PDA

View Full Version : Гаден проблем ..



Wednesday666
07-22-2010, 23:01
Имам приятел от скоро .. Разбираме се добре .. Е, от време на време се караме, то коя ли двойка няма сдърпвания за поредната глупост .. Но проблема ми се състой в това, че се появи друго момче .. Сега ще кажете " Ти си имаш приятел, гледай него" - да, имам, но чувствата ми към него не са толкова силни, че да не ми прави впечатление другото момче .. Някак в другото момче виждам всичко онова, което не виждам в моя приятел .. Щастлива съм с приятеля си, но нещо липсва .. А липсващото нещо ми го показа другото момче .. То е много далеч от мен, а от това ми е гадно .. Но най-гадното е, че незнам как да постъпя .. Ако някой има някакви идеи, нека ги сподели .. И моля ви, не ме обиждаите и не ме съдете, не съм искала така да се получи ..

lubomirky
07-22-2010, 23:05
к'во ти липсва? гледам, че момчето поне се грижи за теб, не те оставя гладна..

tanch3t093
07-22-2010, 23:05
Знам какво ти е... и аз бях така няколко дни, но се позамислих малко - къде ще съм по-щастлива?? .. И си останах при сегашния :) И ти трябва да направиш така - замисли се за всичко много хубаво и когато си сигурна направи своя избор ...

Wednesday666
07-22-2010, 23:06
к'во ти липсва? гледам, че момчето поне се грижи за теб, не те оставя гладна..

А аз като гледам не си схванал за какво иде реч .. :)

Wednesday666
07-22-2010, 23:07
Знам какво ти е... и аз бях така няколко дни, но се позамислих малко - къде ще съм по-щастлива?? .. И си останах при сегашния :) И ти трябва да направиш така - замисли се за всичко много хубаво и когато си сигурна направи своя избор ...

Благодаря ти наистина ..

blader
07-22-2010, 23:22
Не знам дали е уместно точно аз да пиша в темата защото съм пристрАстен...но все пак мисля че е хубаво наистина да се замислиш как би била по-щастлива...

Всмисъл...ако имаш чувства към приятеля си и се чувстваш щастлива с него мисля че няма какво толкова да му мислиш...но ако другото момче ти дава нещо което смяташ че не би усетила със сегашния си приятел си струва да му дадеш шанс...

Ти обаче казваш че другия пич бил доста далеч от деб(не знам точно колко но явно не е малко...)и това допълнително би затруднило връзката ви...освен ако няма някакъв начин да се видите...но това само ти си го знаеш...

В крайна сметка нещото което е сигурно е че чувствата са си чувства и не подлежат на контрол...не мисля че каквото и да ти каже някой в тази тема би повлияло на решението ти щом един път го вземеш...въпроса е да го вземеш...но ако се замислиш ти нищо не губиш...ако останеш със сегашния си приятел вероятно няма да ти е толкова интересно но пък ще си сигурна че имаш човек който те обича до себе си...от друга страна можеш да си осигуриш ако не друго то поне един вероятно приятен период с другото момче и една интересна авантюра но в крайна сметка ако не можеш да го виждаш когато имаш нужда от това не знам дали не би било твърде мъчително за теб и предполагам че ако момчето за което говориш(не приятеля ти...) е достатъчно свястно не би искало да страдаш по този начин и да си объркана...не ги познавам пичовете и не мога да ти кажа но ако си човек който държи на сигурността най-добре да останеш със сегашния си приятел и да си дадеш шанс да си щастлива...защото дори и да пропуснеш това което би имала с другото момче то поне ще знаеш че когато и да имаш нужда просто да гушнеш или нежно да целунеш някого ще има кой...и няма да изпитваш мъката от това да не можеш да се виждаш с човека когото обичаш...

Но както казах нито аз нито който и да е в този форум не би могъл да повлияе на решението ти...просто мисля че ще ти трябва време да помислиш от кой получаваш повече или от кой получаваш точно това което искаш...

lubomirky
07-22-2010, 23:46
к'во ти липсва? гледам, че момчето поне се грижи за теб, не те оставя гладна..

А аз като гледам не си схванал за какво иде реч .. :)

окей, ориджинъл, айм сори

JDeel
07-23-2010, 01:24
Ти няма да изкараш с приятеля ти още дълго време. Пишеш тази тема от една страна за да получиш разрешение от някой друг за да го зарежеш. Това ще намали тежестта от това да се чувстваш виновна, когато го направиш.
Но ако не ти харесва вече момчето, тогава и той няма да се чувства добре с теб. Защото и той няма да получава необходимото - ти няма да му го дадеш. Най-важното обаче е, когато решиш че нещо във връзката ти не е наред, нещо недостига, да споделиш това с човека. Огромна болка се получава от това, че единия е скрил тайното си увлечение по друг, и успешно се преструва, че всичко е наред. Това води до всички психологически травми около любовта. Честността не разваля нещата, просто ги прави по-честни. И не боли толкова. И никой не се чувства виновен.

Kopu
07-23-2010, 05:30
Това не ли Отец Нафарфориии да го ева.... :D
А сега по темата: Бих те посъветвал да послушаш сърцето си то не лъже. Това е хубавото да си тийн, не си обвързан с брак и всичко е много лесно. А като станем големи и се оженим/омъжим става по страшно и няма да можем да си задаваме тези въпроси, дори не трябва да ни минават през ума... Та на този етап сърцето ти, а не ние можем да решим дилемата. Аз не познавам нито 1 от двамата, за да те посъветвам при кого да отидеш :)
Ако неможеш да се вслушаш в сърцето напиши плюсовете и минусите на двамата и ще разбереш. А дори да сбъркаш, грешката ти няма да е фатална, защото си още тийн и живота е пред теб, а момчета колкото искаш ;)

postmortem
07-23-2010, 05:43
Аве кво сърце кви чувства кви 5 лева :lol: Мацката просто и се иска "тръпка" и я вижда в лицето на незнайния, далечен и недостижим пич, който иска но не може да има ... ех ...

Kopu
07-23-2010, 06:44
Аве кво сърце кви чувства кви 5 лева :lol: Мацката просто и се иска "тръпка" и я вижда в лицето на незнайния, далечен и недостижим пич, който иска но не може да има ... ех ...
-Каза човекът който не е имал свястно гадже...

Nakadah
07-23-2010, 06:46
Сама си противоречиш но ще ти кажа каквото искаш да чуеш, защото ти друго няма да направиш:

Разкарай сегашния и отивай да сваляш др-я

StoooYo0
07-23-2010, 06:52
Аве кво сърце кви чувства кви 5 лева :lol: Мацката просто и се иска "тръпка" и я вижда в лицето на незнайния, далечен и недостижим пич, който иска но не може да има ... ех ...
-Каза човекът който не е имал свестно гадже...

Подкрепям те. :razz:

По темата:По това,което разбрах от поста ти за разстоянието,мога да ти кажа само едно:връзка от разстояние не е връзка.Дори и да се виждате,да кажем всяка събота и неделя,ти незнаеш какво прави той през другото време,както и той незнае какво правиш ти докато не си с него.А пък и както е казал народа:Далеч от очите,далеч от сърцето. :)

gret4ety
07-23-2010, 07:33
Ако си гадна, хладнокръвна, кучка (каквато трябва да си за да живееш добре) просто зарежи тоя който не ти харесва и почни да се занимаваш с другия. Ако постоянно мислиш за чувствата на другите то какво остава тогава за твойте чувства и желания?? Аз даже не разбирам защо още чакаш... Аз си имам гадже и ми е перфектен, просто нищо не ми липсва. Но на твое място нямаше да се замислям... :)

JDeel
07-23-2010, 09:43
gret4ety, може да си гадна и хладнокръвна без да си кучка.

Може да следваш своите чувства и без да нараняваш тези на другите. Разликата е само в един обикновен спокоен разговор.

Кой модел е по-добър?
- Аз съм най-важна на света. Грижа се за себе си, и в бонус другите трябва да го правят също, да ми угаждат, да ме глезят, да ми носят, да ме карат да се чувствам най-желаната.
- Аз съм най-важна на света. Грижа се за себе си, правя най-доброто за себе си за да съм в идеална форма, за да мога да се грижа за останалите - за целия свят. Щастлива съм когато аз съм добре и хората около мен са добре. Харесва ми да се усмихвам, и да се усмихват на мен. Това ме кара да се чувствам най-значимата, най-способната, най-желаната.

zority7
07-23-2010, 09:47
И аз така преди има няма 5-6 месеца се колебаех между 2-ма,сама си реших без никой да питам,ти явно си в по-голямо затруднение,моя избор беше сегашния ми приятел с които си бях ,а не другия които се въртеше около мен,защото едно е да го имаш до себе си,а едно е да мечтаеш за него,сама си избери :)

Wednesday666
07-23-2010, 10:29
Това не ли Отец Нафарфориии да го ева.... :D
А сега по темата: Бих те посъветвал да послушаш сърцето си то не лъже. Това е хубавото да си тийн, не си обвързан с брак и всичко е много лесно. А като станем големи и се оженим/омъжим става по страшно и няма да можем да си задаваме тези въпроси, дори не трябва да ни минават през ума... Та на този етап сърцето ти, а не ние можем да решим дилемата. Аз не познавам нито 1 от двамата, за да те посъветвам при кого да отидеш :)
Ако неможеш да се вслушаш в сърцето напиши плюсовете и минусите на двамата и ще разбереш. А дори да сбъркаш, грешката ти няма да е фатална, защото си още тийн и живота е пред теб, а момчета колкото искаш ;)

Да, прав си, но когато не искам да нараня никои от двамата .. За това пускам темата .. аз знам кой иска сърцето ми, но не искам да нараня никои ..

Wednesday666
07-23-2010, 10:30
Сама си противоречиш но ще ти кажа каквото искаш да чуеш, защото ти друго няма да направиш:

Разкарай сегашния и отивай да сваляш др-я

Интересно от къде знаеш какво ще направя ? То аз незнам, та ти ли :?

blader
07-23-2010, 21:45
Виж си личните...моля те...

Не искам да изчзваш завинаги останала с грешна представа...

I just want you to be happy and you should know I'm gonna miss ya...the rest is in the message...
(hug)...

VinDiesel
07-23-2010, 21:53
Няма начин,всяко действие има взаимодействие..И аз тази вечер приключих нещо от една седмица с 1 момиче,прекалено много сме различни.А лошото е ,че опуснах друго,което беше по-добрия избор,но всяко зло за добро :).Реши сама,без някой да ти дава мнение и съвети,ти си ги познаваш най-добре,можеш сама да прецениш бъдещето си с тях.

987654
07-24-2010, 07:29
^противодействие.
Как ще нараниш и двамата, като за втория не си казала нищо конкретно, предложи ли ти, сваля ли те, т'ва, онова?
Гледай твоя си кеф, и с двамата няма да се получи нещо сериозно така или иначе.

VinDiesel
07-24-2010, 09:33
^противодействие.
Как ще нараниш и двамата, като за втория не си казала нищо конкретно, предложи ли ти, сваля ли те, т'ва, онова?
Гледай твоя си кеф, и с двамата няма да се получи нещо сериозно така или иначе.Да де,не бях много на себе си :D

987654
07-24-2010, 10:18
^противодействие.
Как ще нараниш и двамата, като за втория не си казала нищо конкретно, предложи ли ти, сваля ли те, т'ва, онова?
Гледай твоя си кеф, и с двамата няма да се получи нещо сериозно така или иначе.Да де,не бях много на себе си :D
О, на всеки се случва. 8-)