PDA

View Full Version : Страшно трудно ми е...



allaballaaaa
07-22-2010, 17:41
Здравейте...Преди 2 седмици Скъсахме с приятеля ми с който ходехме 2 години и то по достаа тъпа причина...На рдто му той си беше поканил една негова бивша,която аз страшно много мразя и така се случиха нещата,че аз я хванат за косата,тя ме предизвика,когато стана това той не беше в стаята,в стаята бяха сички негови фр дето ме мразят и братовчедка му,която е на 22,дойде и ме хвана за косата и почна да ме дърпа,после сички се нахвърлиха срещу мене и обвниха мене,че аз съм виновна за сичко,дори и той и на сутринта баба му,която уж много ме обичаше...ми вика ''айде сабирай си нещатата и повече да не си стъпила тук,аз решавам дали ще сте заедно или не''... и после и майка му,му е забранила да е с мене... а сега твърди,че дори и самия той не иска... и от тогава сяка вечер рева и го санувам и винаги санувам едно и също,че ще се сдобриме,аз знам,че това не може да стане и не трябва,като бях с него само страдах... обаче въпреки това не мога без него,страшно много го обичам и предпочитам да съм с него и да страдам отколкото без него и пак да страдам,не мога да бъда с друг... :( :( :(

mArMaLaDkA
07-22-2010, 17:52
Не можеш без него, 'щото си си го втълпила. Аман от мазохистки.

Плюс това сама си си виновна. Селско, грозно и просташко е да дърпаш косата на някое момиче, само 'щото те било издразнило. Толкова примитивно, че няма накъде. А и на рождения ден на приятеля ти. Трябваше ли да проваляш празника на момчето, само 'щото на теб нещо не ти харесва? Като толкова искаш да си избиваш простотията - дърпаш девойката настрани или някъде навън и започвате да си чупите маникюрите една в друга, как така ще правите сеири пред хората?

ИЗУМЕНА СЪМ направо. :-o

lyfche
07-22-2010, 17:52
Остави го малко,може пък да размисли.А това,което си направила с бившата му наистина е било гадно,защото това е неговия рожден ден и случката е била малко кофти.Освен това той е с теб,не с нея.Както и да е .. остави го малко да посмили,а също така не го насилвай да сте пак заедно,защото така ще го отблъснеш.Изчакай го да реши той сам. :)

newman
07-22-2010, 17:57
Ти си глупачка! Нищо лично... Почувствала си злоба към бившата му, защото си ревнувала,че не си единствената към, коята е имал чувства. Ревността е страх от превъзходството на другия, чувстват я обикновено хората с ниско самочувствие :)))))) Осрала си се яко. Той е бил с теб, а не с нея. Сега вече и с теб не е ... Дори да си оправиш отношенията с него, трудно, дори невъзможно, ще ги оправиш със семейството и приятелите му :-D

allaballaaaa
07-22-2010, 17:59
Въпросното момиче си мечтаех да я пребия оот 2 години... той ми беше изневерил с нея и не само това,според мене той сам си беше виновен,можеше да не я кани,като знае какво ще стане...

Valento
07-22-2010, 18:08
С времето ще ти мине,ще го забравиш...и ще ти е по лесно !

DaemonBoy
07-22-2010, 18:18
Тебе те помня от някоя тема...

Elenichkaa
07-22-2010, 20:52
Въпросното момиче си мечтаех да я пребия оот 2 години... той ми беше изневерил с нея и не само това,според мене той сам си беше виновен,можеше да не я кани,като знае какво ще стане...
браво бе,сега той е виновен,че ти си побойничка? 8-)

Wednesday666
07-22-2010, 20:54
Не е трябвало да й посягаш, поне не и там пред всички. В случая сама си си виновна. Не си втълпявай, че не можеш с друг, това не е възможно. Изчакай да мине известно време и да поутихнат нещата, след това ще се чувстваш много по-добре. :)

Krokozubel4o
07-22-2010, 20:58
Излез от филма!

umri
07-22-2010, 21:04
Здравейте...Преди 2 седмици Скъсахме с приятеля ми с който ходехме 2 години и то по достаа тъпа причина...На рдто му той си беше поканил една негова бивша,която аз страшно много мразя и така се случиха нещата,че аз я хванат за косата,тя ме предизвика,когато стана това той не беше в стаята,в стаята бяха сички негови фр дето ме мразят и братовчедка му,която е на 22,дойде и ме хвана за косата и почна да ме дърпа,после сички се нахвърлиха срещу мене и обвниха мене,че аз съм виновна за сичко,дори и той и на сутринта баба му,която уж много ме обичаше...ми вика ''айде сабирай си нещатата и повече да не си стъпила тук,аз решавам дали ще сте заедно или не''... и после и майка му,му е забранила да е с мене... а сега твърди,че дори и самия той не иска... и от тогава сяка вечер рева и го санувам и винаги санувам едно и също,че ще се сдобриме,аз знам,че това не може да стане и не трябва,като бях с него само страдах... обаче въпреки това не мога без него,страшно много го обичам и предпочитам да съм с него и да страдам отколкото без него и пак да страдам,не мога да бъда с друг... :( :( :(

Ко искаш да стане, кат си е хванала за косата? Ти отворят компот и да ти напраят масаж на краката? Аз лично, като видя, че някой не ме ще и бягам далече от всякакъв контакт с него и обкръжението му. Някой като не ме харесва, мое си ебе майката, а пък ако реши нещо да рипа, мога и аз да му я еба.

iveetyy
07-22-2010, 21:30
Подкрепям първия коментар по темата!
Много тъпо си постъпила , сега ще си поемеш последствията .Пък и сама го каза - когато си била с него си страдала.Сега е по-добре,просто спри да мислиш,че не можеш без него.Опитай с : Аз мога да продължа напред и да срещна някой п о д х о д я щ !
Айде , и успех.