PDA

View Full Version : Подутини , каква може да е причината?



MimiKalcheff93
07-23-2010, 12:10
Един приятел има подутини на ръката на мекото от вътрешната страна лакъта надолу .Зачервено е и като го бутна тупти все едно.Появи му се преди 2-3 дена , след 1 -2 дена мусе появи и на крака към пръсеца и на бедрото близо до коляното .Стои като на бабунки аз така му викам ,нещо като планинки , абе подувания са си.Незнам защо е.Червено е и са големи очастъците които са цялата ми длан успява да го обхване това червеното направо незнам . На ръката видях ,че нещо го е ухапало може би комар нещо.Беше се намазал вчера сутритна с алергозан , вечерта беше по-добре. Да отиде ли на лекар , нещо да си вземе ли да пие , да се маже ?! Какво може да е незнам , супер много се притесних из нета се рових.да не би да е алергия от ухапваията от насекоми , или незнам и аз. Той е от Гърция може ли климата нещо , което не мисе вярва на гости са си ии незнам панирам се вече

F0rlan22
07-23-2010, 18:43
снимчица можеш ли да качиш?

darkPaladin
07-24-2010, 06:38
щом лечението има ефект да продължава

MimiKalcheff93
07-25-2010, 11:07
снимчица можеш ли да качиш?


Не за съжаление. Вчера го гледам това на ръката му е поотминало.Но пак е все едно оттекло такова
излезли са му 4 нови мънички абе все едно някакви бобови зрънца има под кожата незнам защо така :( Не ще и да ходи на лекар направо в чудо съмсе видяла , а толкова се притеснявам :С