PDA

View Full Version : За какво живеете?



leprechaum
07-22-2010, 12:22
Такаам..
освен че просто си живуркате, се чудя дали реално има / знаете / осъзнавате/ разбирате или каквото искате там, причина(та) за която (да) ж и в е е т е. И каква е тя? Какво искате да направите в този живот, какво очаквате да ви се случи, защо..
Защо живеете?

dudit00
07-22-2010, 12:27
Ами заради семейството и приятелите.

DimovB
07-22-2010, 12:28
Да си направя семейство и да осигуря добро бъдеще за децата си.

Swinkenhoffer
07-22-2010, 12:37
Все още нямам ясна идея. Просто се радвам, че съм жива, защото това е огромен подарък, ако мога така да го нарека. Може би живея, за да ми се случи всичко... обичам си живота, което ме кара да си мисля, че обичам и всичко това, което предлага. Интересно ми е да живея на този етап.

Да, сигурно ще ми е хубаво със семейство, къща с двор и куче, но мога да съм щастлива и без всичко това (с изключение на кучето). :D

spopi
07-22-2010, 12:47
Живея за мечтите си и всеки ден се стремя да ги сбъдна :smt007 :smt007

Dumb
07-22-2010, 12:48
Живея, за да се начувствам в тоя живот...
Обобщава всичко : )

Dumb
07-22-2010, 12:49
Живея за мечтите си и всеки ден се стремя да ги збъдна :smt007 :smt007
Сбъдни си правописа първо : )

DrJekyll
07-22-2010, 13:00
Защото е предизвикателство.

Искаам да направя толкова много неща, да завърша магистратура и да специализирам в чужбина, да живея поне 5 години в чужбина, да започна работа на едно място, за няколко години да се изкача в йерархията, да започна после на друго и там да достигна висок пост.
Да живея самостоятелно, да си чистя сама с прахосмукачката, връзвам контактите, да си готвя вечер след работа и понякога някой приятен мъж да идва да провери, дали не съм пресолила манджата.

Социално програмирана съм :D

leprechaum
07-22-2010, 13:06
^ А защо искаш да се изкачиш в йерархията? :)

BlueKnife
07-22-2010, 13:07
не знам ;D в смисъл сигурно си имам некви причини, ама и аз още не съм ги осъзнала ;D абе ддз, може би, щото така трябва ;D

DrJekyll
07-22-2010, 13:08
^ А защо искаш да се изкачиш в йерархията? :)
защото е предизвикателство? :)

Whoopdedoo
07-22-2010, 13:09
Да си направя семейство и да осигуря добро бъдеще за децата си.

leprechaum
07-22-2010, 13:14
^ А защо искаш да се изкачиш в йерархията? :)
защото е предизвикателство? :)

Много неща са предизвикателства, но теб те блазни точно това. Защо например не искаш да си вземеш дете от Африка и да си го отгледаш? И това не е малко предизвикателство. (Но да не си помислиш,че го обръщам да добродеяния и благотворителност, просто пример е това. )
Престиж? Пари? Слава? Какво има на върха на стълбицата, което искаш? :)

RAGEandFURY
07-22-2010, 13:20
Никой не може да ти каже за какво живее. Този въпрос - неговият отговор идва в последния ти час или може би след него. Никой не знае. Смисъла на живота е да се живее.

DrJekyll
07-22-2010, 13:27
^ А защо искаш да се изкачиш в йерархията? :)
защото е предизвикателство? :)

Много неща са предизвикателства, но теб те блазни точно това. Защо например не искаш да си вземеш дете от Африка и да си го отгледаш? И това не е малко предизвикателство. (Но да не си помислиш,че го обръщам да добродеяния и благотворителност, просто пример е това. )
Престиж? Пари? Слава? Какво има на върха на стълбицата, което искаш? :)

Предизвикателство означава да искаш нещо, което е трудно за получаване.
Децата не са нещо, което искам в живота си следващите 10 години, затова и не съм ги посочила към приоритет.
Работата е предизвикателство, заради разнообразните позиции, работодатели, колеги, борбата с гадната бюрокрация, конкуренция.

Парите са просто краен продукт от това предизвикателство, не са ми били никога самоцел. Славата не ме блазни.

Theo
07-22-2010, 13:34
Мен ме крепи надеждата и стремежа към хубав и полезен живот. Като гледам повечето отговори клонят към нещо подобно, но изказано по- частно.

leprechaum
07-22-2010, 13:44
Работата е предизвикателство, заради разнообразните позиции, работодатели, колеги, борбата с гадната бюрокрация, конкуренция.


Това ми беше интересно.

А разбиранията за предизвикателство са си индивидуални. За мен да отгледаш дете, което впоследствие да се изгради като достоен човек, си е предизвикателство.

Sham
07-22-2010, 14:06
може би ще си противореча, но мисля, че това е характерно за човешката природа, така че:

Ще ми се човекът(няма да говоря в множествено число) да достигне до онзи (краен?) етап на развитие, който някои наричат "бог". Имам предвид крайно освобождаване на духа и категорично откъсване от телесното/материалното. Тъй като тази красота изглежда абсолютно фантастично, чак фантасмагорично на фона на заобикалящата ни действителност, се опитвам да поставя фокуса в една единствена точка и да отпускам по мъничко от бленуваната реалност в съществуващата. Стремя се да събера в себе си повече добро(с абстрактни понятия по-лесно се работи) от досегашния живот на Земята, да се структурирам и шлифовам до най-идеалната възможна форма, паралелно с това да запазвам различните временни версии на/за себе си и света.

Искам да оставя нещо (ценно) след/около себе си и се опитвам да го правя. Словото, като бленувано бягство, защитна крепост, уютно одеяло, въображаема проекция за живот на дишащите в сегашно време. Дневник, карта, учебник, машина на времето, живот, чиито граници познават вечност - за неродените.

В личен план си пожелавам поне едно прекрасно момиченце, което да възпитам с вяра и обич към доброто, с/в което да продължа да съществувам.
//мога и по-подробно, но скролът продължава да си играе неприятно

guinessgirl
07-22-2010, 15:16
за да направя колкото се може повече неща и да мога да кажа един ден,че съм видяла и усетила /почти/ всичко.

AcrossYourFace
07-22-2010, 15:45
Иска ми се да оставя следа след себе си, а не да съм част от многото. Отделно си мечтая за хубаво семейство и може би спокоен живот.

gLypChenCee
07-22-2010, 17:29
Не знам за какво живея.. НЕ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ :// ! .. но трябва ..

SemperArdens
07-22-2010, 18:02
Не знам за какво живея.. НЕ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ :// ! .. но трябва ..

Защо да трябва?

balon4eeeee
07-22-2010, 18:14
А де ? И аз това се питам . За всеки случай смисъла на живота не е машиналния безсмисел материален “живот“ който се живее ... смисъла е духовната еволюция на индивида .

AcrossYourFace
07-22-2010, 18:51
Не знам за какво живея.. НЕ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ :// ! .. но трябва ..
Май не се усещаш колко глупаво звучи, а?

EarthShaker
07-22-2010, 19:32
секс и ядене
това движи еволюцията

и все пак не ми стига някак :)

Disrespect
07-22-2010, 19:35
Не знам за какво живея.. НЕ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ :// ! .. но трябва ..

О, колко трогателно..
Утеха ли търсиш? Или к'во?

Светът се нуждае от теб, ти си прекрасна!







Tell 'em you love 'em and their life's worth livin'...

fenkaaa
07-22-2010, 20:30
3 причини:

1. семейството и приятелите
2. заради себе си
3. заради момчетоо ми (hh)

Lestat357
07-22-2010, 21:07
Заради теми като тази.)

Цялото това преминаване оттук така или иначе е доста кратко и не променя нищо съществено. Живея, за да не си удължавам излишно агонията, живуркайки. Има и няколко души, които са ми добър стимул. Всъщност трима.

Някога имах повечко причини. Вярвах в глупости и т.н. Някога, не толкова отдавна. Радвам се, че въпреки пламъците, в които изгоряха, успях да се съхраня. Почва да става твърде лично, спирам дотук, за да не го трия после.

А и до 21.12.2012 не остава толкова много време, уви Регенезис няма да се случи и тогава.* Планетата е малко по-важна от населяващите я гадинки. Няма да засягам излишно религия, физика и философия тук. *Но защо пък да не почакаме, да видим, ха-ха.

Rounder
07-22-2010, 21:24
заради мен,заради приятелите,за да си изживея живота по който начин на мен ми харесва...
искам да се забавлявам на макс.Искам да осигуря сигурно бъдеще на децата си (дай боже да имам)

DenBr
07-22-2010, 21:29
8-)

x3eme
07-22-2010, 21:42
искам да направя колкото се може повече неща докато съм жив
и редни и нередни,но да ги направя
макар и само на 20 разбирам,че нямам време за много неща,обръщам се и се виждам на 16,17.спомени
имам много неща за вършене,занимавам се със музика от известно време,но уви,късмета още не ми се усмихва и само се правя на диджейче от провинцията
искам също да зарадвам колкото се може повече хора около мен,но да имам за какво да се радвам и аз
като изключим това,идея си нямам за кво живея

Deadlock
07-23-2010, 11:28
защо съществува оргазмът и има ли смисъл? :-o
когато ми е хубаво, не питам.

m1nik
07-24-2010, 06:06
За да започна един ден самостоятелен живот далеч от тук с човекът с който съм сега..

EarthShaker
07-24-2010, 06:38
защо съществува оргазмът и има ли смисъл? :-o
когато ми е хубаво, не питам.

искаш ли да ни е хубаво?

Nakadah
07-24-2010, 06:58
Този въпрос звучи като: " Защо не се гръмнеш "

Deadlock
07-24-2010, 11:05
на мен ми е хубаво. :)

цел нямам. идеята ми е да дишам с пълни гърди и да не допусна повече нито един празен ден.

ArrowsOfDeath
07-24-2010, 14:48
a man's existence revolves around survival that
evolves into a hustler with substantial business

Някои коментари ме подсетиха за това. Иначе най-много ми се иска едно семейство с поне 2 деца, но има още десетина години дотогава. Споделям обаче идеята, че "целта на живота е да се живее", а пък това живеене какво включва е индивидуално при всеки.

Shiz0
07-24-2010, 16:48
не искам да обиждам никой, но всеки който каже: Живея за да имам деца и да продължа рода си, просто... е животно. Човека има глава, в която има мозък, който има МАЛКО повече капацитет от това да пропилее живота си като родител и бачкатор. Всеки естествено намира своя начин на живот, който дори да не го устройва, той мисли че е правилният.
Някой хора просто са създадени да са стадо. Други.. да го водят. Трети.. да се откъснат от всичко и да намерят това което другите не виждат и не търсят. Този път искам за себе си.

woshata
07-24-2010, 17:04
Живея, за да чувствам. Живея, за да обичам и да ме обичат. Да изпитам неща, които никога няма да се повторят, или пък ще се повтарят много пъти, живея за да бъда щастлива, преуспяла, нещо ПОВЕЧЕ от една обикновена средностатистическа домакиня, която прибирайки се от работа се вайка какво да сготви днес, а докато готви да мисли как утре отива на работа, ще се прибере смазана и всичко отначало. Живея, за да оставя нещо след себе си, а най-малкото което мога да направя, създам, отгледам и оформя като стойностна следа от мен, е едно дете. Или пък две 8-) В момента живея за.. ъ момента. Млада съм, здрава, с идеи.. всеки трябва да живее пълноценно и осъзнато, а не като бот. Жал ми е за хората, които не разбират, че живота е такъв какъвто си го направиш ти, а не ти си такъв какъвто живота те направи. Твай.

ArrowsOfDeath
07-24-2010, 19:07
не искам да обиждам никой, но всеки който каже: Живея за да имам деца и да продължа рода си, просто... е животно. Човека има глава, в която има мозък, който има МАЛКО повече капацитет от това да пропилее живота си като родител и бачкатор. Всеки естествено намира своя начин на живот, който дори да не го устройва, той мисли че е правилният.
Някой хора просто са създадени да са стадо. Други.. да го водят. Трети.. да се откъснат от всичко и да намерят това което другите не виждат и не търсят. Този път искам за себе си.

Ясно, значи като имаш деца, вече за нищо друго не ставаш, освен да ги гледаш? Само глупости говориш, колкото да не се повтаряш с другите. Явно си привърженичка на много модерната сега практика да се правят деца след 30, даже 40 години, защото дотогава ще си градила кариера или търсила себе си (:lol:), и чак тогава може да помислиш за семейство.

leprechaum
07-24-2010, 20:23
^Само от цялата работа не разбирам кое му е смешното да градиш кариера или да откриваш себе си? Предполага се, че всяка майка има съзнанието да прецени кога иска да има дете. Рисковете всеки си ги поема за себе си.

За децата и създаването на поколение.. в интерес на истината очквах да получа малко по-егоистични отговори. Нещо от рода на кой какво иска за себе си. Ето това не разбирам- защо хората трябва да се осъществяват чрез децата си. Сами по себе си не можете ли да бъдете? И не, не ви рекламирам еретичната мисъл да нямате деца и недай си боже да се затрие човечеството.. тъй че ако може без накрая думите ми да се изопачени на 180 градуса. :)

PinkFloydSound
07-24-2010, 21:08
Може да се каже, че не живея за нещо определено. Малка съм, зелена съм, не съм видяла достатъчно от живота, че да знам какво точно искам и да си поставя точни цели. Живея, за да ми е весело, да прекарвам хубави моменти с близките си хора енд соу он. Тъпизми, шаблони. Но важни за мен неща.
В никакъв случай обаче не искам да се омъжвам, като порасна. :shock: :shock: :shock: Звучи ми толкова... остаряло, неприемливо, ОМРЪЗВАЩО. :Д
Абе, като цяло живея за себе си.

Shiz0
07-24-2010, 22:48
ArrowsOfDeath , приемам да ме баннат за n-ти път, но не приемам да ме съдиш, и то по начин, който усмива плановете ми за бъдещето. Ако обичаш, без подобни коментари, задръж ги за теб, за твоето съществуване и дневен ред. И да.. 99% от хората на земята са жертвали целият си живот заради децата си. Защо? След като техните деца ще отраснат със същата настройка и ще дадат също целия си живот заради техните пък, деца. И тъкмо към 27-30-35 като започнеш да се осъзнаваш че живота ти не трябва да е : алкохол; наркотици; цигари; заведения; излизания; свалки; секс; "куфеене" и т.н. и започнеш да осъзнаваш че има неща Над тези, и че материалното във всичките му форми (дори и храна) не е целта ти В този Живот-> си правиш дете. И всичко започва отначало, а ти си затворник и няма връщане назад.
Повтарям. Животни.

ArrowsOfDeath
07-24-2010, 22:51
^Само от цялата работа не разбирам кое му е смешното да градиш кариера или да откриваш себе си? Предполага се, че всяка майка има съзнанието да прецени кога иска да има дете. Рисковете всеки си ги поема за себе си.

За децата и създаването на поколение.. в интерес на истината очквах да получа малко по-егоистични отговори. Нещо от рода на кой какво иска за себе си. Ето това не разбирам- защо хората трябва да се осъществяват чрез децата си. Сами по себе си не можете ли да бъдете? И не, не ви рекламирам еретичната мисъл да нямате деца и недай си боже да се затрие човечеството.. тъй че ако може без накрая думите ми да се изопачени на 180 градуса. :)

Самото нещо не е смешно, просто излязло от нейната уста и казано по такъв начин ми се струва смешно. Направо каза "Имайте акъл! Не правете деца, не пропилявайте живота си!".
Иначе относно това за осъществяването на нереализираните възможности и мечти на родителите чрез налаган натиск върху децата им, за да постигнат наложените им цели - не имах него предвид, когато говорех за семейството. Просто смятам, че това е естествена промяна в живота ни. (не мога да го формулирам много добре 8-))

ArrowsOfDeath
07-24-2010, 22:53
ArrowsOfDeath , приемам да ме баннат за n-ти път, но не приемам да ме съдиш, и то по начин, който усмива плановете ми за бъдещето. Ако обичаш, без подобни коментари, задръж ги за теб, за твоето съществуване и дневен ред. И да.. 99% от хората на земята са жертвали целият си живот заради децата си. Защо? След като техните деца ще отраснат със същата настройка и ще дадат също целия си живот заради техните пък, деца. И тъкмо към 27-30-35 като започнеш да се осъзнаваш че живота ти не трябва да е : алкохол; наркотици; цигари; заведения; излизания; свалки; секс; "куфеене" и т.н. и започнеш да осъзнаваш че има неща Над тези, и че материалното във всичките му форми (дори и храна) не е целта ти В този Живот-> си правиш дете. И всичко започва отначало, а ти си затворник и няма връщане назад.
Повтарям. Животни.

Хубу, хубу, добре. Аз съм дотук по тая тема. Не ми се пише повече, пък и не мисля, че имам какво повече да казвам.

ShtrudeL
07-25-2010, 10:26
За мига.



Като мисля за бъдещи планове и се плаша.


Иначе ако* искам деца ще ги искам по-скоро. Между 20 и 25. Просто няма да понеса детето ми да е тийн,а аз да съм застаряваща баба. Вярно,един ден ще съм такава,но поне ако съм по-млада майка ще мога дори да се забавлявам с децата си. ^^

--------------------
Ако* - Ако,понеже никога не съм изпитвала толкова огромно желание да имам дете,както всички момичета/жени. Аз няма да бъда добра майка.

realantisocial
07-25-2010, 12:58
Заради теми като тази.)

Цялото това преминаване оттук така или иначе е доста кратко и не променя нищо съществено. Живея, за да не си удължавам излишно агонията, живуркайки. Има и няколко души, които са ми добър стимул. Всъщност трима.

Някога имах повечко причини. Вярвах в глупости и т.н. Някога, не толкова отдавна. Радвам се, че въпреки пламъците, в които изгоряха, успях да се съхраня. Почва да става твърде лично, спирам дотук, за да не го трия после.

А и до 21.12.2012 не остава толкова много време, уви Регенезис няма да се случи и тогава.* Планетата е малко по-важна от населяващите я гадинки. Няма да засягам излишно религия, физика и философия тук. *Но защо пък да не почакаме, да видим, ха-ха.

Дори това, което каза е религиозна, фислософска мисъл, свързана с определени вярвания.
Това, за което живее един индивид е пряк резултат от неговия живот до момента, в който възниква този въпрос. Човекът пречупва светът през своите виждания, вежделения, копнежи и пр., защото е създаден егоцентрик. Тоест човекът е светът и светът е човекът /личността/ Всичко останало е пейзаж и това се доказва от най-простите неща, които човечеството върши. Пълно незачитане на природа и други същества около себе си.
Развитието на моралните виждания на различните общества се обуславя от начина им на живот. Дори днес в този толкова глобализиран свят личността е по-силна от космополитизма. Т.Е. ти можеш и си задължен да бъдеш различен и винаги да търсиш своята изгода спрямо своите цели.
Целта на живота е понятие с милиарди лица, но най-общото е .. за да се живее. Така както повелява твоето собствено мислене.
Някои искат да имат деца, други се страхуват от задомяване, трети мечтаят за издигане в обществото, но истината е, че живеем, за да видим какво ще е утре. А какво ще е утре никой не може да каже. Спомнете си десетките ситуации, в които животът ви се е променял изцяло буквално за секунди. Преди няколко минути, например, човек, някъде си е мечтаел за добро семейство, къща в спокоен квартал и пари за битови нужди, но вече мечтае за това да види дневната светлина утре.
Целта на живота е да бъде изживян, а всички наши дребни цели и върхове, които си поставяме за покоряване са вътре-нужните ни опорни точки, за да постигнем щастие. А щастието винаги е изконно лично и индивидуално. Аз съм щастлив така, ти иначе. Но въпросът е, че в различни ситуации може да се окаже, че щастието има различна цена и различен облик.
Ако дадената личност не е изживявала ужаса на войната, агонията на тежката болест, самотата на килията, лагера, безнадеждността от крайната бедност и има стабилен покрив над главата си, относително свободен е и има добри шансове за оцеляване, съответно развитие + ресурс за постигането му, то той е по щастлив от мажоритарния дял хора на земята. Но той поставя за себе си други цели, други върхове, защото всеки се разпостира спрямо чергата си.

leprechaum
07-25-2010, 13:13
^ Доста приятно за четене. :)

Luscious_Heart
07-25-2010, 13:47
НЕ ЗНАЯ.
Характерът ми е прекалено чудат. Сама не мога да се разбера. Мечтая си да имам сестра близначка или още по-добре - приятелка, пълно копие на мен по темперамент, предпочитания, лични виждания и т.н. Знам, че е невъзможно - затова сигурно ще си остане и просто мечта.
Спортуването ми създава удоволствие.
Има още някои неща, които ме карат да се чувствам наистина жива. Обичам здравословното хранене, например. Не го правя заради сваляне на килограми - спортът ми върши достатъчна работа. Създава ми истински кеф сама да си създам един перфектен режим и да го следвам безапелационно. Обичам нещата, които спомагат за развитието ми. Не съм най-запаленият читател, но понякога намирам утеха в книгите. Писала съм и аз, но просто неща, изразяващи моите лични душевни несгоди. Дори представяйки си, че съм някой друг, виждам, че творбите ми не са достойни за стихосбирка и т.н., защото трудно биха били разбрани. Е, така е - само аз си знам колко съм откачена.
Науката ми е страст. Ако не беше тя, нямаше да ми е толкова интересно в този живот. Астрономията. Уникален кеф ми е, като чета на тая тема. :D Толкова е интригуващо.

За деца не съм мислила. Първо любовта и Човека. Не знам кой е, но ще се появи. :booooomb: Бях се привързала изключително много към един човек, ала всичко рухна.

Кариерата... насочила съм се към дадена специалност за следване.

Проблемът е, че като цяло съм с лабилна психика. Лесно се вманиачавам по някои неща. Което означава и че всичките ми планове мога да си ги променя отведнъж. Кофти е да си луд.

Мечтата ми е да съм жива и здрава и да си осигуря жилището мечта. Но под осигуря нямам предвид просто да наследя някоя грамадна сума, ами да... Сложно е. Искам това да бъде моят рай. Библиотека, телескопче, спа заличка, фитнес, огромен гардероб.
Другото, което е - живея, за да доосъзная онова, което научих скоро: че не трябва да си усложнявам живота излишно, че трябва да бъда абсолютно позитивна.

ps: Малко дългичко стана. :lol:

Still1ME1Still1HERE
07-25-2010, 14:42
42

За да ви дишпам въздуха, и за да си правя кефа.

dan40123
07-25-2010, 17:51
искам да изкача най-високите върхове и да пребродя най-горещите пустини- това горе-долу изчерпва нещата

Dumb
07-25-2010, 20:15
^Само от цялата работа не разбирам кое му е смешното да градиш кариера или да откриваш себе си? Предполага се, че всяка майка има съзнанието да прецени кога иска да има дете. Рисковете всеки си ги поема за себе си.

За децата и създаването на поколение.. в интерес на истината очквах да получа малко по-егоистични отговори. Нещо от рода на кой какво иска за себе си. Ето това не разбирам- защо хората трябва да се осъществяват чрез децата си. Сами по себе си не можете ли да бъдете? И не, не ви рекламирам еретичната мисъл да нямате деца и недай си боже да се затрие човечеството.. тъй че ако може без накрая думите ми да се изопачени на 180 градуса. :)

Близък до моя поглед... Не го смятам за правилен, но е моя си. Страх ме е да имам деца. За мен да имаш дете значи да хвърлиш цялата си енергия, обич, време, поглед, жест всичко на това крехко същество. Да забравиш за себе си и да живееш за него. Явно имам голямо его и ме е страх да не съсипя нещо толкоа крехко, защото никога няма да бъда готова да отдам съществото си изцяло. Искам да изгоря, а не да изтлея... и да съм почувствала колкото се може повече неща... колкото и невъзможно да е.

strave
07-25-2010, 21:05
Живея в момента единствено и само заради това,че съм си поставил определена цел.Не правя чак дългосрочни планове,защото шанса те да се променят 5-пъти е твърде голям.Просто се стремя да намеря нещата,които да ме допълнят като човек.

SolemnityOfDeath
07-26-2010, 03:11
мен пък ми е някво мн смешно като некви на 15-19год.,чиято единствена дейност когато огладнеят е да идат до хладилника,да го отворят и да си вземат храна,почнат да ми говорят как кроят планове вече за деца и семейство и не знам си кво си.

че е смешно, смешно е - все пак трябва финансова стабилност и самостоятелност.

но защо ги прецени така всички, след като немалко хора, пишещи тук си бачкат и си изкарват пари за себе си? отделно не знам ти самият работиш ли, за да говориш така. :)

slavito007
07-26-2010, 06:27
Живея, защото има твърде голяма част от света, която не съм виждал, а искам.
Живея, защото очаквам едно още по-добро "утре".
Живея, за да осъществя мечтите си, колкото и наивни да са те.
Живея, за да уча и да си създам финансова независимост. След като си го осигуря, ще мисля за деца :)
Животът е хубав, нищо че има лоши моменти.

HexGirl
07-26-2010, 06:31
Живея, защото има твърде голяма част от света, която не съм виждал, а искам.
Живея, защото очаквам едно още по-добро "утре".
Живея, за да осъществя мечтите си, колкото и наивни да са те.
Живея, за да уча и да си създам финансова независимост. След като си го осигуря, ще мисля за деца :)
Животът е хубав, нищо че има лоши моменти.
взе ми думите

Shiz0
07-26-2010, 09:27
безнадеждните оптимисти не са добре приети в тоя свят.. и са такива до време..

Neutral
07-29-2010, 22:11
Най-много живея за момента ,в който ще имам собствено щастливо семейство :smt007 На заден план е самата Земя .Искам да посетя ужасно много места. И ще се погрижа това да стане ,защото това са най големите ми мечти.

Pwnmaster
07-29-2010, 22:13
Живея за да радвам хората с присъствието си :D

king95
07-29-2010, 22:17
Живея за МОМЕНТА...

Canis_Dirus
07-29-2010, 22:19
Страхотна тема за този форум. защо живеем? Откъде идваме? накъде отиваме? Какъв е смисъла на живота?

Все още не съм си открил призванието в живота.

Shiz0
07-30-2010, 07:26
Страхотна тема за този форум. защо живеем? Откъде идваме? накъде отиваме? Какъв е смисъла на живота?

Все още не съм си открил призванието в живота.

'Get busy living, or get busy dying..'

machoka
07-30-2010, 09:07
За Турнето!