PDA

View Full Version : КАРА МЕ ДА СЕ ЧУВСТВАМ ГРОЗНА И ДЕБЕЛА



darsi1819
07-23-2010, 07:35
Здравеите приятели,
с приятеля ми сме заедно вече почти 2 години. Преди около месец започна да ми казва че съм била дебела и трябвало да отслабна, като бяхме на море забелязах как показва на приятеля си 2 мацки които минаваха покраи нас. Преди ми харесваше да съм до него, а сега като съм до него се чувствам грозна и дебела. Преди около седмица тежах 59кг, снощи се претеглих- 53кг висока съм 1.64 нямам корем, нито целулит започнаха да ми излизат костите тои продължава да ми казва че съм дебела. НЕ ГО РЕВНУВАМ просто чувствам се като грозното патенце когато съм с него. Страх ме е че ако го зарежа и тръгна с друг след време отново може да ми се случи това. Даите ми съвет как да постъпя. Случвало ли ви се нещо подобно? ПОМАГАИТЕ

LadyDi
07-23-2010, 07:43
Местя я.

Nakadah
07-23-2010, 07:44
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ, тая тема не е ли за любов?

Joc
07-23-2010, 07:49
кажи му, че му е малка пишката

mArMaLaDkA
07-23-2010, 07:53
terrorclub e абсолютно прав. :)
Приятелят ти е такъв комплексар, че ако щеш и 30 кг да станеш, пак няма да е доволен. Зарязвай го и хич да не ти пука.


Страх ме е че ако го зарежа и тръгна с друг след време отново може да ми се случи това.

Може и да ти се случи, може и да не ти се. Не трябва заради едно такова жалко човече като сегашния ти приятел, да си проваляш отношенията с всички мъже занапред и да живееш в страх.

Luscious_Heart
07-23-2010, 08:01
Кажи му, че му е малък! :grin: :grin: :grin:

BloomF
07-23-2010, 08:03
Казваш му 'Когато ти си направиш пластична операция за уголемяване на пениса, тогава и аз ще отслабна!:D ', въпреки че като гледам килограмите и височината не смятам, че си дебела.. Омг, той е идиот, а ти не е нужно да ставаш анорексичка заради него. Той ако не те обича такава каквато си, значи въобще не те заслужава.

darsi1819
07-23-2010, 08:06
снощи бях готова да скъсам с него но се сетих че на сутринта (т.е. днес) има рожден ден и се отказах, а и тои не беше такъв преди беше много мил с мен става месец откакто рязко се промени стана друг човек.

BloomF
07-23-2010, 08:08
снощи бях готова да скъсам с него но се сетих че на сутринта (т.е. днес) има рожден ден и се отказах, а и тои не беше такъв преди беше много мил с мен става месец откакто рязко се промени стана друг човек.

Ами поговори с него. Бъди директна: 'Защо от известно време се държиш толкова грубо? Никога преди не си ми говорил така. Какво стана изведнъж?'

smiirnoff
07-23-2010, 08:12
кажи му, че му е малка пишката

К'во повече да се каже ? :Д
Тоя или иска да ходи с анорексичка, или не те заслужава о.О?
А може и двете.

Serseri91
07-23-2010, 08:17
ама ВИЕ сте си виновни,че ги търпите,има достатъчно качествени момчета,с които да се занимавате,що се на некви боклуци налитате майна :idea:

Абсофакинглуютли си прав.

darsi1819
07-23-2010, 08:26
днес в 20 часа ще се съберем у тях, ще бъдем 3 двоики и аз не искам да му разваля вечерта. Трябва да отида там да го прегърна да му се усмихвам. Но като се сетя как гледаше онези момичета, хич даже не ми се смее. Мисля да кажа на сестра ми да ми се обади около 1-2 часа да ми каже че трябва спешно да се прибирам, за да не остана с него насаме

smiirnoff
07-23-2010, 08:36
Няма какво да ти се обажда сестра ти. Ставаш и си тръгваш когато искаш, не си длъжна да му ходиш по гъза, а като гледам го правиш. Тоя не си заслужава, зарежи го о.О
За к'во ще те заблуждава, че си дебела ?!
Ако мислиш да го търпиш си стой с него, ако ли не - утре му казваш точно и ясно, че не ти харесва отношението му или направо едно "Късаме" ще свърши работа о.о

F_CK_all_I_need_is_U
07-23-2010, 09:47
Абсофакинглуютли ;ддд

Дръпни му щепсела на тоя педераст.

zority7
07-23-2010, 10:02
И моя почна да се ебава с мен :x така,била съм слонче незнам си какво ,после ми каза ,че се шегува и аз немога да го разбера,по принцип и аз не съм дебела ама...ето.По добре не се занимавай повече с него,щом се чувстваш така,би трябвало да се чувстваш красива и желана около него а не грозна и дебела(каквата всъщност не си ) :)

Sofff
07-23-2010, 10:08
Момиче имай самоуважение
как може да те обижда пък и да заглежда други ...
Ако те кара да се чувстваш по този начин, просто не бъди с него .

dimitar_ak
07-23-2010, 10:34
Много момчета нямат очи за това, което е до тях, а виждат само чуждото. Аз не мога да сваля очи от моята приятелка

Bellatrix
07-23-2010, 10:52
Това е един много досаден мъжки номер. Кара те да се чувстваш грозна, за да започнеш да виждаш него като Бог и да се чувстваш едва ли не благодарна, че този прекрасен човек е обърнал внимание на такава като теб. Налива ти комплекс за малоценност, за да избие своя

umri
07-23-2010, 11:03
Може да се ебaва...

DarkGirll
07-23-2010, 11:06
Момиче имай самоуважение
как може да те обижда пък и да заглежда други ...
Ако те кара да се чувстваш по този начин, просто не бъди с него .

Съгласна съм...ако бях на твое място до сега да съм му била шуТа нз. колко пъти...я се стегни бе мила...не е последния мъж ще си намериш друг който да е мил с теб и да те уважава!Горе главата лято е..забавлявай се...запознай се с нови хора...бай от мен всичко хубаво... :P :wink:

sasha_90
07-23-2010, 11:19
Случи ми се с първия ми приятел,но не се чувствах дебела,а само грозна.И да ти кажа това,че се чувстваш така не е заради теб.Виновен е той,че ти втълпява такива глупости.Не знам дали си грозна,но мисля,че не си-няма грозни хора,има само такива,които не се поддържат!Що се отнася до килограмите-добре си си.Като се чувстваш зле-напусни го.Не ти трябва тип като този.Уверявам те,че ако срещнеш подходящият,който да те обича истински,ще те накара да се почувстваш направо принцеса. :) Казвам го от опит-първия ми беше идиот,но втория ме направи най-щастливата жена.

SladkotoPoly
07-23-2010, 13:51
Може да се ебaва...
да наистина ,може да си прави базик,поговори с него !!!!!!!!

loliii
07-23-2010, 14:57
Според мен пък тази рязка промяна се дължи на факта, че явно иска да те зареже. Момчетата не обичат да късат, а дразнят момичетата, за да ги накарат те да ги скъсат. Обижда те и те прави на 2 стотинки, за да те издразни и да не ти се обяснява защо не иска да е с теб повече. Съжалявам, че ти го казвам ама според мен няма друга причина да ходите от 2 години и изведнъж той да започне да не те харесва.

Neutral
07-23-2010, 16:04
Според мен пък тази рязка промяна се дължи на факта, че явно иска да те зареже. Момчетата не обичат да късат, а дразнят момичетата, за да ги накарат те да ги скъсат. Обижда те и те прави на 2 стотинки, за да те издразни и да не ти се обяснява защо не иска да е с теб повече. Съжалявам, че ти го казвам ама според мен няма друга причина да ходите от 2 години и изведнъж той да започне да не те харесва.
+1
Зарежи го ! Има още много риба в морето.Щом не те уважава прав му път !

sladur4etyYy
07-23-2010, 16:18
Според мен пък тази рязка промяна се дължи на факта, че явно иска да те зареже. Момчетата не обичат да късат, а дразнят момичетата, за да ги накарат те да ги скъсат. Обижда те и те прави на 2 стотинки, за да те издразни и да не ти се обяснява защо не иска да е с теб повече. Съжалявам, че ти го казвам ама според мен няма друга причина да ходите от 2 години и изведнъж той да започне да не те харесва.

или пък вече те приема за такава даденост, че не му пука как ще се държи с теб.
я го накарай да ревнува едно хубаво, дръпни се от него, не му изпълнявай прищевките. би трябвало да се промени, но ако не промениш поведението си като цяло, много скоро пак ще почне да изпростява.
казвам това като вариант, защото предполагам, че няма да приключиш така изведнъж толкова дълга връзка, иначе за мен късането е най- доброто решение. и, да, гаджето ти е комплексар.

Elenichkaa
07-23-2010, 16:44
опитва се да те разкара по грубия начин.
писнала си му и незнае как да ти го каже.
иска д аго скъсаш!
вярно,че е идиот,но е толкова очевидно...!

PhotographyGirl07
07-23-2010, 17:23
алоооооо,шшшшшш,ееееееее....


СТЕГНИ СЕ МАЛКО!


не оставяй некъв паляк да си прави гавра с тебе,още повече като знаеш,че мерките са ти прекрасни :)


ако ти нямаш самочувствието,че си страхотна,как тоя да има?


бий му шута,не може да се ебава с теб така майна,а ако мн го харесваш и държиш на него сподели му открито притесненията си... и след тва пак му бий шута. и кажи на некой твой познат да го пребие,щото е БОКЛУК и не може да се държи така с теб!


бахти шамандурата е тоя,какви смешници има,понекога се чудя как може да има такива "мъже",срам за пола ни :(


ама ВИЕ сте си виновни,че ги търпите,има достатъчно качествени момчета,с които да се занимавате,що се на некви боклуци налитате майна :idea:
Съгласна...

guinessgirl
07-23-2010, 18:57
може би заслужаваш някой,който да те харесва или обича заради това коеото си и да не те насилва да правиш неща,които смяташ за ненужни или са против волята ти ,а :-o

PurpleGirl
07-24-2010, 01:39
Пълен глупак.Зарязвай го.За него угодия няма. :?

theexplorer
07-24-2010, 05:42
Бий му шута на тоя смешник,не те заслужава.. :? :? След като не те харесва такава каквато си,не е момчето за теб.. :)

BaffaLsc
07-24-2010, 05:55
Значи е идиот и изобщо не си струва да си с него !

darsi1819
07-24-2010, 06:29
И моя почна да се ебава с мен :x така,била съм слонче незнам си какво ,после ми каза ,че се шегува и аз немога да го разбера,по принцип и аз не съм дебела ама...ето.По добре не се занимавай повече с него,щом се чувстваш така,би трябвало да се чувстваш красива и желана около него а не грозна и дебела(каквата всъщност не си ) :)

и моя казва че се шегува , ама тои винаги казва така когато не му оттърва нещо

BiGBaDWolF
07-24-2010, 06:53
Карай го да се чувства нисък и малоумен ..

darsi1819
07-24-2010, 07:02
Още в началото трябваше да кажа че аз съм доста популярна в моя град и мога да имам когото само си поискам, но не мога да кажа същото за него. На мене като ми скимне му казвах късаме, не те искам вече и т.н. а тои продължаваше да ме търси и да ме моли да се съберем. Сега вече незнам каква ще е реакцията му ако го зарежа- или ще тръгне с някоя която ми завижда и си мисли че като ходи с бившия ми ще бъде като мен или пък пак ще ме моли и ще си бъде както преди ще разбере че на мен не ми минават такива номера

987654
07-24-2010, 07:10
Ревеш по форумите, че някакъв пикльо те мисли за грозна и дебела, а си много популярна и всички ти завиждат!? Извинявай, но нещо не ми се връзва, ти можеш да имаш когото си поискаш, а той не и въпреки това заглежда други? :-o
Еми отегчил се е човека след 2 години, и той не знае какво иска, зарязвай го, ще спасиш и себе си и него.

Justify
07-24-2010, 07:34
А може наистина да си дебела. :-o

987654
07-24-2010, 07:36
А може наистина да си дебела. :-o Напълно възможно, човека няма да каже на някоя анорексичка, че е дебала, в крайна сметка.

JustAngel
07-24-2010, 07:45
След като може да показва на приятелите си разни готини мацки, и ти ще показваш на твоите приятелки някакви загорели пичове :D ...
Ходите почти 2 години и той ти казва в лицето, че си дебела и т.н. :shock: Някак не върви.. Ако не харесва тялото ти, има много други начини, по които да ти намекне, без да те обижда и т.н. И както се описваш, не виждам какво дебело има в тебе 8-) Говори с него :(

Phobiaa
07-24-2010, 10:56
Защо след,като казваш,че си популярна в твоя град ти продължаваш да седиш с тоя мухъл,който не те заслужава?!?!

Режи го .. закакво ти е момче,което не те оценява!

Justify
07-24-2010, 11:14
А може наистина да си дебела. :-o Напълно възможно, човека няма да каже на някоя анорексичка, че е дебала, в крайна сметка.
Или може би иска да я комплексира, защото тя се праи на голяма работа.

987654
07-24-2010, 11:26
И на мен ми мина през ума това, момиче слез на земята, целия град я искал. :lol:

strave
07-24-2010, 11:27
А може наистина да си дебела. :-oИ да е и да не е пича и е гадже и тоест най-малкото от уважение,че са заедно толкова време може да си държи езика зад зъбите.Както и другите казаха той успешно те е поставил в ситуацията да се съмняваш в себе си,а заради това,че не си подходила с характер той ще продължи да те обижда.

0u7l1n3
07-24-2010, 11:30
Късай с него. Идиот. Не те оценява.
Възможно е да е харесал друга, но дори и да не е така не се самонаказвай.

zariibena
07-24-2010, 20:11
късай го ;)
мм и кой град си? :)

justonegirlwithonehope
07-24-2010, 21:14
Въобще не му се връзвай.Гена ми е да съм ниска и слаба.1.55 съм и 40 кг с напикани гащи.Един мой бивш постоянно ми натякваше как съм била дебела и така нататък, на което му казах, че като не ме харесва е свободен да си намери някоя по-слаба и хубава.Оставих го и какво стана ? След няколко дни той сам ме потърси.

Не знам защо го правят мъжете, но и на мои приятелки им се е случвало същото.

mynichka
07-25-2010, 09:32
Да ти имам приятеля..ужасно е да ти говори така

indigo0lady
07-25-2010, 09:57
Следващият път, в който почне да ти говори такива врели-некипели, му залепваш един хубав здрав шамар 8-) :smt075 =; и му заявяваш: "Като не ти харесвам, намери си друга!" :D Това в кръга на шегата, но наистина не му позволявай да си храни болната липса на самочувствие с теб - прекрати връзката възможно най-скоро. Ако си искаш психиката здрава! (Казвам го от личен опит... :? )

Nich
07-25-2010, 18:25
снощи бях готова да скъсам с него но се сетих че на сутринта (т.е. днес) има рожден ден и се отказах, а и тои не беше такъв преди беше много мил с мен става месец откакто рязко се промени стана друг човек.

тва е бил момента да му биеш шута на тоя дрисльо

gret4ety
07-25-2010, 18:44
ОО бе я му кажи на тоя да се засили от някъде :)

miminka__94
07-25-2010, 21:36
хммм ... нали знаете, че и да се шегува понякога добре, че е майтапа, че да си кажем истината... Нататък първо много самочувствие извади накрая МИС ИЗВЕСТНАТА ( регни се в импулс или тупалки.нет ) на мен 53кг за висока 1.64 ми се струват найстина повечко,а за 59 както си била да не говорим. . . обикновенно момичета с такава височина би трябвало да са към 45-47 . . . така, че да не нападаме момчето то може да е право . . . съвет стегни малко щом имаш избор късай го и си намирай друг ... все пак независимо какви недостатъци имаш когато си с човек, който те обича в неговите очи ще си перфектна ;) намери го

mArMaLaDkA
07-25-2010, 22:25
на мен 53кг за висока 1.64 ми се струват найстина повечко

е, браво бе! :lol:

miminka__94
07-25-2010, 22:35
на мен 53кг за висока 1.64 ми се струват найстина повечко

е, браво бе! :lol:

еми не знам дали можеш да си представиш по теб как ще стоят тея килограми,но например аз съм близо до нейните кг. а съм с около 10 см по-висока от нея и според мен съм нормална даже и с вроденото ми женско мнение винаги може по-малко да стана (въпреки,че и сега съм на диета) ... сега момичето може найстина да е без корем без задник и без целулит както се изкарва и да има просто по тежки кокали .. но първо докато не видиш не можеш да знаеш дали найстина е слаба или приятеля и казва истината ( плюс това щом е с нея може да и го казва просто за нейно добро не за да я обиди) и второ ми се струва нереално за 1 седмица от 59 кг. да станеш 53,пък и смисъл май няма защото при бързите диети не сваляш мазнините и тн. ама това е друга тема ...

mArMaLaDkA
07-25-2010, 22:42
Не ми е трудно да си представя, по простата причина, че и аз съм толкова.

Хич не е обиждащо да ти кажат в прав текст "дебела си", да.
Крайно селската постъпка е. Има къде-къде по-тактични начини да кажеш на някого, че има няколко килограма в излишък, особено ако това е приятелката ти, която би трябвало да уважаваш и цениш, независимо 2-та килограма отгоре.

miminka__94
07-25-2010, 22:50
ммм от сега да кажа не искам само с тебе да си правим диалог и да чакаме да стане време за нападки :D но все пак щом ходят от толкова време трябва да са достатъчно близки,за да могат да си кажат нещата в прав текст, а не по заобиколен начин. . . нали и сама разбираш, че ако позната те пита : абе дебела ли съм или трябва ли да сваля някое кило , дори и да е дебела ти ще и кажеш : абе не беее добре си - щото не ти пука толкова и не ти се занимава с нейните килограми, но ако най-добрата ти приятелка те пита въпреки, че ще и стане гадно ще и го кажеш директно, защото е много по-добре близък да ти го каже отколкото някой непознат да я засече и да и каже : "дебела си" . . . защо трябва да и ставаме адвокати и да и дигаме самочувствието като мис известната явно си има достатъчно, не можем ли да погледнем и от гледна точка на приятеля и не да кажем простак е и до там . . .

silvencety
07-25-2010, 22:53
на мен 53кг за висока 1.64 ми се струват найстина повечко

е, браво бе! :lol:Е това вече е анорексично мислене.. :lol:

miminka__94
07-25-2010, 22:57
на мен 53кг за висока 1.64 ми се струват найстина повечко

е, браво бе! :lol:Е това вече е анорексично мислене.. :lol:

пффф ей като почнете с такива коментари . . . и вашите измислени анорексии . . . всяка която е по-критична към себе си и иска да е стегната ведната е бъдеща анорексичка . . . ако ми беше анорексично мисленето щях да и кажа, че трябва да е 20 кг и да ходи да повръща . . . както казах за тази височина добре стоят около 45-47 кг. и може найстина да има причина да и казва,че може да поотслабне . . . нататък не знам аз ли съм с анорексично мислене или тя дето от 59,разбираш ли,щрака с пръст и за 7 дни става 53 . . . и предишното момиче дето и то е толкова високо и толкова кг. мислиш ли тялото си за перфектно,че никъде няма сланинка,паласка или голяма трътка със заформено бутче ?

kari606
07-26-2010, 05:14
олеле стегни се малко как ще се уставиш един мухльо да те нарича грозна и дебела както са написали другите кажи му че му е малък :D

petyfi
07-26-2010, 08:03
Еййй мацка, хич не се бави! Такива идиоти има навсякъде... хич не му мисли "ама ако го зарежа дали ще си намеря друг и ако намеря,няма ли да е същия...." !!
Такъв човек не заслужава любовта и вниманието, които явно ти му отделяш! Винаги ще се намери човек, който да те обикне такава, каквато си .. а според мерките ти, виждам, че нищо ти няма! :) Успех!

VerryBerry
07-26-2010, 08:31
Според мен пък тази рязка промяна се дължи на факта, че явно иска да те зареже. Момчетата не обичат да късат, а дразнят момичетата, за да ги накарат те да ги скъсат. Обижда те и те прави на 2 стотинки, за да те издразни и да не ти се обяснява защо не иска да е с теб повече. Съжалявам, че ти го казвам ама според мен няма друга причина да ходите от 2 години и изведнъж той да започне да не те харесва.

съгласна съм.Моята история преди 1-2 години с един вече бивш беше същата,както е при теб сега.Човекът явно ти прави намек да го зарежеш.В никакъв случай обаче не му се връзвай на приказките и не губи самочувствието си.По-добре се оттърви от него сега,за да намериш някой,който да те оцени ;)

darsi1819
07-26-2010, 12:59
Просто му казах КЪСАМЕ. И си намерих друг. от снощи не престава да ми се обажда- не му вдигам телефона, пише смс-и извинява се иска 2-ри шанс. Много добре ми се отрази тази промяна на партниора маи пак ще почна да го правя по често :D . Благодаря на всички за съветите.

soul1199
07-26-2010, 13:25
абе ти нормална ли си?!как ще го търпиш,я го зарязвай бързо,на мен не ми се е случвало,ама ако някое гадже ми каже тъй,ще му забия един шамар и ще си тръгна,баси,как те унижава и ти търпиш..ужас направо...

mArMaLaDkA
07-26-2010, 13:28
^ я виж коментара над твоя. 8-)

soul1199
07-26-2010, 13:36
^ я виж коментара над твоя. 8-)да бе,ся видях,карай ся :lol:

987654
07-26-2010, 13:37
Какъв е извода? Момчето не е искало да те обиди, или да късате, а просто да ти каже истината.
И стига с тая анорексия, аз на тази височина съм 44-45кг. и си ми е супер, даже ми трябва да се стегна (не да отслабна!), а 59 не искам и да си ги представям.

Edm0nDantes
07-26-2010, 18:57
всъщност 59 кила отговарят на доста по голям ръст.хубаво е че си отслабнала донякъде това че ти е обърнал внимание на фигурата е хубаво за да се стегнеш но ако резултатите те задоволяват и се чувстваш добре значи няма нужда да се стараеш излишно повече.

krem4et0
07-26-2010, 19:41
miminka__94, според всеки калкулатор, стандарт и прочие, 53 кг за ръст от 164 е идеалното и по-важното ЗДРАВОСЛОВНОТО тегло. 46-7 е твърде слабо. 166 см и миналата година станах 53. Едно на ръка, че всичко ми лопаше, но и цял месец се мъкнах по болниците заради слабост, ниско кръвно и ниско за ръста и възрастта ми тегло. В тийн годините съм стигала и до 60, както и съм падала на 48. 48 кила бях ужасно грозна и чак хърбава!

Темата май приключи? Авторката да се изкаже, нужен ли е друг коментар.

ve4nosamotna
07-26-2010, 20:00
Искам и аз да се включа, значи аз съм висока1,70 - бях 50 кг, сега съм 58, въпреки че имам по тежки кости се чуствам че нормалното ми тегло е 51 - 52 кг, повече кг са излишни мазнини, а не искам да си представям каква си била. Та искам да кажа,че със сигурност има проблем в теб относно видът ти, но пък повечето момчета май харесват закръглените момичета. Твоят щом първо те е харесал каквато си, а сега те обижда значи или са му говорили нещо за теб или иска да те подразни, така че си постъпила правилно. А може пък иска да ти покаже, че самочувствието ти не отговаря на действителността може би... :P

mArMaLaDkA
07-26-2010, 20:06
Леле, ако не беше кака ви Кремче, щях да спра да влизам във форума, честно. Само простотии чета последните страници. "Гледам и не вярвам на очите си".

krem4et0
07-26-2010, 20:13
ЖЕНАТА след пубертета, де, трябва да има мазнина в областта на корема и дупето. Това е важно, за да износи леко и безпроблемно бъдещото си поколение и да има хранителен запас. Да, вие сте деца, но е добре да разберете, че не е хубаво да сте прекомерно слаби. По ред причини,най-вече здравословни. Никой не казва да се тресете като желе, но и да сте с 2 куки забити в д-то също не е хубаво и добре. Ръст-110...нормалното, здравословното и идеалното тегло за жената.

kloely
07-27-2010, 14:13
Приятелят ти или е някъв комплексар или е бройкар и само се чуди как да те разкара. Не го оставяй да те разиграва. Или му бий шута или му кажи как се чувстваш и очаквай промяна.

19viktoriq97
07-27-2010, 14:52
Az li4no ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da go zareja po nai-brytalniq na4in i 6tqh da my kaja 4e trqbva da skusame ,za6toto ima dryg to4no na rojdenniqt my den pred priqtelite my,za da se zamisli i da se postavi na tvoe mqsto. Sled tova 6tqh da my iztriq nomera ot telefona si i kogato go videh nqma6e i da go poglejdam,za da znae za napred kakvo go o4akva s mene,ako si misli 4e ima vtori 6ans.

bebe961
07-27-2010, 16:19
99 процента съм сигурна, че проблема не е в теб, а в него. Мисля, че той е един комплексар, които избива комплекси. НЕ МУ РАЗРЕШАВАЙ! Кажи му, че щом не му харесваш ще го зарежеш и веднага ще си хванеш друг кажи, че си имаш достатъчно кандидати. А да го видим тогава :-x

n_ivajlova
07-27-2010, 16:26
...

soul1199
07-27-2010, 16:33
Здравейте, аз имам май същият проблем ;( вярно нямам перфектна фигура имам си сланинки..забравих да кажа заедно сме от 3 год. и половина..днес като се видяхме, той видя че имам стрии по краката..попита ме от кога са нз си кво..почна да ми измерва с ръце краката ми..казва че били малко по слаби от неговите..малко ми оставало да го настигна ;(..незнам просто..не ми е мн добре..като ми говори така ;(поговори с приятеля си и му кажи,че не ти е приятно да ти говори така

n_ivajlova
07-27-2010, 16:48
...

soul1199
07-27-2010, 18:03
Здравейте, аз имам май същият проблем ;( вярно нямам перфектна фигура имам си сланинки..забравих да кажа заедно сме от 3 год. и половина..днес като се видяхме, той видя че имам стрии по краката..попита ме от кога са нз си кво..почна да ми измерва с ръце краката ми..казва че били малко по слаби от неговите..малко ми оставало да го настигна ;(..незнам просто..не ми е мн добре..като ми говори така ;(поговори с приятеля си и му кажи,че не ти е приятно да ти говори така

Оффф...незнам ;( смятам тази вечер да не му вдигам телефона ;(еми както си решиш,но не бягай от проблема

n_ivajlova
07-27-2010, 18:05
...

soul1199
07-27-2010, 18:09
Мисля, че като се поотдръпна малко..ако се държа по студено..и ще се усети..;(не разчитай много на това,може и да не фане,аз на твое място бих говорила с него

sasha_90
07-27-2010, 19:24
Мисля, че като се поотдръпна малко..ако се държа по студено..и ще се усети..;(не разчитай много на това,може и да не фане,аз на твое място бих говорила с него
Да,трябва да говори с него.Не е честно някой да се държи по този начин след 2 годишна връзка.

n_ivajlova
07-27-2010, 19:37
.....

miminka__94
07-27-2010, 19:45
Пфф някои хора как взаймно се успокояват за това,че са дебели . . . аз не разбирам как може другите да ви го казват и вие да си се успокоявате,че сте перфектни. Не се заяждам, но само приятеля ти ли го е казвал или има и други ?

и btw говоря за авторката не за последното момиче,което е споделило проблема си с приятеля и . . . за нея: хубаво е, че осъзнаваш, че до една степен приятеля ти в прав,според мен за толкова време сте си достатъчно близки да ти го каже директно,вярно истината боли,за това може би ти е станало гадно, според мен кажи му,че забележката му ти е била обидна и направи всичко от себе си за да влезеш във форма ;)

n_ivajlova
07-27-2010, 19:50
...

miminka__94
07-27-2010, 19:50
Искам и аз да се включа, значи аз съм висока1,70 - бях 50 кг, сега съм 58, въпреки че имам по тежки кости се чуствам че нормалното ми тегло е 51 - 52 кг, повече кг са излишни мазнини, а не искам да си представям каква си била. Та искам да кажа,че със сигурност има проблем в теб относно видът ти, но пък повечето момчета май харесват закръглените момичета. Твоят щом първо те е харесал каквато си, а сега те обижда значи или са му говорили нещо за теб или иска да те подразни, така че си постъпила правилно. А може пък иска да ти покаже, че самочувствието ти не отговаря на действителността може би... :P

един човек да си го каже с 10 ръце съм съгласна... аз съм 174 и съм почти колкото нея и съм нормална,тя е близо 10 см по ниска и е на същите кг. еми за мен това не е слабо. Както казах хубаво тяло не означава голяма трътка заформено бутче и паласки ...

miminka__94
07-27-2010, 19:52
Пфф някои хора как взаймно се успокояват за това,че са дебели . . . аз не разбирам как може другите да ви го казват и вие да си се успокоявате,че сте перфектни. Не се заяждам, но само приятеля ти ли го е казвал или има и други ?

и btw говоря за авторката не за последното момиче,което е споделило проблема си с приятеля и . . . за нея: хубаво е, че осъзнаваш, че до една степен приятеля ти в прав,според мен за толкова време сте си достатъчно близки да ти го каже директно,вярно истината боли,за това може би ти е станало гадно, според мен кажи му,че забележката му ти е била обидна и направи всичко от себе си за да влезеш във форма ;)

Права си мила..сигурно е така..преди малко се чухме и му казах, че ако не може да ме приеме такава каквато съм..просто да се разделим и да си намери перфектната..извини се,но..не е мн приятно ;( но мисля наистина да се държа малко по hard...да видим така как ще е

Покажи му ясно, че ти е станало неприятно и покажи, че имаш воля да коригираш малките грешки, не заради него, а заради себе си, за да имаш самочувствие и да не се срамуваш да показваш тялото си :) Успех

JustAngel
07-27-2010, 20:45
Добре де, в крайна сметка не обсъждахме ли поведението на момчето, а не килограмите на момичето ?! :?

pebals
07-28-2010, 10:05
алоооооо,шшшшшш,ееееееее....


СТЕГНИ СЕ МАЛКО!


не оставяй некъв паляк да си прави гавра с тебе,още повече като знаеш,че мерките са ти прекрасни :)


ако ти нямаш самочувствието,че си страхотна,как тоя да има?


бий му шута,не може да се ебава с теб така майна,а ако мн го харесваш и държиш на него сподели му открито притесненията си... и след тва пак му бий шута. и кажи на некой твой познат да го пребие,щото е БОКЛУК и не може да се държи така с теб!


бахти шамандурата е тоя,какви смешници има,понекога се чудя как може да има такива "мъже",срам за пола ни :(


ама ВИЕ сте си виновни,че ги търпите,има достатъчно качествени момчета,с които да се занимавате,що се на некви боклуци налитате майна :idea:


+ 1...... за височината ти килограмите ти са суперрр...не се комплексирай,защото няма причинаааааааааааааааааа !!!

Bolux
07-28-2010, 11:03
Абе как ще ти говори така, щом веднъж те е приел такава каквато си.

darsi1819
07-30-2010, 15:24
Пфф някои хора как взаймно се успокояват за това,че са дебели . . . аз не разбирам как може другите да ви го казват и вие да си се успокоявате,че сте перфектни. Не се заяждам, но само приятеля ти ли го е казвал или има и други ?

и btw говоря за авторката не за последното момиче,което е споделило проблема си с приятеля и . . . за нея: хубаво е, че осъзнаваш, че до една степен приятеля ти в прав,според мен за толкова време сте си достатъчно близки да ти го каже директно,вярно истината боли,за това може би ти е станало гадно, според мен кажи му,че забележката му ти е била обидна и направи всичко от себе си за да влезеш във форма ;)

Преди ми казваше че харесва тялото ми- спортувам- че не харесва клиощави момичета и т.н. Не ми се промени теглото, нито намалих, нито увеличих тренировките все същата си бях а ми каза че съм много дебела че трябва да остлабна. На теб това ако ти звучи нормално за мен не е така. Незнам дали прочете всичко което написах но вече отдавна го оставих и даже забравих за него. Що се отнася до въпроса ти да казвали са ми че съм дебела 7 годишната ми сестра, защото не и ставали моите дрехи.



Между другото на 28 се срещнах с приятелката на брат му - и те са скъсали.
Разказа ми как е станало- абсолютно същото което и с нас.

XXX_f
07-30-2010, 16:27
Много ми е интерсно каква е била тази връзка, че и 2 години след като ти си готова да му кажеш край когато ти е казал че си дебела... може да го е казал, защото приятелите му са му говорили за наистина слаби момичета и да са му го набили в главата, вместо да седнеш до него и да му обясниш как се чувстваш и т.н. и че преди никога не ти е харесвал тялото, даже го е "боготворял" един вид, ти късаш с него чакай малко това са 2 години и заради една глупава забележка ти реагираш по този начим... знаеш ли какво ми говори това че вие сте един с друг просто да не сте сами... и твоето упасение, че някой друг така ще ти говори. ти не искаш да си с някой който да обичаш, ами да си с някой за да не си сама... глупаво ми е мисленето ти. Разбирам ако сте поговорили и си му дала малко време да се промени или да осъзнае какво е направил да го зарежеш, ама ако е само за това... което ми говори че ти май не го заслужаваш. щом не можеш да му дадеш шанс да си осъзнае грешката и си готова за 1-вия проблем да го зарежеш, ами ако дойдат големите проблеми?

п.п а и мога да кажа, че имам някаква представа как изглеждаш, дебела не мога да кажа ама малко пъничка да.. аз съм висока 1.73 и съм била 63 кг. ами изглеждах закруглена, сега съм 4 по - малко (приблизително) и изглеждам добре, ама съм висока и никак няма да ми отива да съм много слаба... Съдя по себе си нищо лично...

Bellatrix
07-30-2010, 16:47
Впрочем стига сте съдили по себе си. Различните хора имат различно телосложение => килограмите им стоят по различен начин. Аз съм 48кг и съм висока едва 1.65 някъде, ама туй, което веки би приел за излишно ми е в циците. И съм си слаба. Тъй, че е глупаво да съдите по това как вие бихте изглеждали, ако бяхте неин ръст, нейни килограми.

А според мен е много глупаво да се изцепва така. Ако иска приятелката му да отслабне има си далеч по-тактични начини да го каже или да намекне. Не като първия селяк. Той си я е избрал все пак и трябва да я обича такава, каквато е. Все едно тя да се хване с него и да се държи все едно го обожава и си го приема, какъвто е и след 2 години да изцепи: Що не пробваш от ония уреди, които удължават пишката? Искам да не ти е 15 см (примерно). Грозно е.

ohdearlife
07-30-2010, 16:56
Стига дее!Подобен човек който се държи с тебе като с някой изрод не те заслужава..Както се казва "хващай си партакешите" и се махай от него.100% ще намериш някой много по-добър.Късмет.. :) :)

Lian4ety
08-02-2010, 13:34
Според мен изобщо не си дебела много си си добре :!: Не позволявай на някой си да си играе с теб!! Той не те заслужава :)

FunkyBoy
08-02-2010, 13:37
ами, накарай го и той да се чувства така :) и поговорете по въпроса ;)

7227
08-02-2010, 19:20
Здравеите приятели,
с приятеля ми сме заедно вече почти 2 години. Преди около месец започна да ми казва че съм била дебела и трябвало да отслабна, като бяхме на море забелязах как показва на приятеля си 2 мацки които минаваха покраи нас. Преди ми харесваше да съм до него, а сега като съм до него се чувствам грозна и дебела. Преди около седмица тежах 59кг, снощи се претеглих- 53кг висока съм 1.64 нямам корем, нито целулит започнаха да ми излизат костите тои продължава да ми казва че съм дебела. НЕ ГО РЕВНУВАМ просто чувствам се като грозното патенце когато съм с него. Страх ме е че ако го зарежа и тръгна с друг след време отново може да ми се случи това. Даите ми съвет как да постъпя. Случвало ли ви се нещо подобно? ПОМАГАИТЕ

Заради един такъв "хубостник" си докарах анорексията.....

Violenza
08-02-2010, 19:51
Заради един такъв "хубостник" си докарах анорексията.....
Хаха, добро оправдание за празната ти глава.


На авторката са й казали всичко... каквато и да е, на първо място трябва да цени себе си, а не прищявките на който и да било мъж.

sweetpunk
08-02-2010, 20:18
Съгласна съм с останалите, че тоя е абсолютен селяк. Като се замисля всички приятели, с които сме говорили на тая тема са на мнение, че трябва да има малко месце да се пипне, а не да бие на кокал. А с това темпо на отслабване единственото нещо, което ще постигнеш е анорексия и стърчащо кокали нищо друго. Тоя идиот няма да те хареса повече .. и мисля, че просто си гъделичка егото като се подиграва с теб... а това е супер глупаво .. особено след 2 години... осъзнай се момиче не му се вързвай толкова 8)

Kikiche
08-02-2010, 22:11
Значииииииииииии, девойче, като те кара да се чувстваш така шута в г*за и го оставяш патките да пасе... Няма да даваш някой си посерко да се държи така с теб! Щом си позволява такива неща явно не е достатъчно добър за теб и не те заслужава... Пък и каквото ти е писано да става, ще става няма да се страхуваш от каквото и да е било, най-малко от бъдещето! :wink:

Milen0v
08-02-2010, 23:06
бий му шута
пп:тва и аз сам праел така с приятелките си (с някои)но това е само защото са имали нужда от малко стягане ,бягане и проче
след като е с мен нека да бъде на нивото ми

ScarletBite
08-02-2010, 23:19
Абе приятелят ти има някакви психични или сексуални отклонения. Напълно сериозно. :)

Хиляда обиди се изсипаха по адрес на момчето, при това с основание. Но помогнаха ли ти с нещо? Какво друго, освен огорчение към него и гняв към себе си, задето си позволила да бъдеш смачкана по този начин, изпита? И съветите "бий му шута" удовлетворяват ли те, след като това е най-логичната, но и най-неприемливата (щом си седнала да пишеш тема и го търпиш толкова време...) алтернатива за теб?
Когато хората видят някой, чието поведение е... ами, да кажем гадно, те бързат да отвърнат в същия стил и дори по-силно, за да го задминат. А ако той е лице в лице с тях, прави същото и така се получава цяла пирамида от негативна енергия. Ужас, наистина.

Вдишай. Издишай.

Та... да се върнем на приятеля ти. Ти го познаваш най-добре. Опитай да го прецениш обективно.
Опитва ли той често и настървено да демонстрира превъзходство или пренебрежение към хора и събития?
Как понася критика и поражение?
Държи ли се често арогантно?
и още много, много въпроси с подобен характер...

Пауза за мислене


Съвсем нормално е да гледа други жени по плажа, да ги обсъжда с приятели и дори мислено да ги сравнява с теб. Това го прави всеки мъж и не би трябвало да ти носи нищо друго, освен леко неприятно свиване на стомаха и малко негодувание. Въобще не го прави на въпрос.

светва червената лампичка

Другото обаче е обезпокоително. Говори за дълбоки вътрешни комплекси за малоценност. Той се чувства недостоен и жалък, затова е естествено привлечен от образа на нахакан пич и се старае да бъде такъв. Възможно е да плюе въпросните мега гъзари, за да прикрие по-горното. Обаче вижда, че нещата не са съвсем такива, каквито му се иска да бъдат, и не могат изцяло да компенсират или поне прикрият посредствеността му, нито пък да го накарат да блесне сред масата, както му се иска. И, разбира се, трябва да си намери виновник. Виновниците за комплексарите, освен обстоятелствата и държавата, най-често стават близките им хора. А пък недай се боже да го превъзхождаш в нещо, например интелектуално, или да си отправила някога дори несъзнателна критика към чупливата му особа...

потриване на челото и въздишка

Има много да се изпише по темата, но става все по-късно и се съмнявам, че ще прочетеш поста ми, ако е невъзможно дълъг.
Не мога да ти дам съвет - аз, с моята ужасна гордост и алергия към подобен тип мъже...
Все пак, ще ти кажа как бих постъпила на твое място. Бих взела решение да го напусна. Все пак, заради чувствата и времето с този човек, бих му дала шанс. Бих провела разговор с него. Не нещо сърцераздирателно и сълзливо, защото бих рискувала да се озова в прегръдките му, да се размекна и нещата да продължат по старому. Не. Бих казала какво ми е на душата точно и ясно. После бих си тръгнала, казвайки, че, ако е готов да промени отношението си и още ме обича, може да ми се обади отново на другия ден - в противен случай да не ме търси повече. Нещо като ултиматум. Едно денонощие време да прецени себе си - предостатъчно.
Мисля, че подобна постъпка би те накарала да си чувстваш уверена. Да видиш себе си и света доста по-ясно. Да посрещнеш евентуалната раздяла с гордо вдигната глава. Или, ако нещата се закърпят, да покажеш достойнство.

Успех, мила! :)
Дано съм била полезна.

LovEsIckk
08-03-2010, 00:58
Tази тема бе публикувана във вестник Телеграф,муцки.

PLAMENKO
08-03-2010, 06:10
хахаха ебаси олигофрена :grin:

vesito13
08-03-2010, 06:31
Tази тема бе публикувана във вестник Телеграф,муцки.Сега, ако дадеш и статията, че ми стана интересно :-D

LovEsIckk
08-03-2010, 18:52
Няма как да ти я дам,цифровия ми не е в мен,а скенера ми не работи.
Става въпрос за вестника от 29.. :)

StromaeKiss
08-04-2010, 21:57
Всичко е в основата на спокойния разговор. Просто поговори сериозно с него,накарай го да си изясните нещата. Той може да се шегува,наистина,но в такъв случай му покажи,че не са ти приятни ''закачки'' от този тип. Няма да изгубиш много,ако поговориш с него. Успех! :)

didi0804
08-05-2010, 12:05
Той е комплексар,при това голям

DeiLa
08-05-2010, 12:57
и я кажи как така за 1 седмица от 59 си стала 53? тва са 6 кила. как става тоя номер?

Lovegood
08-05-2010, 13:14
Той е комплексар,при това голям
Именно.
Бий му шута, щом отсега ти се налага... къв е той... :)

silvencety
08-05-2010, 13:20
Мисля че за близо 2 години ,трябва да се е влюбил в онова вътрешното в тебе ,и визията да е на заден план..
Какъв е той ,да не е случайно мистър свят та така да те съди?

simi1997
08-06-2010, 12:37
тегли му на тоя уй една майна и си намри друг

love_you_boy
08-06-2010, 12:45
остави го,очевидно не те заслужава :?

darsi1819
08-06-2010, 13:12
и я кажи как така за 1 седмица от 59 си стала 53? тва са 6 кила. как става тоя номер?

Не чувствах никакъв глад, отвръщавах се от храната пуших почти 2 кутии цигари на ден. Горе споменах че тренирам - увеличих тренировките пих само газирана вода и се получи. Даже от тогава насам не мога да си нормализирам храненето понеже цяла седмица несъм яла абсолютно нищо. Вземах витамини за да не се чувствам слабо но пак ми беше зле.

7227
08-06-2010, 16:03
Заради един такъв "хубостник" си докарах анорексията.....
Хаха, добро оправдание за празната ти глава.


На авторката са й казали всичко... каквато и да е, на първо място трябва да цени себе си, а не прищявките на който и да било мъж.

По всичко личи,че твоята тиква е куха.Чудя се до къде може да стигне човешката злоба и простотия.От теб ще разберем.

notlike
08-06-2010, 17:42
7227 и май оправия няма, нали? Права си, заради един човек не трябва да разбиваш живота си. Всеки е различен, няма еднакви. Ако всички бяхме като две капки вода, никой няма да изпитва нищо към другия, защото знае какво ще е. Зарязвай го тоя комплексар и си вземи друг :) И спри цигарите, защото ще стане лошо след време, ако ги спираш. Сега е момента, докато нямаш апетит.. ще ти дойде отчасти и най-много да си възвърнеш теглото.. а иначе може да качиш немалко. Това с двете кутии е ужасно опасно, особено за жена. Това си решаваш ти, но аз не мисля, че е правилно :)

Hilary_
08-07-2010, 06:55
Я му тегли една майна.. :x
+ това, което вече те посъветваха: кажи му, че му е малък!! .. 8-)

xinfamous
08-07-2010, 08:12
КАРА МЕ ДА СЕ ЧУВСТВАМ ГРОЗНА И ДЕБЕЛА

На бялото черно ли да кажеш?

zlonamerena
08-09-2010, 16:34
Не се впрягай, не ти трябва такова момче! Да не е с ляв наклон? :D Не се отпускай толкова, да не се храниш и да отслабваш,щом ти си се харесваш така, си стой така. Не може един комплексар да си смъкне самочувствието :) Как се споменава в темата.. кажи му,че оная му работа е много малка и не върши работа, да почувства как ти се чувстваш,до като той ти говори,че си грозна и дебела :)