския футбол всички момчета са такива-манекени.Не играят качествен футбол,а се интересуват само от бройки.

Приятел несъм съглсен с теб че футболистите са манекени,него казвам защото и аз тренирам футбол.Предполагам понякога гледаш футбол и виждаш какви тежки единоборства стават не мисля че един манекен ще се подлага на това ежедневно.А относно обескосмяването съм твърдо за ние сме хора не въркулаци.

:D :D

PhotographyGirl07
07-23-2010, 11:41
Това си е въпрос на личен избор. :) Лично аз харесвам мъже/момчета, който се обекосмяват. Краката, корема, гърдите, подмишниците, слабините поне трябва да са обежкосмени... Ръцете може и да не са...

iwancho
07-23-2010, 12:44
По-добре гладко,от колкото в тия жеги космат и потен на к*пеле..нищо лично !Лично аз на всякаде си правя коло маска и си ми е екстра,не го правя за хората , а за мен да си ми е гот!


Точно това щях да напиша. ; )))



пп- за photographygirl07 - да си виждала момче да си бръсне ръцете? :shock: (поне аз не съм :ХХХ)

Diko
07-23-2010, 14:52
хах.. Първия път като си обръснах краката и като ги видях.. неможах да повярвам.. виках си "Това са краката на педал" :-& Но свикнах и е по-гот така защото е по хладно и не е толкова грозно.Инъче си бръсна лицето,подмишниците,кракат а и патката :).

xxKiFlA
07-23-2010, 17:22
не харесвам гейове

EarthShaker
07-23-2010, 17:37
Ахам.
ами всеки да си се харесва както иска.
Някои момчета се харесват по-нежни, други пък по-груби, космати и т.н. Всеки с предпочитанията си. :>може да си с бръснати крака и същевременно да си доста груб 8) Друго исках да кажа, не се засягай.
Не е задължително космите да се свързват с мъжественост и т.н., както и обратното.

я ми припомни колко набирания правиш :lol:

дали няма връзка хахаха

annsay
07-23-2010, 20:55
Това си е въпрос на личен избор. :) Лично аз харесвам мъже/момчета, който се обекосмяват. Краката, корема, гърдите, подмишниците, слабините поне трябва да са обежкосмени... Ръцете може и да не са...

+1 ;p

Di
07-25-2010, 13:23
Ахам.
ами всеки да си се харесва както иска.
Някои момчета се харесват по-нежни, други пък по-груби, космати и т.н. Всеки с предпочитанията си. :>може да си с бръснати крака и същевременно да си доста груб 8) Друго исках да кажа, не се засягай.
Не е задължително космите да се свързват с мъжественост и т.н., както и обратното.

я ми припомни колко набирания правиш :lol:

дали няма връзка хахаха

И кво значение има колко прайш?И кой определя дали е педалско,аз не схващам?