PDA

View Full Version : "след дъжд качулка"



problem4ety
07-22-2010, 14:35
Здравейтее ..
нз дали темата е за в този раздел.. но все пак ще ви разкажаа


Проблема ми е (ако може да се нарече проблем,по точноо нещо като съжеление за станалотоо... )
та за станалотоо .. ами снощи така се стекоха нещатаа че спах в едно момче с момчетоо се обичамеее многоо многоо .. ии когатоо отидохме в тях .. си легнахмее на различни кревати но в една стая. и той се премести по едно време при мен,почнахме целувкии нз си каквоо и се стига до секс,но така или иначе нищоо не станаа (за моя радост защото не бях сигурна на 100 % че го искам) след товаа си говорихмее и смее заспали.На сутринта станахме аз си тръгнах ии от там насетне почнаха терзанията ако може така да се каже,незнам чуствам се мн зле нямам представа изобщо защоо,спокоино съм знам че нищо не е станало,но просто нещо отвътре ме кара да се притеснявам :o :o а и да в тях беше майка му и след като ме видя нищо не каза .. смисъл нищо лошоо или нещо подобно,но аз се притесних много и аз незнам защо :o :o
не съжалявам за станалото,но просто има нещо което ме кара да се чуствам ужасно незнам какво ми става :o :o

Justify
07-22-2010, 14:38
,но просто има нещо което ме кара да се чуствам ужасно незнам какво ми става :o :o

И кое е тва нещо? И защо не сте стигнали до сюблимния момент? :)

problem4ety
07-22-2010, 14:47
Ами всъщност то1но там е проблема незнам какво ме кара да се чуствам ужасно :smt087 и не стигнахме до сюблимния момент заради мен аз неисках пък и нещата не ставаха от моя страна (бях доста притеснена)

kradinero
07-22-2010, 14:48
Като тръгнах да чета си помислих, че темата ще е: "Спах у тях и го направихме.. и сега бременна ли съм?! :? " Вече не е учудващо..


П.Т. Не схванах защо всъщност ти е кофти?! :-o

problem4ety
07-22-2010, 14:50
kradinero то и аз не схващам защо ми е кофти точно това се чудя :o

kradinero
07-22-2010, 14:50
В този случай едва ли някой ще може да ти помогне.. след като не знаем какво ти е .. няма какво да направим.. :-o Просто седни и помисли. Когато разбереш защо е всичко това, мисля че сама ще можеш да си решиш проблема. Събери си мислите.

problem4ety
07-22-2010, 14:51
Благодаря все пак за отговорите :-)

Justify
07-22-2010, 14:54
Може да ти е гадно ,че не сте се оправили 8-)

problem4ety
07-22-2010, 15:01
амии 100 % не е зарадии товаа :D :D :D

kradinero
07-22-2010, 15:01
Може да ти е гадно ,че не сте се оправили 8-)

Или да и е гадно, че не е поискала (всичко в кръга на шегата) 8-)

problem4ety
07-22-2010, 15:05
:D :D :D нз ама започвам да се оправям настроението ми се връща :grin: :grin: :grin:

anonymous708973
07-22-2010, 15:09
Според мен ти е кофти точно защото не се стигнали до там.
Било си е жива подигравка с тялото ти... да го възбуждаш и ... нищо. От личен опит ти говоря, много е кофти :)
На подсъзнателно ниво искаш да се беше получило, но го отричаш. :)

Хм... Мислиш ли, че те е страх от секса като акт?
И на колко си години?

Justify
07-22-2010, 15:16
Абе аз кво ти казвам точно заради това е.Ако се беше оставила да ти перне една какалашка,нямаше да пускаш тема днес, ами щеше да пърхаш около него. 8-) :grin: