PDA

View Full Version : ТАТУИРОВКА....



PLEYGIRL
07-22-2010, 22:21
Търсих теми относно татуировките ,но не намерих точно това което ме интересува. Искам да попитам запознатите колко горе долу би струвала една татуировка на целия гръб . И какви са опасностите при татуирането освен Хепатит. :)

malka_sladkka
07-22-2010, 22:24
Не мога да ти схвана анкетата уж за или против пък пише да или не...

PLEYGIRL
07-22-2010, 22:59
Даа малко е объркана... извинявам се ... написах я просто така да се информирам какво би предпочел един тийнейджар...

rozovka
07-23-2010, 05:08
ква тъпа тема :D /това сега си е мое мнение недейте да ми се "КАРАТЕ" :lol:

Harum_Scarum
07-23-2010, 05:17
^Много си зле..
По-принцип съм за,но ''за'' с малки изключения , всичко в границите на нормалното.А за целия гръб съм против. :)

b3b3t0y
07-23-2010, 07:26
ОМГ :-o Понякога се ядосвам като попадам на подобни теми ..

KumchoValcho
07-23-2010, 08:11
Не, че съм против, всеки да си прави каквото си иска, ама идеята да се татуира целия гръб, като масово това се прави с цел гъзария ми е изключително глупава и проста. :)

Ще си направя татуировка тогава, когато преживея нещо, което ме променя към по-добро и бих искал да запазя спомена завинаги. :>
И може би ще представлява една думичка, с обикновен шрифт и на български или английски език. Без китайски йероглифи и подобни простотии.
Та това мисля за татуировките, тялото ти не е лист хартия :)

Stellsy
07-23-2010, 08:21
Не, че съм против, всеки да си прави каквото си иска, ама идеята да се татуира целия гръб, като масово това се прави с цел гъзария ми е изключително глупава и проста. :)

Ще си направя татуировка тогава, когато преживея нещо, което ме променя към по-добро и бих искал да запазя спомена завинаги. :>
И може би ще представлява една думичка, с обикновен шрифт и на български или английски език. Без китайски йероглифи и подобни простотии.
Та това мисля за татуировките, тялото ти не е лист хартия :)

+1 :)

titinkaa
07-23-2010, 09:59
За,но да е нещо по-малко в рамките на нормалното,а не някви направени целите в татуси,което е много грозно.По-добре малко,но сладко отколкото голямо и грозно.