PDA

View Full Version : Паласки



7227
07-23-2010, 17:48
Паласки или така нар. любовни дръжки,имате ли моми4ета,как се справяте с тях?Дайте някакви идеи за премахването им,упражнения или нещо друго. Съжалявам,ако има такава тема :oops:

ElinoOor
07-23-2010, 17:56
Въртене на обръч,наклон настрани,усуквания.

http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/

RainbowGirl
07-23-2010, 20:17
Аз въртя обръч и правя усукванията.. за почти 2 седмици има малък ефект.

П.с. Ползвай търсачката, има много такива теми.

LipSy
07-23-2010, 20:34
Ами въртене на обръч и така малко наклони настрани!

art
07-23-2010, 22:46
Да, имам. голям проблем са ми и мно ме притесняват.Пробвала съм адски мн неща . Отслабвала съм, но те нес мръдвали. Пробваласъм със странични коремни преси. И оръча не мога да кажа, че и помогна. Дано ти да успееш да се пребориш с тях.Ако успееш кажи как, че да пробвам.

zoreto
07-23-2010, 23:55
^ По принцип страничните коремни трябва помагат ,юот аз нямам паласки ама от много коремни са започнали станичните музкули да ми се развиват, и дет съм имала някоя тлъстинка вече я няма.Важното е постоянството.Наклоните настрани също помагат.Друго ,което се сещам е:
легнала на пода на една страна ,и си подпираш главата на ръката за опора и вдигаш единия крак примерно 20 пъти ,после другия и така няколко серийки

silver_moon
07-24-2010, 06:31
плуване, особено кроул. Аз имах малко, за около месец се изчистиха на пълно :)

nimfetka7
07-24-2010, 06:32
Аз не правя упражнения за паласките, само понякога въртя малко обръч. Нямам паласки защото просто не ям много. Всичко си е до диетата 80% диетата :)

Little_Lady93
07-24-2010, 08:16
Имах --> отслабнах --> нямам

iiordanova
07-24-2010, 08:26
Имах --> отслабнах --> нямам

С какво отслабна ?

По темата :
Наклони , странични преси , въртене на обръч .. , но не си мисли , че ако ядеш по цял ден чипсове ще се махнат. ((:

Little_Lady93
07-24-2010, 08:56
Имах --> отслабнах --> нямам

С какво отслабна ?

По темата :
Наклони , странични преси , въртене на обръч .. , но не си мисли , че ако ядеш по цял ден чипсове ще се махнат. ((:

Диета... но не някаква определена. Всичко си ядях, но до 800 калории на ден и то до 16.00. А сега даже ям само до обяд, но така или иначе после не огладнявам

PinkFloydSound
07-24-2010, 09:12
^ Момичета, не ѝ следвайте примера.

iiordanova
07-24-2010, 09:17
Имах --> отслабнах --> нямам

С какво отслабна ?

По темата :
Наклони , странични преси , въртене на обръч .. , но не си мисли , че ако ядеш по цял ден чипсове ще се махнат. ((:

Диета... но не някаква определена. Всичко си ядях, но до 800 калории на ден и то до 16.00. А сега даже ям само до обяд, но така или иначе после не огладнявам

и аз съм подобно. : ))
ям здравословно и спортувам , когато мога
и не ям след 20.00 .. и наистина виждам резултат върху тялото си (:
като се има впредвид , че аз почти никога не огладнявам , ям малко и така.
8-)

nimfetka7
07-24-2010, 09:53
А какво е плуване кроул?!

shell
07-24-2010, 13:11
Аз моите ги махнах със скачане на въже и с тичане в парка :) без диети :grin:

silver_moon
07-24-2010, 13:18
А какво е плуване кроул?!
ами стил в плуването :D
бруст-а оформя най-вече бедрата и горните коремни мускули, кроул-ла - паласките и задника, бътерфлай-а - всичко, но ти трябва голяма издръжливост за него ;)

iiordanova
07-24-2010, 13:30
А какво е плуване кроул?!

Кроул е стил в плуването. :wink:
Кроул , бруст , гръб и бътърфлай .. това са стиловете плуване. ((:

7227
07-24-2010, 20:48
цялото ми тяло отслабва...имам съвсем малки паласки и не мръдват :-x

Claudette
07-24-2010, 21:07
Що за глупости ? 80% зависело от диетата. Ами окей, само на диетки я карайте, без да правите упражнения и да се движите, пък да видим до къде ще я стигнете. Движение му е майката!

От личен опит препоръчвам упражнението, което zoreto e споменала в поста си. ;)

7227
07-24-2010, 21:31
така е ама диета+спорт май е най-добрият вариант :)

roshlichka
07-24-2010, 21:47
има ли значение каквъ трябва да е обрача:пласмасов или дървен?

xoxodessitoo
07-24-2010, 22:51
има ли значение каквъ трябва да е обрача:пласмасов или дървен?
не, щом е обръч и е кръгло става. :) Ам мисля че дървен ще е по - добре защото е по-тежък. ;)
Та по темата:
И аз имах паласки. Получиха се от много ядене на шоколад през зимата.
Моят съвет: движи се ( тичане, тенис, коремни или просто пеша до учлище) и яж задрвословни храни, недей на диети. Под здравословни имам предвид от всичко, но балнсирано. НЕ бутвай дори чипс, пуканки, шоколад( ако е черен става), хамбургери и храни които се пържат с много мазнина като пържени картофки и кюфтетата. Също така, недей да носиш дънки които са ти тесни в талията, ханша или където ги носиш. Ако отгоре им излизат някой неща и се получава "делвичка" това значи че са тесни. От много носене на такива тялото се деформира и дори да си слаба в тази област ще изглеждат по- пълна и не уформена. Също така недей да пиеш мнбого кола (най - много по 500 мл на седмица) защото тя се "лепва" доста бързо.
Аз лично се справих за около месец, но строго си сапазвах горе споменатите неща. В момента съм си супер без да спазвам диети или да съм чак такава активна спортистка. И продължавам да си спазвам тези неща с малки изключения и така си се поддържам лятото.
Също да добавя - пий вода. Поне по 2 литра на ден. По този начин помагаш на тялото да изхвърхли непотребните вещества по-лесно.

9mishie9
07-24-2010, 23:10
А какво е плуване кроул?!

Стил плуване... Обаче за да го практикуваш трябва да е правилно и с изпънато тяло (посто ходя на плуване и знам, че когато не е правилно няма резултат...)