PDA

View Full Version : Facebook-малко помощ



Xpress93
07-22-2010, 12:12
Във Facebook на няколко пъти ми идва известие че

\\\\\\\\\\\\\\\".......отбеляза ваша снимка\\\\\\\\\\\\\\\"

Какво е това?Как мога да проверя?

и като цъкна ми излиза това:

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Съдържанието в момента не е достъпно
Страницата, която желаете да отворите, не може да бъде показана веднага. Тя може да е временно недостъпна, връзката към нея да е вече невалидна, или вие може би нямате право да разгледате тази страница\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

Понеже не съм много запознат още и нз как да погледна кой за какво ме е отбелязал.


Моля без безмислени коментари!

Anf3tamin4o
07-22-2010, 12:14
Виж горе има едно поле натисни го и виж последните си публикаций.По принцип това, се използва , ако сте двама приятели на снимка те отбелязва че си с него на снимката.

Xpress93
07-22-2010, 12:24
Точно от там гледам,приятели сме във facebook ама прегледах всички снимки не намирам моя с нейна(Става въпрос за момиче).
А иначе ако ме отбележи на някоя снимка няма ли да ми изпише \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"че съм отбелязан\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" а не че отбелязала моя снимка\"

Anf3tamin4o
07-22-2010, 12:29
Да и снимката идва в снимките като отбелязаните снимки са най отгоре а албумите са ти подредени отдолу

Xpress93
07-22-2010, 12:35
Този отговор не го разбрах много дообре може би съм тъпо парче :Д

Ше ми обясниш ли?

Xpress93
07-22-2010, 12:40
Май те разбрах искаш да ми кажеш че когато ме отбележат на някоя снимка там ми показва,това ми е ясно,ама ме интересува това

\"отбеляза ваша снимка\"

vampirelady5
07-27-2010, 17:17
може би момичето е отбелязало на снимка теб без да иска и след това е махнала отбелязването, или е изтрила снимката след това :)

Tempest
07-27-2010, 23:08
човека е отбелязал снимка с теб, след това, втора, трета и т.н... качил е снимка, на която присъстваш и ти... тагнал те е (отбелязал те е) и на теб ти е пристигнало известие за този таг.. същия човек в последствие може да е изтрил снимката, може фейса да е бъгнал... възможности много