PDA

View Full Version : Десен бъбрек и още куп неща които ми се струпаха



balon4eeeee
07-23-2010, 18:53
Абе да приемем че болките ми са в бъбрека . Какви може да са причините ? Дали има нещо общо с четирите дни в които ме болеше целия корем и главата също и отпадналостта която имах ? Нямам проблем с ходенето до тоалетна . Имах цистид наскоро Това е възпаление на пикочния канал и ме болеше като пикая . Не купих хапчетата за втората сезмица от лечението понеже почна да ми минава на 3тия ден и риших да не давам пари . Все още обаче понякога като пишкам чувствам дискомфорт .

darkPaladin
07-24-2010, 06:24
последно какво си имал цистит (възпаление на пикучния мехур)

или уретрит (възпаление на пикочния канал)

сега иди на лекар и пак

и такива като почнало да минава да няма вече или си болен или не

няма малко болен както и малко умрял

щом си болен ще се лекуваш до пълно оздравяване

balon4eeeee
07-24-2010, 08:14
ама бъбрека дали има общо с това ? Цистит имах.... :)

darkPaladin
07-24-2010, 10:34
ама бъбрека дали има общо с това ? Цистит имах.... :)

мога само да гадая

kalpazanka
07-24-2010, 13:01
Може да не е постигнато пълно излекуване и инфекцията да е стигнала до бъбрека. Може и камък/песъчинка да причинява неразположението. Може да е какво ли не.
Втрисане имаш ли? Температура?

balon4eeeee
07-24-2010, 15:52
Да . Точно втрисане и температура имаше .

idealnolo6a
07-26-2010, 09:45
Миличка не се чуди и иди на генеколог,аз така отложих с месец и сега имам голяяям проблем/поне за мен е голям/ затова нека и лекар до те види, не се страхувай,вземи направление и няма да теи струва прегледа повече от 2лв на мен толко ми беше,но сега още ходя по мъките,не стигай до моето положение
На колко години си всъщност

darkPaladin
07-26-2010, 10:45
Миличка не се чуди и иди на генеколог,аз така отложих с месец и сега имам голяяям проблем/поне за мен е голям/ затова нека и лекар до те види, не се страхувай,вземи направление и няма да теи струва прегледа повече от 2лв на мен толко ми беше,но сега още ходя по мъките,не стигай до моето положение
На колко години си всъщност

Гинеколога не се занимава с бъбреци