PDA

View Full Version : Ако го целуна...............................



acdcfenka
07-23-2010, 14:10
Ако го целуна, какво ще стане? Ще се отдръпне или ще се опита да се сближим?

DarkGirll
07-23-2010, 14:12
Е ние тук не сме ясновидци за да ти кажем какво ще стане.. 8-) Пробвай и ще разбереш.. :wink: И много малко информация си дала...кой да целунеш..приятел..гадже...ня ой когото харесваш?

acdcfenka
07-23-2010, 14:14
Един който харесвам, въпреки че надали ще успея, защото винаги има хора около нас. А и се притеснявам от него.

DarkGirll
07-23-2010, 14:17
Един който харесвам, въпреки че надали ще успея, защото винаги има хора около нас. А и се притеснявам от него.

Давай бе милаа...целунии гоо.. :lol: :lol: просто му се хвърли отзад или отпред и го целуни щом ти се иска мисля,че нищо няма да изгубиш.. :wink: 8-) Пък после очаквай и той да ти се "хвърли" и да те нацелува... :lol: Айде успеххх :P

acdcfenka
07-23-2010, 14:20
Проблема е в това, че ми е шеф и не знам после каква ще е реакцията неговата, а и рискувам да ни видят и другите.

DarkGirll
07-23-2010, 14:23
Проблема е в това, че ми е шеф и не знам после каква ще е реакцията неговата, а и рискувам да ни видят и другите.

Ам...на колко сте?

acdcfenka
07-23-2010, 14:27
Аз съм на 21, а той 23.

DarkGirll
07-23-2010, 14:31
Аз съм на 21, а той 23.

Ами..или изчакай подходящ момент когато сте сами и го целуни...друг варянт е когато пак сте сами да го попиташ дали може да го целунеш...(но този вариянт е доста старненн.. 8-) ) А той има ли някакви чуства към теб? Или просто ти го харесваш а той не..?

acdcfenka
07-23-2010, 14:42
Не знам дали ме харесва, писах му смс, той нищо не каза, замълча си. Тук във форума ме посъветваха да му пиша, че го харесвам като шеф, иначе рискувам работното си място. Но започвам още повече да го харесвам, в смисъл като че ли се влюбвам. Дори заради него се регнах във фейса и той пак се държи неутрално. А на работното място се държи нормално и си мълчи по този въпрос, но и не дава сигнали за това дали отговаря на интереса ми. Въпреки, че в сряда като отидох да си взема парите от офиса, понеже като касиерка не трябва да имам пари в мен, шефката ме избъзика пред шефа че: цитирам : "Госпожицата, иска пари и телефони".

Малко дълго, ама нали искаш малко повече инфо.

DarkGirll
07-23-2010, 14:47
Може пък и той да има чуства към теб,но да не ги показва заради работата смисъл да се прави на строг шеф и т.н.... 8-) знам ли....то мъжете са странни същества... :D ! Не бързай с целувките...поразпитай колеги или негови приятели дали им е споменал нещо за теб..и тогава реши какво да правиш...

acdcfenka
07-23-2010, 14:56
Бих питала шефката, дали не и е споделил нещо. Не че ми пука много от нея, но се притеснявам да не би да ме изгледа малко странно. Може да го е казала неволно, без никаква цел. Или да го питам директно какво е неговото мнение относно смс-те и да бера зверски срам. Аз му писах точно затова, че ме е страх и срам от реакцията му.

DarkGirll
07-23-2010, 15:17
Бих питала шефката, дали не и е споделил нещо. Не че ми пука много от нея, но се притеснявам да не би да ме изгледа малко странно. Може да го е казала неволно, без никаква цел. Или да го питам директно какво е неговото мнение относно смс-те и да бера зверски срам. Аз му писах точно затова, че ме е страх и срам от реакцията му.

Охх ми нз. вече какво да ти кажа мила....поразпитай дали е споменавал за теб..или направо си му признай...успех.. :wink:

SmilezZz
07-23-2010, 17:41
Според мен изчакай точния момент и тогава го целуни..ИНаче така наистина е доста рисковано..
Успех..

LaCritic
07-23-2010, 17:59
Няма смисъл да го целуваш, ще го отблъснеш. Направо се събличай, събувай му гащите и почвай. :lol:

MissChocolate
07-23-2010, 19:57
Ако го целунеш, няма да умреш.
Опитай.

pamii
07-23-2010, 22:46
Да ти преличам на врачка случайно?! Защо питате такива тъпи въпроси за Бога?! Ядосвам се вече.. Момиче, не ти ли стига до акъла, че ние няма от къде да знаем какво ще стане, а и също че зависи и от самото момче.. Ние как можем да ти кажем?
:?

ForzaFelipe
07-23-2010, 23:40
Само AC/DC :grin: :grin: :grin:

Абе виж са,фенка на рока,на AC/DC на 21 а питаш децата тука какво ще стане ако го целунеш :D Давай,Хващаш за ушите и някъде го гърпаш и действаш,какво ще стане е не сме гадатели незнаем,но може да пробваш пък никой не е умрял от целувка :D

acdcfenka
07-26-2010, 14:32
DarkGirll попитах го сега чакам отговор и да видя какво ще стане. Мерси за съвета. Егати излагацията и унижението.

DarkGirll
07-26-2010, 14:58
DarkGirll попитах го сега чакам отговор и да видя какво ще стане. Мерси за съвета. Егати излагацията и унижението.

Браво милаа,че си се осмелила да го попиташ...УСПЕХ :-)

LipSy
07-26-2010, 20:23
Най-добре си вземи една кристална топка и така ще разбереш, дали ще се отдръпне или ще иска да се сближите! :razz:

acdcfenka
07-28-2010, 07:17
DarkGirll разбрахме се с него, няма опасност от уволнение, но той иска секс и само секс, каза че не иска връзка, а само секс. :o

CrazyMani
07-28-2010, 11:37
Ако го целуна, какво ще стане? Ще се отдръпне или ще се опита да се сближим?

Казваш че той иска секс и само секс..Той не иска връзка..А ти си влюбена в него....Разговаряй с него..опознай го още по добре..Дай му шанс да те опознае...Тогава може би ще имате шанс да бъдето заедно не само заради физическата връзка а и заради емоционална..но внимавай той може да те нарани..