PDA

View Full Version : Комплексирам се



nadetyy95
07-23-2010, 13:05
Здравейте :) . Моят проблем е , че моите приятелки (3) и трите си имат приятели (гаджета) , а само аз си нямам. Миналата година лятото излизахме с една от 3те ми приятелки, защото другите 2 вече си бяха намерили и все пак не ме бяха забравили да не ме търсят да излизаме, но ми беше тъпо да излизам с тях, защото те са с приятелите си аз да ходя само да "досаждам". Но ето, че и другата ми приятелка с която цяло лято бяхме заедно си намери приятел. И няма с кого да излизам чувствам се отвратително. Но само да кажа аз тоя приятел не го искам само да има с кого да излизам.. искам да разбера какво е защотото до сега съм нямала. Обвинявам се само и може би от септември миналата година аз не съм същият човек. Обвинявам се, че съм грозна, дебела и т.н. Започнах да си избивам комплекси. Почнах да се държа гадно с хората сякаш те са ми виновни, да игнорирам и отблъсквам хората които се опитваха по някакъв начин да ми помогнат и да ми дадът съвет. Приятелките ми казваха, че да се влюбиш не ставало ей така.. и, че когато най-малко очаквам и на мен ще се случи и ще съм много щастлива. Но немога да го преживея... Моля ви дайте ми съвет :)

DarkGirll
07-23-2010, 13:14
Ейй я се стеги бе мила...споко ще си намериш! Момчета има много... :wink: просто излез в парка,по центъра и т.н. запознай се с нови хора... :P Горе главата лято е...забавлявай се...успех... :wink:

LipSy
07-23-2010, 21:13
Недей да се комплексираш толкова много! Наистина няма да усетиш как ще те застигне (както са казали приятелките ти). То пък виж сега да не стане така, когато ти си намериш приятел твоите приятелки да останат без гаджета. Тогаво кой ще ревнува: те! Така че...има време, целият ти живот е пред теб и няма за какво да се тревожиш и да се отчайваш! И си хвани този, който наистина ще те обича, а не този който ти е просто гадже и така да се каже, че си имаш и само до там. Трябва да разбереш кой е точния за теб! Айде УСПЕХ!!! :) :-) :)

Raffine
07-23-2010, 21:14
Споко,и аз бях така.Е,още си нямам приятел,но това,според мен,е точно защото сама се смятам за грозна.Имам руса хубава коса,зелени очи,слаба съм,но самочувствие отвсякъде ми липсва.Просто,когато си уверена в себе си то си личи и привлича хората.Просто си кажи,че останалите момичета не са нещо повече от теб.Ако се чувстваш дебела и наистина си-поспортувай :) Любовта идва тогава,когато най-малко я очакваш.Ще я срещнеш ;)

pamii
07-24-2010, 00:02
анкетата ти е някак безсмислена

malkataa
07-26-2010, 08:07
1-во не се притеснявай,че нямаш гадже.Както казаха и по-горе момчета има много.
2-ро това с гаджетата са временни прищявки,а не истинска любов ;)

miskaprizZ
07-26-2010, 13:40
1-во не се притеснявай,че нямаш гадже.Както казаха и по-горе момчета има много.
2-ро това с гаджетата са временни прищявки,а не истинска любов ;) +1

blackstreet
07-27-2010, 17:07
Миличка това, че приятелките ти имат гадже не значи, че ти си за изхвърляне или трябва да се комплексираш. Сега имаш комплекси заради това, со след като си хванеш някой ще се появят други комплекси. В живота е така. Затова излизай си с приятлеки (ако трябва нови, защото много ме дразнат момичета с гаджета, които забравят приятелките си) и си се забавлявайте. :-)