PDA

View Full Version : Как да убедя майка ми....?



DarkGirll
07-22-2010, 13:22
Здравейте :) Така ето за какво става въпрос - много искам куче (чихуахуа :D ) обаче не знам как да убедя майка ми да ми вземе...говорила съм с нея за това обаче нищо... :? Дайте някакви съвети...

Valento
07-22-2010, 13:52
Здравейте :) Така ето за какво става въпрос - много искам куче (чихуахуа :D ) обаче не знам как да убедя майка ми да ми вземе...говорила съм с нея за това обаче нищо... :? Дайте някакви съвети...

Щом не е съгласна знчи няма начин да я убедиш,единствения варянт е като вече е у вас кутрето няколко дни да го криеш...и тя иска не иска ще се съгласи !

sian4eto
07-22-2010, 14:24
и моята не беше съгласна ... един ден просто и занесох кучето в къщи ... на 1-вия ден каза че след 2-3 дни ще го върне но така и не го направи

Valento
07-22-2010, 14:53
и моята не беше съгласна ... един ден просто и занесох кучето в къщи ... на 1-вия ден каза че след 2-3 дни ще го върне но така и не го направи

Никой родител не иска да вижда детето си тъжно...демек домашмите любимци ни развеселяват...и няма как да ти направи проблем !

crazybebe
07-22-2010, 14:54
Охх,и аз съм така,ама квото и да напраа не става ! :(

Otero
07-22-2010, 15:03
най-лесно е ако скоро имате рд ;д
немогат да върнат или да подарят подарък от рожден ден нали така?

mlakniwe
07-22-2010, 15:05
Аз преди имах Чихуахуа, много добро куче беше, но почина през 2006, то беше вече на възраст, но едно куче го нахапа и то след няколко дни умря :( направо като си идвах от училище ме чакаше на вратата и подскачаше от радост и беше много сладко, много е лошо да загубиш домашен любемец
:-#

Otero
07-22-2010, 15:09
Аз преди имах Чихуахуа, много добро куче беше, но почина през 2006, то беше вече на възраст, но едно куче го нахапа и то след няколко дни умря :( направо като си идвах от училище ме чакаше на вратата и подскачаше от радост и беше много сладко, много е лошо да загубиш домашен любемец
:-#
вярно е .. има известен риск да имаш домашен любимец ..
като умре ти става тъпо .. така че не се привързвай много към него ..

DarkGirll
07-22-2010, 15:43
Здравейте :) Така ето за какво става въпрос - много искам куче (чихуахуа :D ) обаче не знам как да убедя майка ми да ми вземе...говорила съм с нея за това обаче нищо... :? Дайте някакви съвети...

Щом не е съгласна знчи няма начин да я убедиш,единствения варянт е като вече е у вас кутрето няколко дни да го криеш...и тя иска не иска ще се съгласи !

Е това няма как да стане защото аз нямам кинти за да си го взема сама... :(