PDA

View Full Version : Moмичета?!? Ха,just...



ForzaFelipe
07-22-2010, 21:02
По заглавието се сещате че няма да кажа нищо хубаво за момичетата,но преди да ме нападнат гневни момичета ще го кажа от сега НЕ ВСИЧКИ МОМИЧЕТА СА ТАКИВА,СИГУРНО ИМА И ДРУГИ.

Така,всеки ден влизам и чета теми от рода "защоо той е такъв идиот" и т.н. та викам да кажа аз нещо за момичетата.Мога да кажа че разбирам момичета по простата причина че от 2-3 години имам почти само момичета за приятели.След като една ми натрови живота,реших да се сближа с момичетата и да вида данеби аз да греша нещо.Е за тея години разбирам че просто всяко момиче преувеличава за всичко и гледа само как да ни натрови животеца.За тея години разбрах че момичетата може да са страхотни приятелки,винаги те разбират гледат да ти помогнат,но стигне ли се до нещо повече от приятелство...просто бягай...
За тези години така и не мога да разбера женското мислене.Както казах са добри приятелки,но от там става лошо.Тъй като повечето си имат приятели(който хем съжелявам хем ми се иска да съм на мястото им),си личи че ги обичат,но ако недай си боже забравиш да кажеш обичам те...просто 1 месец ще трябва да се извиняваш.Стоял съм и съл гледал как тя кара другата да му се обади и да кажа какво е направил че нали това момиче да се чуства толкова гадно,като тогаво въпросното гадже откачи,2 дни се чуства гадно и т.н. Мога да давам много примери ама сега няма да ви губя времето.Та искам да кажа,толкова ли обичате момичетата да мачкате момчетата?Явно много обичате защото го правите често или сега ще кажете "ми вие сте си виновни"...
След това,обичате да ви ходим по петите докато изведнъж се влюбваме в друга и когато те разберат хукват след тебе...Естествено ще се докажа с история.Бях влюбен в едно момиче,казах й тя ми отговори че много ме харесва,но ме чуства като много добур приятел и не иска да си развали приятелството с мен защото ако тръгнела с мен щели сме да си загубим това приятелство.Ок съгласих се и се отказах от нея,тогава срещнах едно момиче с което можеше да се получи.Момичето което харесвах разбра и след 200 въпроса значи ти вече не ме харесваш тругна да ми реве и ми каза че имала някакви чуства към мен и че иска да тръгнем уж.Е естествено аз колкото и да е имах още чуства към нея и реших че ще е по добре да тругнас нея и изведнъж...ама аз нямах това впедвид...Естествено след това въртене дали онова момиче ме прие,пък и след като я оставих не ми се искаше пак да се върна се пак и да ми бъде като заместник...или по накратко бъди мой,но аз твоя няма да бъда...
Добре защо момичетата сте такива???Немога да си го обясня...виждам тука момичета дето говорят че предпочитали интелигентни гаджета,малко романтици и т.н. Ъъъъъ к'во??? Ми или аз не намирам такава или тука всички казвате едно пък всъщност точно обратното...Аз доколкото виждам такива момчета ги приемате за приятели,но не й за гаджета.Естествено както виждам те трябва да са мачовци,обаче да нямат много мозък,все пак как ще гъ въртите на малкия си пръст.Обаче тук забавното е че всъщност тея мачовци обекновенно ви завъртата така и изведнъж след като сте се мъчили да ги въртите на малкия си пръст и не сте успели те са ви виновни?!?Всъщност те има и втори сценарий.Вие харесвате умници и романтици,ама ходите с тъпаците на класа дето се хвали колко пъти избягал от час примерно,как едиси кой ми го погледнал на криво и тос му счупил муцуната...Обикновенно тея точно търсят момичета само за секс и въпреки че момичетата го осъзнавате пак ходите при тях и после тука по форумите се оплаквате...Ми вие сте си виновни,що ходите при такива...елате при мен :D ...

Та казах за няколко вида момичета,даже май малко се отнесох :D но просто си е така...Ако някое момиче има възражение да казва :) момчета чакам да кажете по нещо още :P 8-)

Krokozubel4o
07-22-2010, 21:07
...За тези години така и не мога да разбера женското мислене...

Никой не може 8-)

VinDiesel
07-22-2010, 21:10
Това са най-непредсказуемите животни на този свят.Както те целува или прави секс,ще те заколи ,като мръсно псе..

shashash
07-22-2010, 21:13
вярно е ... вярно е ... когато сме умни и романтици ... ставаме само за добри приятели , но не и за гаджета ;п напълно съм съгласен !!! :) :) :Р

iveetyy
07-22-2010, 21:19
Първоо - аз съм момиче. ;д
Второ - сигурно не ти се вярвам,че ще ти го кажа,но си прав.Попадала съм на много случаи с приятелки , които правят така.Лично аз съм им помагала без да осъзнавам.И като се замисля колко тъпо сме *поемам си вината* постъпвали..Обаче съм си наивничко,факт.Тука може и да не ме разберете много , нвм..
Идеята ми е друга..изключения наистина има ! Не че нещо , но лично аз наистина предпочитам някое свястно момче , което да ме уважава , обича истински , да е умно , мило , възпитано и романтично.И смятам,че си намерих точно такова!Поне държанието му с мен е страхотно и не сме имали никакви проблеми вече почти 5ти месец.
Та,идва момент в живота на едно момиче , в което може би стига до своето осъзнаване и просто пораства,защото това , за което говориш са..детски истории.

BiGBaDWolF
07-22-2010, 21:20
Нема па да го прочетем...Ти си исписа живота ...

gret4ety
07-22-2010, 21:21
...За тези години така и не мога да разбера женското мислене...

Никой не може 8-)

Ми тоо няма място за сравнение мъжкия и женския ум. Щом не можете да ни разберете правете си сметка :lol:

Smile91
07-22-2010, 21:22
Емии каквоо да ти кажа.. има ги всякакви..
Аз например съм от тези обикновени момичета,които просто търсят доброто момче,което ще им покаже колко важна си ти за него,че за него ти си единствената и би направил всичко за теб,каквото и да е било.. Не обичам да ми ходят по гъза , и да си ги въртя на малкия пръст, не съм простоо такава,това е толкова грозно,но пък на някои им харесва.. Лично аз не желая такова гадже.. Както казах по нагорее,искам някой,който ще ме обича такава каквато съм въпреки недостатъците ми, някой който всеки един ден да ми показва какво знача аз за него, да ми доказва любовта си .. просто тезии малкии неща.. и един малък жест е достатъчен .. Просто съм едно обикновено момиче с неговите малки мечтии,но знам,че някой ден наистина ще го намеря!! ;pp :))

Krokozubel4o
07-22-2010, 21:23
Правим си :D

ForzaFelipe
07-22-2010, 21:28
Емии каквоо да ти кажа.. има ги всякакви..
Аз например съм от тези обикновени момичета,които просто търсят доброто момче,което ще им покаже колко важна си ти за него,че за него ти си единствената и би направил всичко за теб,каквото и да е било.. Не обичам да ми ходят по гъза , и да си ги въртя на малкия пръст, не съм простоо такава,това е толкова грозно,но пък на някои им харесва.. Лично аз не желая такова гадже.. Както казах по нагорее,искам някой,който ще ме обича такава каквато съм въпреки недостатъците ми, някой който всеки един ден да ми показва какво знача аз за него, да ми доказва любовта си .. просто тезии малкии неща.. и един малък жест е достатъчен .. Просто съм едно обикновено момиче с неговите малки мечтии,но знам,че някой ден наистина ще го намеря!! ;pp :))

От къде си,искам да те видя за да повярвам :D За жалост малко мислят като тебе...





...За тези години така и не мога да разбера женското мислене...

Никой не може 8-)

Ми тоо няма място за сравнение мъжкия и женския ум. Щом не можете да ни разберете правете си сметка :lol:

Правим си сметка.То всъщност имали нещо което трябва да се разбира???Обичате да контрулирате всичко,обичате всичко да ви е в ръцете и да го въртите и тормозите,но ако то се обърне срещу вас почвате да циврите кви сме били мулхьовци :lol: друго има ли за разбиране?

Luscious_Heart
07-22-2010, 21:32
Братче, аз съм женско и ще ти кажа: ВЪЗПОЛЗВАЙ СЕ, когато можеш, щото иначе... Ясно е, че на истински разбрана трудно ще попаднеш. Аз самата не бих се класифицирала като такава, тъй като съм объркана на тоя етап.
Факт е, лабилни сме.

Smile91
07-22-2010, 21:51
[quote=Smile91]Емии каквоо да ти кажа.. има ги всякакви..
Аз например съм от тези обикновени момичета,които просто търсят доброто момче,което ще им покаже колко важна си ти за него,че за него ти си единствената и би направил всичко за теб,каквото и да е било.. Не обичам да ми ходят по гъза , и да си ги въртя на малкия пръст, не съм простоо такава,това е толкова грозно,но пък на някои им харесва.. Лично аз не желая такова гадже.. Както казах по нагорее,искам някой,който ще ме обича такава каквато съм въпреки недостатъците ми, някой който всеки един ден да ми показва какво знача аз за него, да ми доказва любовта си .. просто тезии малкии неща.. и един малък жест е достатъчен .. Просто съм едно обикновено момиче с неговите малки мечтии,но знам,че някой ден наистина ще го намеря!! ;pp :))

От къде си,искам да те видя за да повярвам :D За жалост малко мислят като тебе...


мм дамм,знам..де да бяха мнозинство.. ;dd емии от София, от къде може другаде :D :D

Smile91
07-22-2010, 22:00
[quote=Smile91]Емии каквоо да ти кажа.. има ги всякакви..
Аз например съм от тези обикновени момичета,които просто търсят доброто момче,което ще им покаже колко важна си ти за него,че за него ти си единствената и би направил всичко за теб,каквото и да е било.. Не обичам да ми ходят по гъза , и да си ги въртя на малкия пръст, не съм простоо такава,това е толкова грозно,но пък на някои им харесва.. Лично аз не желая такова гадже.. Както казах по нагорее,искам някой,който ще ме обича такава каквато съм въпреки недостатъците ми, някой който всеки един ден да ми показва какво знача аз за него, да ми доказва любовта си .. просто тезии малкии неща.. и един малък жест е достатъчен .. Просто съм едно обикновено момиче с неговите малки мечтии,но знам,че някой ден наистина ще го намеря!! ;pp :))

От къде си,искам да те видя за да повярвам :D За жалост малко мислят като тебе...


мм дамм,знам..де да бяха мнозинство.. ;dd емии от София, от къде може другаде :D :D
Ами... ако не знаеш , София не е единствения град в България. :D


Знам,знамм :D :D , съжелявам,че така съм го написала, но простоо съм си отвеяна,да не ти прави впечатление :D :D

postmortem
07-23-2010, 06:13
Ем това не са женски или момичешки, ами кифленски номера за мен .. А ти кво се оплакваш? Сега като им знаеш мръсните малки номерца може да ги обърнеш срещу тях :o

mArMaLaDkA
07-23-2010, 06:41
Авторе, нормално е довчера да си бил просто приятелче, а в следващия миг, когато покрай теб се завърти и някоя друга, да се повиши интереса. Препикаване на територията го наречи.

Ти просто не можеш да бъдеш интересен. Няма как да грабнеш вниманието на някое момиче, когато толкова лесно и направо си признаваш какво чувстваш. Трябва да има някаква мистерия, това е.

За другото няма какво да коментирам - недорасли са още момичетата, възрастта ги оправдава, поне засега. Вместо да се правиш на Шерлок Холмс и да играеш ролята на душевно кошче за куп девойки, взЕми си намери мъжка компания и почни да се държиш мъжки.

Впрочем, такива индивиди като приятелките ти има и от мъжки, и от женски пол, така че, не виждам какво толкова се учудваш и изумяваш.

StoooYo0
07-23-2010, 06:42
Ем това не са женски или момичешки, ами кифленски номера за мен ..

Дяволски съм съгласен с теб.Такива номера може да върти само една кифла,дето и тя незнае какво иска.За жалост младите момичета все повече се стараят да подражават на тези кифли,вместо да си изградят свой принципи и морали.Искам да уточня,че това не се отнася за всички представители на нежния пол,защото аз познавам доста светни момичета,които са ми истински приятелки.

Nakadah
07-23-2010, 06:52
Поредната тема...

Justify
07-23-2010, 06:53
Поредната тема...

Но не последната :D :D :D

bratignat
07-23-2010, 07:20
Приятел - не се знаимавай да слушаш какво казват миомичетата и да се опитваш да ги разбираш. То и ние мъжете разправяме, че харесваме жени с красиви очи (добре де може да се случи, някое момиче с красиви очи), но ще се прежалим за едни по посредствени очи и чифт красиви.....

Забрави да разбираш момичетата - повечето от тях не знашт сами какво им харесва, вместо да разсъждават те са робини на чувствата си, а и адски много държат на това какво другите ще кажат за тях...т.е предвидими са.

Второто нещо - знам, че сигурно много искаш да имаш приятелка. Обаче тръгваш с много лоша нагласа - на нуждаещият се. Имаш някъде пасаж, как ако не кажеш на момичето "Обичам те" после месец, трябва да я гониш. Излиза, че само ти трябва да си даваш усилия. Ако някое момиче види, че и готов да бъдеш нейна играчка - гарантирам ти тя ще си играе с теб. Тя може да е много сладка, мила, красива. Обаче, когато видят, че могат да си играят с някой - те си играят.

Заклчяенеито, е че си си виновен сам. Не, че не си си дал усилия - дал си прекалено много. Накарй момичетата да разберат, че мястото им до теб, дори като приятел, не им е гарантирано. Че трябва да поработят за него.

Грозната истина, е че жените винаги плачат как искат добро момче за приятел, което да тича след тях, но доброто момче е просто придатък на момичето, никога нейно гадже.

cvetinka95
07-23-2010, 07:40
Всъщност те има и втори сценарий.Вие харесвате умници и романтици,ама ходите с тъпаците на класа дето се хвали колко пъти избягал от час примерно,как едиси кой ми го погледнал на криво и тос му счупил муцуната...Обикновенно тея точно търсят момичета само за секс и въпреки че момичетата го осъзнавате пак ходите при тях и после тука по форумите се оплаквате...Ми вие сте си виновни,що ходите при такива...елате при мен :D ...


Ехх, ето ми я личностната характеристика. 8-)
Някои пък просто обичат предизвикателството, тръпката, може би че тея момчета са трудни. Лоши лоши, ама имат сто пъти повече опит от романтиците, дет винаги някой им взема момичето под носа. Така де, ама не бъди сигурен, че всички от тея побойници, дето не са кой знае колко интелигентни, не са стока. :-P
Виж, това е просто маска. Моя е ужасно чувствително момче, толкова лесно раним, нежен, мил, но само с МЕН. Ако си показва тази страна пред другите, всеки ще се възползва да го мачка, обижда, защото чувствителните деца не оцеляват на тези години. :)
Намира си идеалния баланс между това да се справя с всеки, който срине мен, него или по-близките приятели. Аа. И това с ниските оценки не е вярно. :) Пак казвам, мойто момче не прелива от шестици, за разлика от някои други 8-) , ама като се тръгне да се изказва лична преценка, позиция, спорове, никой не може да го надприказва. Личи си че има страаашен начин на разсъждаване, понякога малко ме е яд, че аз и да уча като луда, той ша си е по-умен. :-D
Така де, отнесох са.


Също голям въпрос е темата за стълбичката при жените, с категориите приятел и повече. Виж ще и дам линка към нея, ако щеш научи на изуст, всииичко е така и от женска гледна точка. :)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7016642&sid=261a8cfcb3f975977f9ba8bd52339e8a
Това е как да не те цопват в категория приятели без право на замяна, как ти сам да заявиш от самото начало, че искаш повече. Прочети, ще ти стане ясно всичко. :-P

Абсолютно съм съгласна и с какво каза mArMaLaDkA

взЕми си намери мъжка компания и почни да се държиш мъжки.
Кви са тея женчовски истории.. Тва да седиш при момичета направо си ебало майката. Никога няма да те искат за нещо повече, ако се държиш така и си тяхна.. приятелка. :shock:

И отново смятам, че
ВЪЗПОЛЗВАЙ СЕ, когато можеш, щото иначе... е опцията за тези години. Ако гледаш за няква девойка, дет независимо от това, че казва, че чака своя принц на бял кон в блестящи доспехи (какъвто очеизвадно си ти 8-) ), не й вярвай. :D И ти едва ли можеш да намериш доброто, мило, романтично, свито момиче за теб. Или поне не на този етап, когато всички са толкова объркани. :-D

И бъди по-гаден де.. Те знаят, че си им в торбата, и почват да те мятат по върбите.
Също съвет от мен, слушай сега ако искаш да се уредиш.. Търси притеснителни, срамежливи, НЕУВЕРЕНИ момиченца, не от кучките, които смятат, че могат да имат всеки. Тези неуверените са истината. Глей ся, всички се интересуват от външен вид. Намери някоя хубавичка или чаровница, ама ако е с по-ниско самочувствие.. ООО.. Ти като я ласкаеш , а-у...
Тей де, това от мен. Не искам да те оборвам, знам си, че на жена вяра НЕ трябва да имаш. :-D
Успехи.. :-)

smiirnoff
07-23-2010, 09:01
Ми момичетата са едни мухли :lol:
Аз като гледам някои мои приятелки отстрани ми става супер смешно - а има един супер фрапиращ случай, който просто винаги ще го помня:
Вървим компания към Борисовата и пред нас ходеха момче и момиче - нали от нашата компания, ама аз не ги познавах и очевидно бяха гаджета. Вървяхме доста време на разстояние 5-6 метра и всичко се чуваше :Д. Значи първо момичето се скара за нещо на момчето и той отиде до магазина и се върна с нещо за ядене, подаде ѝ го, тя му се усмихна и лакомо почна да тъпче купения от момчето туикс. След т'ва вървяха в продължение на 5 минути - през т'ва време момчето беше прегърнало момичето и ѝ обясняваше как има планове да си прекарат страхотно на некво си място. И ѝ разказваше с всички подробности колко ще е хубаво, как ще карат джет и т.н. Тогава един приятел отиде при тях да си говорят нали и нещо се заговориха с момчето, докато тая още мляскаше. А момчето нали си беше прегърнало момичето и не я остави без внимание. След 2 минути приказки оная приключи с ''яденето'', поогледа се, смрънка нещо и бутна приятеля си - т.е да се маха от нея, а да ходи да си говори с другото момче. И той я хвана за ръката и ѝ вика не се дръж така де и я целуна, а тя го избута и му заби шамар. Ама баси жестокия шамар. При което ние всички - :shock: . И оная тръгна напред, а момчето се затича след нея, прегърна я почна да я целува и там нещо ѝ говореше, а тая пак го избута и си тръгна, ама ония не се отказа и пак тръгна след гъза ѝ. И нататък вече не знам к'во е ставало :Д
Ама просто държанието на тая фльорца ме потресе - момчето прави всичко, не я оставя без внимание, целува я, а накрая получава баси мощния шамар о.О
:lol:

Та, повечето момичета са едни тъпи хвойни просто. Радвам се, че не съм бъгната като тях :Д
cvetinka95, такива дето ''търсят тръпка'' повечето са просто тъпи патки, които после пускат теми, че гаджетата има след има няма 5 месеца почнали да го обиждат, заплашват и да се държат с тях ужасно.

А към автора - недей анализира жената - няма да успееш. И цял живот да прекараш в компания на жени, пак няма да ги разбереш.
Вместо да се вторачваш в такива простотии и анализи, се живей живота. Все ще се намери някоя свястна. С мрънкане и оплакване не става.
Пък ако не ти харесват жените - стани гей. :lol:
Жените се оплакват от мъжете, мъжете - от жените, ама всички знаят, че едното без другото не може. (изключения са обратните - те могат по всякакъв начин :Д)
Та, и 10000000 теми да се напишат и изпишат - нищо няма дас е промени. Подбирайте си добре гаджетата, да не ревете после и т'ва е :Д

И все пак - към всички - ДА, ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ, ама като мрънкате, че няма, няма да ги намерите :Д 8-)

zority7
07-23-2010, 09:38
Имаше една смешка :има два начина да разбереш жените,но никои не ги знае :D :D ,еми какво да ти кажа и ние понякога не се разбираме 8-) ,а и вие като не ни разбирате тва не ви пречи да ни харесвате нали? :P ,Има такива момичета и то не са малко,но все пак останали са и свестни

ForzaFelipe
07-23-2010, 10:37
Не явно всички момичета търсят внимание :) Гледат само как всички да видат как едиси кой я накарал да ревне,пък тя е толкова миличка и как може мъжете да сме такива уруди и всички почват да я съжаляват и всеки говори за нея...милата ходи в огъня и плачка че се изгорила...деца :D

umri
07-23-2010, 11:14
ахахахах пичага ей тва е копеле майна ахахах. Има някъде скрито нещо мъжко в теб и чака да изригне. На прав път си, ще стане човек от теб. Борбата е безкрайна. Опитва се да ти се качи на главата и когато успее, като няма накъде повече да катери, започва да ти скача отгоре. Един ден ще станеш сериен мастиоебaч, само цаката да им фанеш. Малко професионална помощ ще ти тряа, но усетиш ли как стават циганиите.....

Повече момчета ей като това тряа да има в тоя форум, ей!

А за тия, дето казват " АМА аз не съм такавааа". 99% сте такива, да не кажеш, че слагам ВСИЧКИ под общ знаменател :smt071

umri
07-23-2010, 11:18
Ми момичетата са едни мухли :lol:
Аз като гледам някои мои приятелки отстрани ми става супер смешно - а има един супер фрапиращ случай, който просто винаги ще го помня:
Вървим компания към Борисовата и пред нас ходеха момче и момиче - нали от нашата компания, ама аз не ги познавах и очевидно бяха гаджета. Вървяхме доста време на разстояние 5-6 метра и всичко се чуваше :Д. Значи първо момичето се скара за нещо на момчето и той отиде до магазина и се върна с нещо за ядене, подаде ѝ го, тя му се усмихна и лакомо почна да тъпче купения от момчето туикс. След т'ва вървяха в продължение на 5 минути - през т'ва време момчето беше прегърнало момичето и ѝ обясняваше как има планове да си прекарат страхотно на некво си място. И ѝ разказваше с всички подробности колко ще е хубаво, как ще карат джет и т.н. Тогава един приятел отиде при тях да си говорят нали и нещо се заговориха с момчето, докато тая още мляскаше. А момчето нали си беше прегърнало момичето и не я остави без внимание. След 2 минути приказки оная приключи с ''яденето'', поогледа се, смрънка нещо и бутна приятеля си - т.е да се маха от нея, а да ходи да си говори с другото момче. И той я хвана за ръката и ѝ вика не се дръж така де и я целуна, а тя го избута и му заби шамар. Ама баси жестокия шамар. При което ние всички - :shock: . И оная тръгна напред, а момчето се затича след нея, прегърна я почна да я целува и там нещо ѝ говореше, а тая пак го избута и си тръгна, ама ония не се отказа и пак тръгна след гъза ѝ. И нататък вече не знам к'во е ставало :Д
Ама просто държанието на тая фльорца ме потресе - момчето прави всичко, не я оставя без внимание, целува я, а накрая получава баси мощния шамар о.О
:lol:

Та, повечето момичета са едни тъпи хвойни просто. Радвам се, че не съм бъгната като тях :Д
cvetinka95, такива дето ''търсят тръпка'' повечето са просто тъпи патки, които после пускат теми, че гаджетата има след има няма 5 месеца почнали да го обиждат, заплашват и да се държат с тях ужасно.

А към автора - недей анализира жената - няма да успееш. И цял живот да прекараш в компания на жени, пак няма да ги разбереш.
Вместо да се вторачваш в такива простотии и анализи, се живей живота. Все ще се намери някоя свястна. С мрънкане и оплакване не става.
Пък ако не ти харесват жените - стани гей. :lol:
Жените се оплакват от мъжете, мъжете - от жените, ама всички знаят, че едното без другото не може. (изключения са обратните - те могат по всякакъв начин :Д)
Та, и 10000000 теми да се напишат и изпишат - нищо няма дас е промени. Подбирайте си добре гаджетата, да не ревете после и т'ва е :Д

И все пак - към всички - ДА, ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ, ама като мрънкате, че няма, няма да ги намерите :Д 8-)

Цял живот съм се молел да попадна на някоя, която да се държи така с мен (както описа оная с туикса), но просто не може да ми дойде такава, бееееееее :( :( :( :( :( :(((( искааааам

Bellatrix
07-23-2010, 11:26
Хъх, ама вярно си е. Такива сме гадини в някои ситуации, че и ние не знаем защо...
Само за едно не съм съгласна с автора: търсим романтични и умни момчета. Поне на мен цялото ми обкръжение от приятелки търси именно такива. Лично аз не съм се хващала досега с момче, което да си няма някакво интересно (и свързано с нови знания) хоби. Не става дума за футбол и жени (понеже ужасно много момчета това са им интересите обобщено). Бившият ми, например, се занимаваше с цветя (горе долу знаеше цялата флора (тропическа и наша) с латински имена) и с мравки (като отново само като погледне някоя мравка и веднаа може да я определи). Момчето преди това разбираше от компютри и се опитваше да си измисли и състави игра (в случая не компютърна). Момчето по-преди това не можеше да живее без книги и цялата си заплата за това даваше. Човека четеше до ослепяване и оттам беше тъпкан със знания.
Просто това трябва да си много тъпа и жалка кифла, че да се хващаш с хора, които нямат страст в живота, различна от напиването и зяпането на цици.

smiirnoff
07-23-2010, 11:31
...

Цял живот съм се молел да попадна на някоя, която да се държи така с мен (както описа оная с туикса), но просто не може да ми дойде такава, бееееееее :( :( :( :( :( :(((( искааааам

Пфф, няма да ти е трудно да намериш такава :lol:

loliii
07-23-2010, 15:45
Момичетата са много комплексирани създания. Всеки човек, независимо от пола, има комплекс, но момичетата - те са пълни и ги избиват по всякакви начини. Просто момичетата са красивия пол, те трябва да са винаги прекрасни, дори от 5-6-годишни вече се разделят на момичета с пълни задни части и на момичета, които си фръцкат дупетата. Тъй че ако през всичките,примерно, 16-17 години от живота на едно момиче е имало период, в който са го гаврили /което е 99 % сигурно, защото няма човек, когото всички да харесват/ после то си избива комплексите върху гаджетата и приятелките си. Момичетата могат да се превъзпитат, това е най-лесното. Те се делят на лигли, мъжкарани и оттам на подвидове : лигави лигли, само с леки наклонности на лиготия, готини мъжкарани, травестити. :D Готините мъжкарани са перфектния тип според мен, защото те са красиви, чаровни, поддържат се, но в същото време са взели хубавите черти на мъжкия пол - чувството за хумор /което при момичетата отсъства в повечето случаи/, твърдостта, съобразителността, хитростта, егото. Те не биват стъпкани, смачкани и после изплюти от разни дрисльовци. Защото са хитри! Това им липсва на момичетата - може да са умни, но не са интелигентни, не могат да преценяват хората, постоянно някой ги наранява и те... реват. Трпябва някой да ги превъзпита, да ги научи на твърдост, да премахне лиготията им, да ги научи на ред и дисциплина! :D


Момиче съм ;]]

Neutral
07-23-2010, 15:55
Те и момчетата не са цвете за мирисане :-D

MissChocolate
07-23-2010, 16:49
Аз съм момиче и съм съгласна напълно с автора на темата.
И не търся нищо. xD
Не знам, някакси.. не мога да си обясня как някои женски твари се мислят за цялата вселена. Все пак - трябва да знаеш какво искаш и как да го получиш. Като си избиват комплексите - нищо не постигат.
Лично аз страшно много се забавлявам като чета темите на подобни индивиди. Предизвикват някакви много странни реакции в мен - чудя се дали да се смея, или да плача.
И едно обръщение към всички момичета .. Дами, знайте си цената, бъдете по-истински и земни, защото погледнато от друга страна.. повечето момчета това търсят.. или просто аз на такива попадам. То зависи и от обкръжението. Както и да е. Та.. просто имайте самоуважение, всяка една е уникална с нещо и .. ако оставите комплексите, курвещината и т.н. - ще намерите правилния и наистина няма да си губите времето в писане по форуми..

gret4ety
07-23-2010, 19:20
Ххах кво циврим бе сладур. Ние умеем да контролираме нещата, както ти каза. Омайваме ви, завличаме ви все повече и повече в капана си, мамим ви без да дори да разберете, знаем точно какво да направим за да ни повярвате... Разбира се говоря за празноглавите и наивни "ебачи" с една дума... Между другото не съм прочела темата сега ще видим за кво става на въпрос и ще пусна още един отговор :lol:

guinessgirl
07-23-2010, 19:28
даже за приятелки не ставаме

gret4ety
07-23-2010, 19:37
Еми... ако не бяха доказателствата на автора, щях да му кажа чисто и просто да се засили, ама няма как да отречем реалността. :D

Да наистина донякъде има такива момичета (явно точно ти си уцелил такива), но по добре да са на метода "бъди мой, но аз няма да бъда твоя" (нещо такова беше, не ми се проверява пак), отколкото да се хвърлят на врата на първия който им предложи.

Всички момичета са различни. Няма как да разделиш милиардите женски индивиди по света на 2-3 вида... всяко момиче си има предпочитания и всяка различно действа.

Бих казала същото и за вас момчетата. ---> Някои обиждат момичетата и ги преспъват по коридорите :lol: като си мислят че ще им паднат в ръчичките или по точно в скута ( не че с някои не се получава де). Други подхвърлят изрази като "ша та скъсам" "ще те еба" " ще ти пръсна дупето"<---- (аз съм жертва на тая реплика) и да уважим американски пай естествено SUCK ME BEAUTIFUL :D :D трети пък са романтици и само правят комплименти, подаряват цветя, защитават те пред другите.... но това са риби от морето...

Та така... Ще завърша изказването си с... -> Всеки е различен, не прави изводи за МОМИЧЕТАТА като цяло от няколко лиглички (съжалявам знам че са ти приятелки но са такива) :)

ПП: авторе много са ти несмислени изреченията бре

gret4ety
07-23-2010, 19:39
даже за приятелки не ставаме

да, понякога, зависи от ситуацията :)

MartyParty
07-23-2010, 19:48
Леле...Отдавна не бях чела толкова много повърхностни мнения в един пост.
Нали се сещаш ,че тук търсят съвет момичета, които нямат никакъв опит с другия пол (нещо повече- сега го събират) и е нормално да правят от мухата слон за всичко. Единствените им впечатления са от филмите и сериалите ,а там момчето винаги казват това ,което момичето иска да чуе. И когато Гошо каже на Пенка ,че иска да гледа мач вместо да се гушкат , тя изпада в мини истерия, защото това не отговаря на красивата представа изградена в съзнанието и. :-o Това не е чудно. Не е срамно. Да кажем ,че дори не е лошо.
Никой никого не обича да мачка. Не и ако има достатъчно умствен багаж и познава значението на думата "уважение".
Случката с момичето ,което си е променило мнението за тебе е универсална.Случва се често. Тя не е била много наясно какво иска, постъпил си по най-нормалния начин-не е голямо чудо.
Забелязах и колко пъти използваш обобщението "всички" и "винаги".Голяма грешка и самозалъгване ,ако питаш мен.

За мачовците и романтиците...Всеки трябва да се опари поне веднъж на медуза ,за да знае как НЕ изглежда златната рибка.При някой момчета (голям процент) простотията лично на мен ми идва в повече и по тази причина съм решила ,че ми е по-добре сама -чакаша.Сигурна съм ,че не съм само аз . Друг въпрос е ,че романтиката не прави всичко.Има още толкова много отношения,в които двама души просто трябва да си паснат. Или се получава или не.

SorrowEyes
07-23-2010, 20:56
Емии каквоо да ти кажа.. има ги всякакви..
Аз например съм от тези обикновени момичета,които просто търсят доброто момче,което ще им покаже колко важна си ти за него,че за него ти си единствената и би направил всичко за теб,каквото и да е било.. Не обичам да ми ходят по гъза , и да си ги въртя на малкия пръст, не съм простоо такава,това е толкова грозно,но пък на някои им харесва.. Лично аз не желая такова гадже.. Както казах по нагорее,искам някой,който ще ме обича такава каквато съм въпреки недостатъците ми, някой който всеки един ден да ми показва какво знача аз за него, да ми доказва любовта си .. просто тезии малкии неща.. и един малък жест е достатъчен .. Просто съм едно обикновено момиче с неговите малки мечтии,но знам,че някой ден наистина ще го намеря!! ;pp :))

=;

babity
07-23-2010, 21:30
Еми да, до голяма степен е така. Особено като се вземе предвид, че поколението е такова, бъгнато, както казаха по - нагоре. Тези неща с използването и манипулирането, и унижението идват пак от няк'во разочарование. Мъжете като ги отрежат няколко пъти поред стават курвари, а женските си го набираме всичко вътре и си намираме изтривалка, на която да си платим за всички от преди. Напълно човешка постъпка, а ние - хората сме такива - долни, гнусни и подли.

От друга страна т'ва с разочарованието идва и от факта, че никой не прави компромис. Както от една страна свестните момчета се оплакват, че момичетата, които знаят какво искат са дефицит, така и от друга свестните момичета пък се оплакват от същото. И някак тези две групи никога не се срещат, което пак индикира някакъв проблем.

D3viLish
07-23-2010, 21:44
Вие паа..Така казвате сякаш "мачовците" всички са някфи гадняри, неспособни да обичат, а "романтиците" са супер готини, обичливи и мили..Абее дааа...
Попадала съм на всякакви момчета и мога да ви кажа, че се случва и точно обратното.
Иначе да, момичетата никой не може да ни разбере, дори аз като момиче, понякога не мога да разбера представителките на пола си..Не всички са такива, естествено, но съм забелязла и нещо друго:
Всички момичета (с изключения) казват как външният вид няма значение, как по-важни са душевните качества и вътрешната красота, е да, ама като видите някой за да се стигне до душевно опознаване първи си казвате "Тоя е много сладък/хубав/готин и т.н.", не казвате "Тоя има ебаси яката душа.. :-o ..И при положение, че ВСИЧКИ гледат първо външният вид защо всички казват, че вътрешността е ПО? :? :? :? :?

BlueKnife
07-23-2010, 21:54
...За тези години така и не мога да разбера женското мислене...

Никой не може 8-)
банално, но факт. дори самите жени/момичета не могат да се разберат.

987654
07-24-2010, 07:19
...За тези години така и не мога да разбера женското мислене...

Никой не може 8-) Повечето жени сами не се разбират. :-D
Да, авторе, прав си за всичко, така е в общия случай.
Но за твое успокоение ще кажа, че има и изключения, продължавай да търсиш.

JustAngel
07-24-2010, 08:22
Командваме ви?Караме ви да тичате след нас?Въртим ви на малкия си пръст?
Еми вие като не можете да го правите :wink: :D
Това беше в кръга на шегата : ))
Сега сериозно вече по темата.. Да, има такива момичета.Подкрепям част от това, което каза.Не мога да понасям такива момичета и тяхното държание :? :? Но трябва да кажа, че за държанието на едно момиче, обикновено е виновно момчето.Невинаги, но в повечето случаи е така.В тази тема момчетата пишат, че и те както теб не разбират момичетата.Да, но има и момчета, които ни разбират и браво на тях :-) Ние сме плачели за всяко нещо?Ами "нежния пол" , пич ; ] говори ли ти нещо ? Просто сме МНОГО чувствителни личности.Още от малки сме си създали идеал за нашия "принц на бял кон" и когато този идеал не се постигне и момчето ни нарани дори мъничко, всичко в нас рухва.
Има ги всякакви лигли и кучки от типовете момичета, които ти описа.В никакъв случай обаче не трябва да поставяш всички момичета под общ знаменател :? Ние какво сме виновни, че ти не си срещнал твоето момиче :? Аз не съм като някои от онези момичета,които ти описа,но си приличам с тях по едно единствено нещо - да, плача за всяко нещо и съм много чувствителна.
Ти говориш така за нас.Ами ние момичетата да не би да нямаме мнение за вас момчетата?Имаме,но е прекалено дълго и не смятам да го пиша сега.Аз лично съм срещнала моето момче и мнението ми за него доста се различава от мнението ми за момчетата попринцип : )

ForzaFelipe
07-24-2010, 09:02
Аз так и почнах,не всички сте такива разбирасе,но в това поколение тези момичета са малко.По голямата част са си чисти курвички ;)

MP
07-24-2010, 11:42
Женската психика наистина е трудна за изучаване. И аз прекарах известно време в опит да я разбера и изуча и мога да кажа някои неща по въпроса.

Първо,жените наистина не знаят какво искат.Това е така,защото мнението им се мени постоянно.Гледните им точки са крехки и нестабилни и това е при повечето момичета,които не са достатъчно интелигентни.По-умните ,така да се каже, знаят по-добре и са по-наясно с емоциите си,но въпреки това са объркани.Точно това ги прави предсказуеми и предвидими.Момичетата са по-емоционални,изпадат често в различни състояния,вадят си заключения прекалено лесно и необмислено,след което премислят нещата и стигат до друго мнение.Повечето си знаят едни клишета и говорят наизуст,но когато се стигне до реална ситуация,нещата са съвсем различни.

Второ,приятелство между момче и момиче няма (по-скоро няма достатъчно стабилно такова) и не може да съществува много дълго време без от едната страна да възникне нещо повече. Сега ще се намерят някои да ме оборват,но ще ви кажа,че това,което смятате за приятелство,просто не е такова.Вие сте добри познати,но не и повече.Разбира се,че има изключения,но те потвърждават правилото и са малко.Трябва да се чувствате като брат и сестра,а това може да се постигне само ако се познавате от много малки (и пак не е сигурно).

Приятелство между момичета също е рядко явление.Отношенията между момичетата се градят на лицемерие и лични интереси.То и по принцип е така,но при момичетата е много по-ярко изразено.Те просто обичат да интригантстват,да се лъжат,да си говорят зад гърба и това не им пречи.Познавам прекалено много такива случаи.Странното е,че въпреки тези неща,те си запазват отношенията.Явно не им пречи особено много,но въпреки това постоянно се оплакват от тези обстоятелства.Тук идва един от основните проблеми - момичетата споделят прекалено лесно.Доверяват се прекалено лесно.Не е трудно да проникнеш под кожата на момичето,изисква се определен подход и малко време.Така те стават лесни за манипулиране.Това отново се дължи на по-крехката им същност,те имат нужда да споделят,защото не са толкова силни,че да се справят сами и поради тази причина се разкриват лесно пред хора,на които си мислят,че могат да имат доверие.После биват разочаровани.Това ги озлобява и покварва,изпълва ги с ненавист и огорчение не само към другите момичета,но и към самите нас - момчетата.Ние не сме свикнали на подобни отношения помежду си,докато момичетата са врели и кипели в подобни "битки" и затова така лесно манипулират и контролират момчетата.В такива условия израстват,в такива хора и се превръщат. Не случайно се казва,че човек е такъв,какъвто са приятелите му.

Това по принцип не би трябвало да ни касае особено и не е кой знае какъв проблем,както се казва - да се оправят,но проблемите и трудностите идват след като направим грешката, да се влюбим.Ясно е,че точният човек се намира веднъж в живота,затова просто не правете грешката да се отдавате прекалено много на момичетата,да се разкривате и да се самозабравяте,летейки из облаците.Просто не го правете,така ставате уязвими и ефектът е лавинообразен.Трябва ние да контролираме тях,а не те - нас.Естествено,че всеки човек е различен,затова се нагаждаш по различен начин,но си има общи за всички момичета закономерности.Те обичат мистериите,обичат намеците.Ако казват,че искат всичко директно - лъжат.Намеците и флиртът ги интригуват и привличат,защото са свързани с нещо неясно и мътно,а мечтите и копнежите винаги са по-хубави от действителността.Просто не се привързвайте прекалено много,а дори и това да се случи,винаги бъдете здраво стъпили на земята,защото момичетата са доста повече от момчетата и винаги има друга.

Не търсете любов и споделеност - те сами ще ви намерят.

Когато видите общите закономерности,женските номера ви стават ясни.Нека си играят играта и нека си мислят,че сме се хванали на въдицата.В началото играеш с картите,които са ти раздадени,после се научаваш сам да раздаваш карти и сам да определяш правилата.Гледайте общата картина. Колкото и гадно да звучи,всеки човек е егоист и трябва да гледа първо себе си и своите интереси.Ако печелиш от връзката с даден човек,старай се да я запазиш.Ако не - не се натъжавай след приключването и.Нищо не губиш.

jghgh
08-03-2010, 10:56
Както от една страна свестните момчета се оплакват, че момичетата, които знаят какво искат са дефицит, така и от друга свестните момичета пък се оплакват от същото. И някак тези две групи никога не се срещат, което пак индикира някакъв проблем.
Не че не се срещат, по-скоро не се харесват взаимно.
Забелязала съм, че мухльовците не харесват мухли, а са привлечени от противоположния тип момичета (яките) и искат да с тях. Дали могат е отделен въпрос.
Което, впрочем, го има и при мухлите - това че са лузърки не значи, че искат да имат нещо общо със слабохарактерни лузъри. Дори да не става въпрос за лузъри, никой не иска да бъде с някой "обикновен" и "като него".

Човек винаги иска по-доброто, стреми се към "s класата", привлечен е от това. Не говоря за пари. Просто популярните, красиви, забавни, весели хора са пробивни и ни навяват успех и благополучие. Всички ги харесваме, защото са на високи позиции в йерархията на обществото, готини са и етц.
В човешката природа е.

Какво значи "свестните момчета" не срещат "свестни момичета"?
Какво е "свестен" човек? Никой не си пада по "свестните". Самите "свестни" не харесват "свестните", и докато несе научат да го правят, ще трябва да се научат в противен случай да го играят на "лоши", за да може тези, които харесват, да ги уважават и да не потъпкват техните иначе "свестни" качества.

Да си го признаем, ние ВСИЧКИ харесваме "лошите". Обичаме интригата.Харесваме играта на котка и мишка. Искаме да сме с по-успелия индивид, а не с low quality.
По-рядко ще се загледаме в скромните обикновени индивиди. Важи за всички, не само за жените. Ние, хората, винаги търсим алфа-човекът. Той може и да не е гъзар, но със сигурност ни провокира по някакъв начин. Ти не си избираш грозен, скучен човек за зарибяване. Може да не е най-красивия, но щом те е заинтригувал, той просто не е някаква мишка.


А към автора - недей анализира жената - няма да успееш. И цял живот да прекараш в компания на жени, пак няма да ги разбереш.
Напротив. Няма нищо кой знае какво за разбиране при жените.

Те наистина вътрешно искат да бъдат обичани и обичат когато им се показва, че са значими, защото наистина имат комплекси, а и кое човешко същество не иска да се чувства одобрявано и обичано? Цаката е да им даваш тази любов едва ли не като "награда", а преди това да си им "взел акъла" и да си бил истински мъж с тях.
Дисциплина, респект, и в никакъв случай не се оставяш да бъдеш разиграван (въпреки, че понякога не можеш да се усетиш дали си или не си.. :D )

На жена в краката не се пада, защото наистина почва да се катери и да скача отгоре по главата (като я достигне, хехе). Правила съм го. Манипулации, играене все по мойта гайда.. На човека му писна и ме заряза, щото нямаше нерви вече, иначе дотогава беше 'послушен' После бях наранена и ми липсваше обичта му. Наистина. Много ме болеше, защот той ме обичаше истински и аз харесвах неговата любов.
Но тогава, защо така?
Изводът е, че на жената й харесва любовта, както да я получава, така и да я дава. Поне в моя случай не беше вярно това, че оценявам нещо, чак като го загубя. Аз наистина се наслаждавах на връзката ни, но човекът не ме изстискваше и не ме държеше в напрежение, а това е нещо, коетона всички ни се харесва. Не само на жените, защото самата аз съм била манипулирана, мачкана и унижавана, защото не бях атрактивна и само си дарявах любовта свише...
Номерът за всяка нормална връзка е да оставиш (или накараш) половинката ти да се труди за любовта! /накараш е грубо казано, но трябва някак с поведението си да я подтикнеш да си размърда гъза,да поиска да се докаже пред теб, а не да те изсмуче и изстиска и после да те хвърли като обелка/


Наистина сме си романтични отвътре, ние, жените.
По принцип кой не копнее за любов, парче от рая?
ОБАЧЕ погледнете момичетата с какви ходят, какво поведение ги привлича. Това на непукиста, който ще им даде парчето от рая след известни усилия, а не идиотът, който ще подари любовта си и ще очаква някой да го оцени. Някой ако ви даде 5лв на улицата ще оцените ли това или без много да се замислите, без сантиметни ще си пъхнете банкнотата в джоба? Факт е, че в такъв случай виеще си оправите деня и ще свирукате "колко ви е готино", но през ум няма да ви мине да си кажете "Добре, че беше оня човек! Мале, колко е готин, благодарение на него ми е яко с 5 лв в джоба"

И стига сте използвали думата "романтици", за да опишете лигльовците, които се слагат на тепсия от самото начало. Като се сложиш на подноса, естествено, че ще те изядат и после ще ти хвърлят останките.

Просто не бъдете такива^, а бъдете сурови и ще видите как се дисциплинира момиче.

Истината е, че търсим мъжкаря. Тоя, който ще ни вземе акъла, ще ни научи на уважение, ще се страхуваме да не ни зареже ако направим простотия затова няма и да правим глупости!

Докато не станете такива^, винаги ще бъдете манипулирани, а повярвайте, по-лесно от това няма, особено що се касае до мъж - толкова сте объркани в повечето случаи, че по-лесно от манипулацията ви няма, а вие не знаете кво се случва!

Таква връзка не е пълноценна и нито женката е доволна, че сте глупак, а тя харесва друг тип момчета, нито вие сте доволни. Само се чудите защо нищо не е наред, а уж правите "всичко както трябва"


Просто не правете "всичко както трябва"

razores
08-03-2010, 11:25
Някои са на 14 и търсят 20 годишен уж да има кой да ги защитава а го използват да си решават проблемите
А този 20 годишен ходи с тях само заради секса
Това са момомичетата с детските акъли

Blondityy
08-03-2010, 11:49
Емии каквоо да ти кажа.. има ги всякакви..
Аз например съм от тези обикновени момичета,които просто търсят доброто момче,което ще им покаже колко важна си ти за него,че за него ти си единствената и би направил всичко за теб,каквото и да е било.. Не обичам да ми ходят по гъза , и да си ги въртя на малкия пръст, не съм простоо такава,това е толкова грозно,но пък на някои им харесва.. Лично аз не желая такова гадже.. Както казах по нагорее,искам някой,който ще ме обича такава каквато съм въпреки недостатъците ми, някой който всеки един ден да ми показва какво знача аз за него, да ми доказва любовта си .. просто тезии малкии неща.. и един малък жест е достатъчен .. Просто съм едно обикновено момиче с неговите малки мечтии,но знам,че някой ден наистина ще го намеря!! ;pp :))
+++
Не всички момичета са еднакви...

Elenichkaa
08-03-2010, 11:54
Нема па да го прочетем...Ти си исписа живота ...
:razz: мдааа прав е...

Elenichkaa
08-03-2010, 13:05
И така досега всички (почти) сте съгласни с автора.
Но аз не съм.
Стига с тия проценти и математически сметки.
И цял живот да изучаваш няма да си изучил и 2% от жените(момичетата) в света.
Стига сте правили разделение м/у момче и момиче.ХОРАТА СА РАЗЛИЧНИ.
Кво като сме от един пол,тва изобщо не означава,че характерите си приличат.
По същата логика може да се говори и за "силния" пол.

С две думи ИЗВОД: хората са различни!

смятах да спра до тук ама се сетих за следното- по-горе прочетох нещо от сорта (момичетата си падат по тъпи момчета,женкари...т.н.),ами за да се впечатли едно момиче от подобен "тип",значи сиг. имат нещо общо...и двамата нямат мозък.

sasha_90
08-03-2010, 13:30
Като се замисля свестните хора попадат все на неподходящите.Пример-твоята история,която разказа.
Освен това все повече и повече започвам да вярвам 100%-ово в думите на бившия,че съм уникална и златна. :)
Не харесвам мъже със скъпи коли,дебели портфейли,без грам мозък,...
Предпочитам по-скромните,които винаги са искрени.И не-не обичам да въртя мъжете.За какво да го правя?

eatshitsfuckinbitchezhah
08-03-2010, 14:09
г/д си прав

BlueFace
08-03-2010, 14:16
Започнах да чета, видях множеството правописни грешки ,множеството повторения и се отказах .... :?

П.П. Всички хора сме различни...Няма смисъл да се правиш на психолог и да опитваш да разбереш мисленето на даден човек.

П.П.2 Щом не можеш да си намериш подходящо момиче за теб явно не търсиш на правилното място ;)

Mumiii
08-03-2010, 16:25
ОМФГ ... ! НЕ сме идеални , понякога може да сме кучки, злобарки, и т.н. .. ! Ама помислете малко за да се държим така има защо ... ;) Аз имам доста момчета приятели и дори смея да твърдя, в моята компания сме 6 момичета на кръст .. ! Предпочитам момчетата за фр защото не правят интриги .... ;дд Ние искаме това което неможе да имаме , а получиме ли го
не ни трябва вече ... ! ;дд До сега не мисля че съм прецаквала някой мои
фр (момче) по темата ... любов и чуства... ;дд :-o :D

nevermind1313
08-06-2010, 08:44
някаква мацка те зарязала, чудо голямо, да не си само ти.

bratignat
08-06-2010, 09:00
ІІІІІ.

Едно, че е вярна теорията ти, но второ, че много добре си я дефинирал. Респект ;)

stern
08-06-2010, 09:04
аз съм момиче..и аз съм правила така и много мои приятелки тичат по недостъпните момчета, но добре момчетата не сте ли също така- да тичате по недостъпните момичета :? ?! иначе никога не се е получавало нещо сериозно с такъв тип момче...според мен човек си има 2 очи, 2 ръце, 2 крака,2 уши и т.н..., но има само едно сърце..и защооо?! защото другата част е там някъде из този голям свят... и ти просто някой ден трябва да я намериш.. :D ;)

reportera
08-06-2010, 09:05
Ем това не са женски или момичешки, ами кифленски номера за мен ..

Дяволски съм съгласен с теб.Такива номера може да върти само една кифла,дето и тя незнае какво иска.За жалост младите момичета все повече се стараят да подражават на тези кифли,вместо да си изградят свой принципи и морали.Искам да уточня,че това не се отнася за всички представители на нежния пол,защото аз познавам доста светни момичета,които са ми истински приятелки.

+1 x1000

Tutmanik
08-06-2010, 09:08
След това,обичате да ви ходим по петите докато изведнъж се влюбваме в друга и когато те разберат хукват след тебе...Естествено ще се докажа с история.Бях влюбен в едно момиче,казах й тя ми отговори че много ме харесва,но ме чуства като много добур приятел и не иска да си развали приятелството с мен защото ако тръгнела с мен щели сме да си загубим това приятелство.Ок съгласих се и се отказах от нея,тогава срещнах едно момиче с което можеше да се получи.Момичето което харесвах разбра и след 200 въпроса значи ти вече не ме харесваш тругна да ми реве и ми каза че имала някакви чуства към мен и че иска да тръгнем уж.Е естествено аз колкото и да е имах още чуства към нея и реших че ще е по добре да тругнас нея и изведнъж...ама аз нямах това впедвид...Естествено след това въртене дали онова момиче ме прие,пък и след като я оставих не ми се искаше пак да се върна се пак и да ми бъде като заместник...или по накратко бъди мой,но аз твоя няма да бъда...


На едно момиче просто му харесва да бъде желано.Когато харесваш някоя ест,че й обръщаш повечко внимание и я обсипваш с комплименти ,мил си и т.н....На нея това й харесва,въпреки че няма чувства към теб.И когато ти обясни ,че няма да се получи между вас,следователно ти се отказваш от нея и когато види че си набелязал друго момиче тя се ядосва,че вече отделяното внимание не е за нея и злобее и се опитвА по някакъв начин да ти направи гадно......просто тАКА сме устроени ние момичетата :Д и да питаш и да не питаш защо е така никой няма да ти отговори,защото даже и ние не знаем отговора :Д

От друга страна зависи и от теб и от момичето.Това,че си срещал все такива неподходящи,не означава ,че всички са такива /....Просто още не си намерил момичето за теб.


Не всички момичета харесват мачовците,както ти се изрази.Това си е въпрос на вкус и едно разумно момиче не би харесало едно момче само защото е готин и бяга от час и т.н...Любовта просто идва и не пита дали си беден богат грозен или красив...

bratignat
08-06-2010, 09:08
аз съм момиче..и аз съм правила така и много мои приятелки тичат по недостъпните момчета, но добре момчетата не сте ли също така- да тичате по недостъпните момичета :? ?! иначе никога не се е получавало нещо сериозно с такъв тип момче...според мен човек си има 2 очи, 2 ръце, 2 крака,2 уши и т.н..., но има само едно сърце..и защооо?! защото другата част е там някъде из този голям свят... и ти просто някой ден трябва да я намериш.. :D ;)

Ти пък, не чети книжките буквално. Силният е този, който не е зависим от желанията си. Можеш да обичаш, но разумът ти да владее. И тогава няма "един роден за теб". Тогава има "много родени за теб" и можеш да избираш.

stern
08-06-2010, 09:25
а да и да не забравяме, че една голяма роля играят ХОРМОНИТЕ... ;)

SomethingWild
08-08-2010, 19:03
Вие паа..Така казвате сякаш "мачовците" всички са някфи гадняри, неспособни да обичат, а "романтиците" са супер готини, обичливи и мили..Абее дааа...
Попадала съм на всякакви момчета и мога да ви кажа, че се случва и точно обратното.
Иначе да, момичетата никой не може да ни разбере, дори аз като момиче, понякога не мога да разбера представителките на пола си..Не всички са такива, естествено, но съм забелязла и нещо друго:
Всички момичета (с изключения) казват как външният вид няма значение, как по-важни са душевните качества и вътрешната красота, е да, ама като видите някой за да се стигне до душевно опознаване първи си казвате "Тоя е много сладък/хубав/готин и т.н.", не казвате "Тоя има ебаси яката душа.. ..И при положение, че ВСИЧКИ гледат първо външният вид защо всички казват, че вътрешността е ПО? Напълно съм съгласна! Всеки първо гледа външността, колкото и да отичаме си е така! След известно време прекарано с човека вече разбираш какъв е той /тя и колкото да е невероятен/а .. ако не се държи като човек с теб просто не се хаби..
Krokozubel4o написа:
ForzaFelipe написа:
...За тези години така и не мога да разбера женското мислене...



Никой не може 8-) Не полагайте огоооомни усилия да ни разберете .. то даже и ние неможем да разберем самите себе си понякога. :D И е хубаво, че автора е отбелязал, че не всички момичета са такива.. БРАВО :)

FuckedUp
08-08-2010, 23:40
Само като прочетох поста на jghgh... яко РЕСПЕКТ!
Ако почна да пиша ще напиша цял роман, а пък и без това ми се спи, че утре трябва да ставам рано...Доста интересни коментари прочетох, но общо взето си прав(авторе)..То човешките индивиди са много подли..
Не е хубаво да слагаш вскички под ОБЩ знаменател :)

jumpin
08-09-2010, 07:07
Авторе, нормално е довчера да си бил просто приятелче, а в следващия миг, когато покрай теб се завърти и някоя друга, да се повиши интереса. Препикаване на територията го наречи.

Ти просто не можеш да бъдеш интересен. Няма как да грабнеш вниманието на някое момиче, когато толкова лесно и направо си признаваш какво чувстваш. Трябва да има някаква ,МИСТЕРИЯ това е.

За другото няма какво да коментирам - недорасли са още момичетата, възрастта ги оправдава, поне засега. Вместо да се правиш на Шерлок Холмс и да играеш ролята на душевно кошче за куп девойки, взЕми си намери мъжка компания и почни да се държиш мъжки.

Впрочем, такива индивиди като приятелките ти има и от мъжки, и от женски пол, така че, не виждам какво толкова се учудваш и изумяваш.

Е тва е коментара,който включва най-важната дума а именно МИСТЕРИЯ.НЕ си ли мистерия и загадка за момичетата няма да може да и задържиш интереса за дълго.А това с романтиците е измишльотина. :wink:

ShtrudeL
08-09-2010, 09:17
Човеко прав си. Лигава работа. Правят се на интересни и се сърдят за глупости. Леле как мразя някой да ми се цупи като в детската градина или да се ядосва. Игнор и да се цупи и тръшка колкото си иска. Чак е забавно като не им обръщаш внимание и ти се правят на интересни ^







П.П Момиче съм.

ShtrudeL
08-09-2010, 09:22
ОМФГ ... ! НЕ сме идеални , понякога може да сме кучки, злобарки, и т.н. .. ! Ама помислете малко за да се държим така има защо ... ;) Аз имам доста момчета приятели и дори смея да твърдя, в моята компания сме 6 момичета на кръст .. ! Предпочитам момчетата за фр защото не правят интриги .... ;дд Ние искаме това което неможе да имаме , а получиме ли го
не ни трябва вече ... ! ;дд До сега не мисля че съм прецаквала някой мои
фр (момче) по темата ... любов и чуства... ;дд :-o :D

Човеко бас ловя,че си като тез от писаниците на автора.
Искам логичен отговор на това:


Ама помислете малко за да се държим така има защо ...

Аз питам. Защо?



Ние искаме това което неможе да имаме , а получиме ли го
не ни трябва вече

Нали. Тва е доста често явление. Доста глупаво.

ScarletBite
08-09-2010, 11:47
"На крива ракета космосът й е тесен" - така ли беше? :lol:

Ти си съставил мнение за жените като цяло, така ли? При това възоснова на анализите ти върху поведението на няколко лиглички, с които си общувал известно време и си им бил нещо като "по-малко гей братче". :D Много жалко, наистина. :)

Авторе, ако всъщност не си толкова задръстен, колкото звучиш в темата, прочети това - http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=80
Също така се запознай с Теорията на стълбата - http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm
Можеш да си намериш малко литература за психология на взаимоотношенията или женската психика като цяло. Но като те гледам... абе, не е за теб. Живей си в измисления свят и бъди жалък мизогин - ще ти бъде много по-лесно да лепнеш вината за социалните и любовните ти неуспехи върху нежния пол, вместо да понесеш махмурлука след душевното и интелектуално изтрезняване!