PDA

View Full Version : Голямото скарване ;(



c0raline
07-23-2010, 18:23
Здравейте, Днес заради тъпия ми съученик [Велислав] - се скарахме с най-добрия ми приятел, Теодор. Вильо ми се иэплю на краката 2 пъти и аэ се ядосах много и почнах да му викап....Теодор мноо се иэнерви и почна да си плюе на краката, эа да покаже че и той също е наплют. След това Вильо се эасмя и пак почнах да му викам. На Тедо му писна и ми се развика....Ако стъпе на ъгъла, пък на.....и тръгнаха...мноо ми се ще това да не се е случвало! Какво да направя за да се здобрим? :( :(

SmilezZz
07-23-2010, 18:54
Как какво да правиш ?
- Отиваш и му се извиняваш.. (На Теодор)
Щом сте добри приятели - ще приеме извинението ти..Според мен е направил така,защото е бил изнервен..
Като му мине яда - всичко ще е наред

MissChocolate
07-23-2010, 18:55
От всичкото това разбрах само,че Вилъо се е оказал ненаплют. :razz:

Какво да направиш за да се Здобрите с Тедо? Обменете плюнки .. :o 8-)

Innocente
07-23-2010, 19:17
Лапешки глупости. Той ме оплю после оплюл себе си, а пък вие сте се скарали... :-o Нещата, които те са направили ми звучат доста нелогично. :(

LipSy
07-23-2010, 20:59
Вие откъде падате вече не ви знам! :? Толкова ли си нямате какво да правите, че чак се плюете и то по краката?! :lol: :razz: :lol: Ами извини се на Теодор и така!

Smrazqvashta
07-24-2010, 20:12
За какво да се извинява на Теодор ?

"Теодоре извинявай , че се наплю сам по - краката ?":shock:

А в случея Теодор е на страната на Вильо , което ме навежда на мисълта , че той е твоя най - добър приятел , но ти не си неговата най - добра приятелка. Ако беше такава , той просто нямаше да седи безучастен докато някакъв ти плюе по - краката. :shock:

DarkGirll
07-24-2010, 20:15
За какво да се извинява на Теодор ?

"Теодоре извинявай , че се наплю сам по - краката ?":shock:

А в случея Теодор е на страната на Вильо , което ме навежда на мисълта , че той е твоя най - добър приятел , но ти не си неговата най - добра приятелка. Ако беше такава , той просто нямаше да седи безучастен докато някакъв ти плюе по - краката. :shock:

Съгласна съм... :?

danibebi
07-26-2010, 14:58
Говори с Теодор.Как може да сте скарани за такава глупост?! :? Освен това,вЕрно е бахти лапешката история. :?

Paramour
07-26-2010, 17:31
Абе вие на колко сте, че да си плюете по краката??? :shock: :lol: :lol: :lol:
по темата: Не разбрах защо се е ядосал Теодор. Обаче щом ти се е разсърдил точно на теб, а не на онзи, който е започнал, значи не ти е "най-добрия" приятел.

cvetitoyoy
08-24-2010, 23:35
олеле :razz: :razz: утре ще се плюя и с моите приятелки :lol: :lol:

andjito86
08-26-2010, 21:18
За какво да се извинява на Теодор ?

"Теодоре извинявай , че се наплю сам по - краката ?":shock:

А в случея Теодор е на страната на Вильо , което ме навежда на мисълта , че той е твоя най - добър приятел , но ти не си неговата най - добра приятелка. Ако беше такава , той просто нямаше да седи безучастен докато някакъв ти плюе по - краката. :shock:

Съгласна съм... :?


аз също съм съгласна с това мнение :?

COTU
08-26-2010, 23:42
Здравейте, Днес заради тъпия ми съученик [Велислав] - се скарахме с най-добрия ми приятел, Теодор. Вильо ми се иэплю на краката 2 пъти и аэ се ядосах много и почнах да му викап....Теодор мноо се иэнерви и почна да си плюе на краката, эа да покаже че и той също е наплют. След това Вильо се эасмя и пак почнах да му викам. На Тедо му писна и ми се развика....Ако стъпе на ъгъла, пък на.....и тръгнаха...мноо ми се ще това да не се е случвало! Какво да направя за да се здобрим? :( :(

Съжелявам, пич, но към това нещо имам само една реакция. Тя е:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Кажи на най-добрия си приятел, че не си искал да му викаш.

Annity
08-27-2010, 00:29
Леле за такъв екшън не бях чувала :lol: :lol:
май май нищо не схванах, ноо както и да е :D споко, голяма работа! :-D

Di
08-27-2010, 00:39
идиот.