PDA

View Full Version : Molq pomognete :(



Navyseal3
07-22-2010, 14:42
--------------------------------------------------------------------------------

Zdraveite az sam Nikola i na 25.04.2010 pretarpqh travma na leviq mi krak. Kato za na4alo mi kazaha 4e mi se e razmestilo kapa4eto no polse se vidq 4e imam skasan miniskus. Predi 8-9 dena me operiraha. Kraka oste me boli i ot vreme na vreme glavata ( kazvat 4e e ot upoikata ). Pritesnqva mse dali sa nared nestata i dali ste moga pak da sportuvam. Ako nqkoi znae nesto po vaprosa ili e stradal ot skasan miniskus molq vi kajete mi koga trqbva da sprat bolkite i koga ste se oprava napalno ?

SmilezZz
07-22-2010, 15:21
На мен не ми се е случвало такова нещо,за това не мога да ти кажа нещата с точност..Но най-добре е да попиташ лекаря за въпросите,които те притесняват..Той ще ти даде най-точния отговор

Hailie
07-22-2010, 17:09
Ако нямаш вяра на лекаря ти по-добре го смени! Трябва да си много сигурен в мед. лицето! И винаги искай второ мнение. Потърси кинезитерапефт и се консултирай с него.
Успех!

ameli
07-22-2010, 17:24
Вероятно ще можеш да спортуваш, но след доста дълго време. Сега не се натоварвай много. Питай лекаря си, каквото те интересува. За по-сигурно се допитай и до друг специалист :)

canyoufeeltheemotion
07-22-2010, 18:04
Вероятно ще можеш да спортувашскъсан и минискус и спортуване са свързани с маса пари и адските лекари

да се радва ако може да върви нормално

Navyseal3
07-22-2010, 19:11
Вероятно ще можеш да спортувашскъсан и минискус и спортуване са свързани с маса пари и адските лекари

да се радва ако може да върви нормално hah nz poprincip kazvat 4e tova e nai-lekata tramva ... :(

shadow4e
07-22-2010, 19:34
Пиши на кирилица. Проблемът ти е сериозен и се обърни към лекар, не забравяй, че това тук е един форум и е по-добре да се доверши на лекар все пак става въпрос за здравето ти.