PDA

View Full Version : Малко помощ?! ..



Hilary_
07-22-2010, 11:18
Момичета малко помощ ми трябва .. има ли сред вас такива, които пият витамини за заздравяване и подхранване на косата и ноктите? Ако да, какви са и имат ли някакъв ефект изобщо?


Благодаря предварително ако някой си направи труда да ми отговори .. (:

billytalent
07-22-2010, 11:30
Аз редовно си пия Геритамин Нео и определено съм много доволна,миглите ми станаха много гъсти, откакто започнах за го пия. 8-)

vagarious
07-22-2010, 12:23
Аз редовно си пия Геритамин Нео и определено съм много доволна,миглите ми станаха много гъсти, откакто започнах за го пия. 8-)

И аз го пих известно време, но по други причини.Не мога да кажа дали има ефект, но съм чувала добри отзиви.Няма странични ефекти, спокойно. 8-)

anonimchetou
07-22-2010, 12:26
и аз се засмилям.. за нещо такова, но не ми се струва много надеждно..

Undying
07-22-2010, 13:04
Геритамин Нео пие съквартирантката ми и е страшно доволна.

Hilary_
07-22-2010, 13:12
До сега четох една тема, в която беше споменато на няколко пъти, че при често приемане на витамини може да се получи хипервитаминоза и общо взето вместо да помогнат, могат да ни навредят .. :?

Аз се чудя вече кое е по - добре .. да се пият витамини (на хапчета) или да се ядат всевъзможни генно модифицирани храни .. :?

art
07-22-2010, 13:24
Аз в момента пия едни витамини Мерц. Ноктите ми като че ли станаха по-твърди, а за косата нищо не мога да кажа.

kok
07-22-2010, 13:45
Аз в момента пия бирена мая. На опаковката пише, че е за заздравяване и растеж на косата, за кожата и още доста работи. Пия я малко повече от седмица и се чувствам много добре. Косата ми не е много изтощена и не мога да видя някаква съществена разлика.
Маята, която пия е българска, но като я свърша май ще си взема една немска, която е с витамин А,Е и още един ама не го помня :)

justonegirlwithonehope
07-22-2010, 13:48
Геритамин нео помага, но и за окрепване на косата мога да ти препоръчам Тривитаминол.Преди да се изкъпеш си мажеш косата с него и престояваш така около час.Можеш да го закупи ш от ветиринарната аптека, лично на мен страшно много ми помогна.От декември до сегашния момент косата ми е израснала с около 10 см, но и правя и други маски и я подхранвам допълнително.

Hilary_
07-22-2010, 14:02
Геритамин нео помага, но и за окрепване на косата мога да ти препоръчам Тривитаминол.Преди да се изкъпеш си мажеш косата с него и престояваш така около час.Можеш да го закупи ш от ветиринарната аптека, лично на мен страшно много ми помогна.От декември до сегашния момент косата ми е израснала с около 10 см, но и правя и други маски и я подхранвам допълнително.
Много съм чела за въпросния Тривитаминол, но така и не смея да си го взема! Причината е, че на всеки действа различно .. и за мое огромно съжаление, съм чела и за случаи, в които косата е окапвала .. :?
Честно казано не ми се рискува ..

благодаря също и на останалите за отговорите .. (:

awesomesheepy
07-22-2010, 16:14
витамините действат,да.
на мен лично много ми помогнаха при ноктите особено.

Sigrina
07-22-2010, 21:11
Аз си ги редувам. Пия една опаковка витамини Центрум, почивам 1 седмица, после пия 2 опаковки Геритамин Нео и почивам 1 седмица. И така пак и пак :) Доволна съм, определено