PDA

View Full Version : Нормално ли е ?



Princessani
07-23-2010, 11:50
от известно време вечер изощо не мога да спя.А през деня мога да проспя целия ден. :o от известно време гледам филми или нещо друго вечер ,защото не мога да заспя.Често приятели са ме питали защо не спя по това време :D .Когато спя с някой нямам проблем със съня ,а като съм сама не мога :o .Когато бях с бившия ми приятел вечер си заспивах.Дори последната години ,когато бях на училище (сега завърших 12 клас ) се чувствах много изморена през деня :( ,а вечер е съвсем различно.Преди съм била с някой просто да не съм сама.Когато съм сама не знам какво ми става :? изпитвам някакво чувство на самота напоследак и незнам какво да правя :x Усещам ,че започвам да го замествам с други момчета ,а всъщност нямам нищо към тях.Започва да ми е като някаква мания да мисля за бившия ми приятел :o :o :o :o

Leeeeroy
07-23-2010, 12:41
от известно време вечер изощо не мога да спя.А през деня мога да проспя целия ден. Surprised от известно време гледам филми или нещо друго вечер ,защото не мога да заспя.

Аз съм същия :D жалко , че мойте познати не са като мен иначе вечер щеше да е луд купон :D. И аз така почвам кам 12 да търся филми и цяла нощ си гледам нямам и представа зарди какво е може би защотот съм зодия везни :Д

Princessani
07-23-2010, 13:33
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

TykaSePisheNick
07-23-2010, 13:40
Не е нормално.

deskka3
07-23-2010, 15:20
Според мен не трябва да гледаш телевизия вечер, а да почетеш нещо-книга, списание...През деня недей да спиш, а изгори цялата си възможна енергия :smt003 Яж по-леки храни и не мисли, че си сама. :P :smt023

male91
07-23-2010, 16:36
Това се получава от уплаха и стрес.
Като станеш и като лягаш прави калбо напред да ти се преобръща кръвта :)
Доста е опасно, между другото.

Foreverbg
07-23-2010, 18:07
И на мене вечерта не ми се спи, но през деня...

mArMaLaDkA
07-23-2010, 18:09
Изнервена и депресирана си, че с приятеля ти сте скъсали.
Това, в допълнение с правенето на нищо по цял ден, преяждането(евентуално), жегите и постоянното взиране в монитора съставят сегашното ти положение.

Спокойно. И аз по едно време бях така. После почнах да излизам повечко, да ям по-леки храни, да стоя на хладничко, гледах да не си тровя нервите с глупости и... помогна, да. От няколко седмици спя като пън. И метеор да падне в стаята ми няма да разбера. :)
Можеш да си запалиш и някаква ароматна свещ/пръчица - помага. И си проветрявай стаята постоянно.

anichka12345678
07-23-2010, 18:37
Изнервена и депресирана си, че с приятеля ти сте скъсали.
Това, в допълнение с правенето на нищо по цял ден, преяждането(евентуално), жегите и постоянното взиране в монитора съставят сегашното ти положение.

Спокойно. И аз по едно време бях така. После почнах да излизам повечко, да ям по-леки храни, да стоя на хладничко, гледах да не си тровя нервите с глупости и... помогна, да. От няколко седмици спя като пън. И метеор да падне в стаята ми няма да разбера. :)
Можеш да си запалиш и някаква ароматна свещ/пръчица - помага. И си проветрявай стаята постоянно. ми до някъде е така уж си търся работа ама нищо и незнам обаркана съм :(

HandOFDooM
07-23-2010, 22:51
незнам за теб ама сега изобщо не ми се спи като огася пц-то и легна след 10 минути съм заспал