PDA

View Full Version : Защо?



fire_magic
07-22-2010, 11:51
Защо операта ми товари компа на 90+ % той е 3 гига херце едвали изисква толкова ресурси и това нее само при опера а при който и да е браузър. :-o

http://prikachi.com/images/451/2351451z.png

minus273dot15
07-22-2010, 15:34
Sys:


Не е виновен браузъра, а flash player-a. Пробвай да го обновиш. Би трябвало да помогне.

sexmaniaka
07-22-2010, 15:38
Sys:


Не е виновен браузъра, а flash player-a. Пробвай да го обновиш. Би трябвало да помогне.

Възможно да е това - при обновление на Мозилата ми, при стартиране ми изписва началната страница и в червени букви ако не се лъжа, че трябва да се обнови флаш плейъра, но не казвам, че на 100% е от това ;)

doomkillerr
07-22-2010, 15:54
В операта да не използваш "speed dial" опцията, при която на първата страница можеш да си избереш няколко сайта, които да са винаги в готовност за бързо отваряне? Ако е така виж на всяка една страница, колко е времето за рефрешване на страницата - може би от това се товари процесора! Другия вариант е, както казаха колегите да е от "Flash Player"-a. Това можеш да го установиш лесно, като щракнеш в Операта бутона "F12" и от падащото меню махнеш отметката на "Enable Plug-Ins" - След това презареди страницата с бутона "F5" и виж пак, какви стойности ще ти покаже "Task Manager"-а! :) Ако вече не е на толкова проценти процесора, явно е от флаш плеъра. :-o

JDeel
07-23-2010, 00:52
Flash Player е. И важи и за Opera, и за IE, и за Firefox. Където е пълно с реклами и се използва в повечко флаш, там паметта и процесора се изяждат като топла курабийка. Нормално е в днешно време :)