PDA

View Full Version : Кой орган е тук и защо може да ме боли ?



pochti
07-23-2010, 04:13
http://prikachi.com/thumbs/154/2354154.jpg (http://prikachi.com/images.php?images/154/2354154e.jpg)

заедно с това и кръста ...

maksimal
07-23-2010, 06:14
Апендисит?
Бъбреци?

Да имаш проблеми с апендисита(операция)?
Проблеми с ходенето по нужда?

От кога е така?

Lucho
07-23-2010, 06:56
По-скоро бъбреци, но може и да е апендицит.

Каква е болката? Постоянна, непостоянна? С тенденция към усилване?

wali00
07-23-2010, 08:39
Как така апендисит или проблеми с бъбреците, бее :shock:

Както апендикса, така и бъбреците се намират доста по-надолу, под корема.. :-o

Според мен е нещо друго..

cyclops
07-23-2010, 08:41
апендицитът е по-долу, но може да боли и горе. иначе ако е под ребрата може да е черен дроб, жлъчка, но няма да гадаем...отиди на гастроентеролог

elito0o0o0
07-23-2010, 09:35
:lol: :lol: Какъв апендицит бе? :razz: :razz: :razz: :razz: Ще ме убиете! Големи доктори сте... както и разбирачи!! :lol: :razz: :razz:

Слушай сега! Там се намира черния дроб. Може много неща да са.
Имаш ли безапетитие, подуване на корема, загуба на телесна маса, безсъние, лесна уморяемост ? Повръщаш ли? :-o

Кръста те боли може би, защото си изстинал/a. Бъбреците болят ли те? Я ги "чукни" лекичко няколко пъти и кажи дали те болят.
Ето тук се намират:
http://prikachi.com/images/635/2354635O.jpg

cyclops
07-23-2010, 12:40
Мен като ме оперираха ме боля точно там, сеш'се ;) така че не говори без да знаеш

pochti
07-23-2010, 14:05
:lol: :lol: Какъв апендицит бе? :razz: :razz: :razz: :razz: Ще ме убиете! Големи доктори сте... както и разбирачи!! :lol: :razz: :razz:

Слушай сега! Там се намира черния дроб. Може много неща да са.
Имаш ли безапетитие, подуване на корема, загуба на телесна маса, безсъние, лесна уморяемост ? Повръщаш ли? :-o

Кръста те боли може би, защото си изстинал/a. Бъбреците болят ли те? Я ги "чукни" лекичко няколко пъти и кажи дали те болят.
Ето тук се намират:
http://prikachi.com/images/635/2354635O.jpg
ам значи чукнах се леко там :D и за ти кажа май ме болят . До преди 2 дне имах главоболия доста силно , нещо като треска безсъние може да се каже но аз го отдавах по-скоро на това че се притеснявах много д а не съм болна от нещо ужасно :D сега ми мина почти напълно само че усещам че нещо в корема ми не е наред ...

elito0o0o0
07-23-2010, 14:22
Отивай на лекар да ти направят изследвания. Недей да чакаш да стане по-зле.


cyclops добре велика, ти всичко знаеш. :) Недейте да го/я панирвате така.. хоп! Човек го заболи корем и вие веднага - апендицит та апендицит. Пф, жалка работа. Толкова хора познавам, на които са им правили такава операция и малко или много знам как стоят нещата.
К`во ли се занимавам излишно...

balon4eeeee
07-23-2010, 14:27
според теб какво и е ?

balon4eeeee
07-23-2010, 17:36
... :-o

F0rlan22
07-23-2010, 18:38
къв апендецит бе хора тва е бъбрека

la_loba_mariana
07-23-2010, 18:56
при мен е същото,само че от ляво,какво може да е?

kalpazanka
07-24-2010, 13:06
Как така апендисит или проблеми с бъбреците, бее :shock:

Както апендикса, така и бъбреците се намират доста по-надолу, под корема.. :-o

Като не познавате анатомията на човешкото тяло, поне не се излагайте! Като не боравите с медицински термини, също!
Авторке, надигни се на пръсти и се отпусни рязко. Боли ли?
Накарай някой да сложи длан в областта на бъбреците /обаче важно изискване е да знае къде се намират! :lol: / и да удари по дланта с другата ръка, свита в юмрук.

wali00
07-24-2010, 13:38
Как така апендисит или проблеми с бъбреците, бее :shock:

Както апендикса, така и бъбреците се намират доста по-надолу, под корема.. :-o

Като не познавате анатомията на човешкото тяло, поне не се излагайте! Като не боравите с медицински термини, също!
Авторке, надигни се на пръсти и се отпусни рязко. Боли ли?
Накарай някой да сложи длан в областта на бъбреците /обаче важно изискване е да знае къде се намират! :lol: / и да удари по дланта с другата ръка, свита в юмрук.

Съжалявам, че не се изразих правилно и се получи известно объркване.. Нямаше нужда да иронизираш.. И все пак решението е лекар.. Нищо друго..