PDA

View Full Version : Искам нов плейър!



spontaneous
07-22-2010, 10:06
Можете ли да ми кажете някой плейър за компютър да не е Winamp! защоото точно зарад него си търся друг постоянно прави проблеми и каквато и вверсия да си изтегля и все има нещо ! :? :-x и не мога да си слушам музиката нормално. Изтеглих си един MonkeyMedia то пък още по-зле музиката тръгва но нищо не се чува ... иии тка :-D Пишете отдолу ако се сетите нещо :oops: :P

brokeninside13
07-22-2010, 13:01
aimp2 :smt007

Tempest
07-22-2010, 13:11
Можете ли да ми кажете някой плейър за компютър да не е Winamp! защоото точно зарад него си търся друг постоянно прави проблеми и каквато и вверсия да си изтегля и все има нещо ! :? :-x и не мога да си слушам музиката нормално. Изтеглих си един MonkeyMedia то пък още по-зле музиката тръгва но нищо не се чува ... иии тка :-D Пишете отдолу ако се сетите нещо :oops: :P

jetAudio :) с него съм откакто си купих 5.1 системката... което значи от година и половина.. добре възпроизвежда, ако си го персонализираш, дори можеш да получиш лириките на доста от песните, които слушаш... не бави, не е натоварваща програма... мен ме устройва идеално :)

danchobg
07-22-2010, 13:48
AIMP2 http://aimp.ru/index.php?do=view&id=11770
Само си направи настроиките да чете всички формати и готово. :grin: :)

Tempest
07-22-2010, 14:07
AIMP2 го бях пробвал с моята системка и не вадеше никакъв звук от задните и централната.. само предна лява и дясна и буфера...

D12Respect
07-22-2010, 14:52
По-добро от WMP 11 няма.

mlakniwe
07-22-2010, 14:54
AIMP естествено!!! Много як звук си вади от баса и 5-те колонки и е лек, безплатен и не натоварващ компа плейър
WINAMP SUX! :-x

Tempest
07-22-2010, 15:01
AIMP естествено!!! Много як звук си вади от баса и 5-те колонки и е лек, безплатен и не натоварващ компа плейър
WINAMP SUX! :-x

не знам кое му е естественото... ела го инсталирай тука и ако искаш ше ти залепя задните сателитки за ушите да видим дали ше чуеш нещо... еквалайзера е с доста барове, обаче няма 3D Enchancement, какъвто джета има.. мога да се обзаложа, че jetAudio бие по доста критерии :)

fama
07-22-2010, 15:19
Аз слушам с BSplayer :)

December
07-22-2010, 17:31
А да кажете и някои готини скинове 8-) За предпочитане със аниме герои или други разни насрисувани слънчица,цветенца забавни :lol:
Ох сори за спама.Просто съм луда по скинове,Трябва да направя една тема да си ги показваме(както онова с десктопите) 8-) :lol:

едитченценце ;д
пп. ето такива хубавички - http://prikachi.com/images/862/2352862b.jpg или това следкото розово - http://prikachi.com/images/867/2352867U.jpg <33 Такива искам.На секви картинки.
Преди имах на едно много хубаво,със тикви черно на Nightmare Before Christmas.Ох искам си ги пак скиновете,ама като ми преинсталираха компютъра много ценни(или по-точно шаренки сладурийки :D ) си заминаха.Което ме подсеща,че имах и едни котенца(беше ми ги пратило гаджето на батко ми а тя нз откъде ги е изтеглела) дето ти вървят по екрана.Суперсладурски.Мног о съм се хилила с тях.Ейтака вървят все едно са в градинката.Имах едно черно бяло с дълга опашка и едно пухкавичко със розова панделка бяло <33 Хихи хихи пак се увлякох ;д Ако някой се реши да го прочете и има представа за какво бърборя много ви моля да ми пишете.Искам си ги пак котенцата,супер сладки бяха <33

Kopu
07-22-2010, 17:37
Проблема е в PC-то или в теб :D :D :D
Неможе така да не тръгва, има причина откри я и я отстрани..........

Exothermic
07-22-2010, 18:11
Аз съм с AIMP2 и съм страшно доволна,
а и има яки скинове. :)

Tempest
07-23-2010, 17:07
Проблема е в PC-то или в теб :D :D :D
Неможе така да не тръгва, има причина откри я и я отстрани..........

проблема наистина беше в пц-то... отстраних го много лесно - деинсталирах AIMP2 и сложих jetAudio :)

December - бахти гадните скинове, чес'но

December
07-23-2010, 18:14
December - бахти гадните скинове, чес'ноТова са момичешки скинове.Ти кво очакваш да ти харесат ли?
Много са си сладки анименцата.Дори сега имам едно ново със една русокоса принцеса и ягодки,обаче ме мързи да го снимам.
Харесват ми неща с картинки и цветенца ала бала анимациики и т.н.
Гледах ги тея на AIMP2 дето уж ги хваляте,ама кво им е толкова якото? Нямат нито картинки,никакъв живот в тях :D Просто един подбрани цветове.Ъммм не....

Никой ли не се сеща нищо по въпроса с котенцата от предишният ми пост?